Fudbaleri Argentine stigli su do ubedljive pobede i sa 7:0 deklasirali Kurasao.
Karipska država Kurasao je sinoć odmerila snage sa Argentinom u prijateljskom meču. Želeo je nekadašni igrač Crvene zvezde Rišairo Živković da pobedi Mesija, čak mu je i "pretio", ali ga je ovaj ućutkao het-trikom!
Foto: Tanjug
Već do poluvremena su Argentinci postigli pet golova, a najbolji fudbaler planete do odlaska na pauzu je čak tri puta zatresao mrežu. Fudbaler PSŽ-a je uz tri pogotka imao i asistneciju za četvrti gol svoje selekcije, dok je u nastavku meča prepustio Anhelu Di Mariji da izvede penal i tako postigne šesti gol na meču.
Osim Mesija i Di Marije, pogotke na ovom meču postigli su i Niko Gonzales, Enco Fernandez i Gonzalo Montijel.
Foto: crvenazvezdafk.com
Rišairo Živković
Interesantno je bilo videti kako će se snaći Rišairo Živković, momak se svojevremeno dugo pričalo o reprezentaciji za koju će zaigrati. Bio je jedan od najtalentovanijih igrača u Holandiji, gde je nosio dres Groningena i Ajaksa, ali se u seniorskom fudbalu "izgubio". Usledile su pozajmice u manje holandske timove, a igrao je i u Belgiji, Kini i Engleskoj, a Živković je stigao u Crvenu zvezdu kao pojačanje, ali je dobio epitet jednog od najvećih promašaja u istoriji kluba!
Foto: Tanjug
Dres Zvezde nosio je na 14 utakmica, a upisao je gol i asistenciju. Vratio se u Holandiju, potpisao za Emen, a ove sezone je postigao tri prvenstvena gola, a jedan od njih doneo je njegovoj ekipi bod protiv slavnog Ajaksa. Bilo kako bilo, želeo je da igra za reprezentaciju Holandije, posle rekao da se nadao "bar" Srbiji, a onda je momak iz mešovitog braka završio u selekciji Kurasaoa.
Legendarni golgeter Crvene zvezde Dušan Savić kaže da mu se ne dopada što se njegova unuka Adrijana bavi istim sportom kao i on. Nije mi drago, ja ne volim ženski fudbal, mislim da je ovo samo dečja faza, rekao je Savić.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Legendarni golgeter Crvene zvezde Dušan Savić kaže da mu se ne dopada što se njegova unuka Adrijana bavi istim sportom kao i on. Nije mi drago, ja ne volim ženski fudbal, mislim da je ovo samo dečja faza, rekao je Savić.
Srbi širom Kosova i Metohije od ranih jutarnjih sati masovno izlaze na izbore, a prizori iz srpskih sredina svedoče o velikom odzivu građana koji žele da ostvare svoje biračko pravo i izaberu svoje istinske predstavnike u parlamentu u Prištini.
Blokaderi su, po svemu sudeći, došli u vema nezavidnu poziciju u fazu u kojoj se njihova promocija i javna podrška svodi gotovo isključivo na najuži porodični krug.
Sve dublje podele potresaju blokaderski pokret, a nezadovoljstvo među njihovim pristalicama postaje sve vidljivije na društvenim mrežama. Sa blokaderskih naloga na mreži Iks stižu poruke razočaranja i otvorene kritike na račun studenata koji su mesecima bili zaštitno lice protesta.
Lider naprednjaka i savetnik predsednika republike Miloš Vučević obišao je Topolu gde je razgovarao sa građanima, istakavši da blokaderi ne mogu da dekodiraju i da nam neće zabraniti da pišemo ćirilicom, verujemo u crkvu i postujemo trobojku.
Predsednica Narodne skupštine Republike Srbije, Ana Brnabić, oglasila se na društvenoj mreži Iks povodom izveštavanja pojedinih crnogorskih medija o učešću predsednika Srbije Aleksandar Vučić na Samitu Evropska unija – Zapadni Balkan održanom u Tivtu.
Nacionalni savet crnogorske nacionalne manjine izražava zabrinutost zbog atmosfere tenzija, podela i optužbi koja je poslednjih dana pratila posetu predsednika Republike Srbije Aleksandra Vučića Crnoj Gori.
Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.
Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.
Vojska Srbije premostila je Veliku Moravu kod Svilajnca pa je tako pontonskim mostom Resavski kraj ponovo direktno povezan za Koridor 10 za putnička vozila, motore i pešake.
Završeni su prvi kilometri železničke pruge koja će povezati centar Beograda, Aerodrom Nikola Tesla i Surčin, saopštio je gradski menadžer Miroslav Čučković.
Mladić A. E. (26) teško je povređen u eksploziji na Zvezdari i amputirana mu je šaka, a uzrok eksplozije je, kako se nezvanično saznaje, topovski udar.
Skladište nafte pogođeno je u vazdušnom napadu na grad Jedi Kuju na Krimu, koji je pod ruskom kontrolom, rano ujutru 7. juna, preneli su kanali na društvenim mrežama.
Američki glumac Džejms Hendi poznat po ulogama u filmovima Top Gan: Maverik i Džumandži, izboden je na smrt u vlastitom domu u Los Anđelesu, saopštila je policija.
Pozorište lutaka "Pinokio" sa ponosom najavljuje premijeru predstave "Luna Luna Park", u režiji Fabricija Montekija, koja će se održati u subotu 6.juna u 19:00 časova.
Slaviša Čurović bio je protiv referenduma 2006. godine i odvajanja Crne Gore, a njegov stav nije podržala produkcijska kuća, te je zadala kukavički udarac!
Domaći sladoled pravi se bez mašine za sladoled, a dobija se bogata, kremasta tekstura i dva različita sloja, jedan vazdušast od belanaca i jedan kremasti od žumanaca.
Pojedine rase mačaka imaju težak temperament i znaju da budu agresivne, ako neko dođe u njihov dom bez jasne dobrodošlice. Nakostreše se, sikću, jure i napadaju.
Nakon što je Jakov Jozinović zabio nož u leđa Srbima kad je promociju zakazao u Zagrebu, odmah je isplivala njegova prošlost o kojoj je do sada ćutalo!
Pevačica Mina Kostić već nekoliko dana je na psihijatrijskom lečenju na klinici "Laza Lazarević", a ovu situaciju sada je prokomentarisala njena koleginica Nadica Ademov.
Pevač Saša Kovačević juče je izgovorio svojoj izabranici Zorani Tasovac sudbonosno "da" posle devet godina veze, a sada otkrivamo sve detalje tajnog venčanja.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar