05.10.2023

22:47

Senzacija u Prištini! Balkani ponizio Hrvate, epski blam Dinama!

profimedia

Fudbaleri zagrebačkog Dinama poraženi su od Balkanija u Prištini rezultatom 2:0, u okviru 2. kola grupe C Lige konferencija.

Golove za senzacionalnu pobedu Balkanija postigli su Almir Krjeziju u 44, odnosno Valid Hamidi u 83. minutu utakmice.

Balkani se sada na tabeli izjednačio upravo sa Dinamom sa po tri boda, Plzenj je prvi sa šest bodova, dok je Astana poslednja bez poena.

Češki klub slavio je u Kazahstanu sa 2:1.

Astana je povela golom Tomasova u 51. minutu, a tri minuta kasnije izjednačio je Tomas Čori.

Pobedu Plzenju doneo je Lukaš Kalvah u 57. minutu.

Najubedljiviji trijumf ove večeri ostvario je Nordsjeland, Partizanov "dželat", koji je deklasirao Ludogorec rezultatom 7:1.

U toj grupi H Fenerbahče je slavio u gostima protiv Spartak Trnave rezultatom 2:1.

Grupa H: Nordsjeland - Ludogorec 7:1, Spartak Trnava - Fenerbahče 1:2

Kapiten Srbije Dušan Tadić ušao je u igru u 84. minutu, a u 98. mu je poništen gol zbog ofsajda.

Aston Vila je bila izraziti favorit protiv Zrinjskog iz Mostara, ali je do pobede došla tek u 94. minutu.

Tada je Džon Mekgin "otključao bravu" i doneo timu iz Birmingema tri boda.

U istoj grupi E AZ Alkmar je sa igračem manje odoleo Legiji i slavio je sa 1:0.

Jedini gol dao je Vangelis Pavlidis u 52. minutu, dok je od 65. Lado dobio crveni karton i domaćin bio sa desetoricom na terenu.

Ferencvaroš koji sa klupe vodi srpski trener Dejan Stanković odigrao je nerešeno 2:2 u Firenci iako je imao dva gola prednosti. U ovoj grupi je i srpski predstavnik Čukarički koji je poražen od Genka sa 0:2

INFORMER SPECIJAL! Šta to zna Bajden i šta krišom sprema Trampu?

Završena je prva debata između Bajdena i Trampa koji je pokazao sve Bajdenove negativne strane. Tramp je evidentno bio dominantan i odneo pobedu! Da li će Bajdenovi glasači promeniti mišljenje nakon prvog duela dva predsednička kandidata i koliko su realne šanse za Trampovu pobedu u specijalnoj emisiji govorili su Dejan Miletić, direktor Centra za proučavanje globaliacije i Ilija Kajtez, pukovnik u penziji. Tokom emisije uključivao se veliki broj drugih gostiju, kao i gledaoci Informer TV koji su rekli svoje mišljenje o ovoj temi.