11.04.2023

20:09

TSC BOLJI POSLE PREOKRETA! Tim iz Bačke Topole pobegao Čukaričkom I Partizanu!

Fudbaleri TSC pobedili su Voždovac rezultatom 3:1 na gostujućem terenu u meču 31. kola Superlige Srbije.

"Zmajevi" su dobro počeli na domaćem terenu kada je Teodorović u 13. minutu zatresao mrežu.

Ipak, onda je usledio preokret tima iz Bačke Topole i pravi festival golova.

Jovanović je izjednačio u 22. minutu, da bi potom bio precizan Ratkov u 30. minutu, a konačan rezulatat je potavio Mirčevski u sudijskoj nadoknadi drugo poluvremena.

TSC je tako pobegao na tabeli Čukaričkom i Partizanu čiji je meč danas prekinut zbog divljanja navijača, a biće nastavljen sutra.

TSC, je prvi na tabeli, zatim sledi Čukarički, a na četvrtom mestu je Partizan.