• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: R. Č.

08.07.2023

14:12

Mihin brat ekskluzivno za Informer sa knedlom u grlu: Bio je bolji čovek nego fudbaler! (VIDEO)

printscreen/tv informer

Fudbal

Mihin brat ekskluzivno za Informer sa knedlom u grlu: Bio je bolji čovek nego fudbaler! (VIDEO)

Moj brat Siniša težio je uvek da bude bolji čovek, nego što je bio fudbaler, otkriva u ekskluzivnom intervjuu za Informer Dražen Mihajlović

Rođeni brat slavnog srpskog fudbalera, a kasnije trenera, koji je prošlog decembra izgubio bitku sa leukemijom, prisustvovao je otvaranju izložbe u Sinišinu čast.

Izložba "U sećanje na Paola Rosija i Sinišu Mihajlovića" svečano je otvorena 6. jula u Muzeju primenjene umetnosti u Beogradu i trajaće do 3. avgusta.

Mihin brat Dražen u ekskluzivnom intervjuu za Informer TV, sa knedlom u grlu i na ivici suza, otkrio je da je Siniša uvek hteo da bude bolji čovek nego fudbaler.

- Ja sam mlađi i mnogo saveta sam u životu dobio od njega. U nekim razgovorima sa njim on je stalno govorio da teži ka tome da bude bolji čovek nego sportista. I mislim da je tako, da je uspeo u tome - kaže Dražen.

Mlađi sin Viktorije i Bogdana Mihajlovića kaže da ga je izložba dirnula.

- Vrlo se emotivno osećam, mnogo me je dirnulo sve ovo. Neki predmeti, fotografije, dresovi, sve što je bilo deo njega, deo njegove karijere i života. Došao sat pre otvaranja da sam prođem kroz izložbu i stanem pored svakog eksponata. Kad god stanem ispred nečega film se vrati unazad - dodaje Mihajlović.

Dražen naglašava da je Siniša bio most koji je spajao Srbe i Italijane.

- Siniša je bio most koji je spajao dva naroda. Sinomnim za Sinišu u Italiji bila je Srbija i kroz njega Italijani vide Srbiju, naš narod i našu zemlju. On je neko ko je bio 30 godina u Italiji, ostavio je veliki i dubok trag- Na ovakav način se i tamo prisećaju njegove karijere i života - zaključio je Dražen.


 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Ponoš ne prestaje sa targetiranjem! Glavnom javnom tužiocu poručio: ''E je*i ga, odakle VJT monopol nad istinom''
Politika

Ponoš ne prestaje sa targetiranjem! Glavnom javnom tužiocu poručio: ''E je*i ga, odakle VJT monopol nad istinom''

Više javno tužilaštvo u Beogradu izdalo je juče saopštenje kojim najoštrije osužuje javno targetiranje postupajućeg javnog tužioca Posebnog odeljenja za borbu protiv visokotehnološkog kriminala Vladimira Živkovića, nakon što je narodni poslanik Zdravko Ponoš, koji je prethodno u svojstvu građanina dao izjavu u UKP-u, javno objavio njegovo ime i nastavio sa napadima na tužilaštvo.

02.07.2026

16:30

Društvo

Hronika

Šok zaplena u Nišu: Dedi pronađen arsenal oružja (FOTO)
Hronika

Šok zaplena u Nišu: Dedi pronađen arsenal oružja (FOTO)

Policija u Nišu, u saradnji sa leskovačkom policijom, a po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Leskovcu, uhapsila je S. M. (68) iz Leskovca, zbog sumnje da je izvršio krivično delo nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.

02.07.2026

15:20

Planeta

Kraj! Okončana epidemija hantavirusa
Planeta

Kraj! Okončana epidemija hantavirusa

Svetska zdravstvena organizacija (SZO) proglasila je kraj epidemije hantavirusa koja je izbila na holandskom kruzeru Hondijus, nakon što je i poslednja identifikovana osoba koja je bila u kontaktu sa nekim izloženim virusu završila boravak u karantinu i imala negativan test na virus.

02.07.2026

18:39

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set