Kada derbi odlučuje titulu: Karte u prodaji od 33.000 evra!
Podeli vest
Jedan od najvećih derbija u istoriji fudbala igra se u nedelju između Galatasaraja i Fenerbahčea. Ukoliko popularna Galata ne izgubi, matematički će obezbediti titulu turskog šampionata, pa je interesovanje navijača ogromno, a cene karata astronomske!
Duel dva ljuta rivala iz Istanbula odigraće se na "Rems parku", a kako biste bili deo dupke ispunjenih tribina, morate izdvojiti oko 33 hiljade evra.
Tokom Australijan opena, Novak Đoković je bio gost u podkastu Nika Kirjosa. Srbin je tokom ragovora ponudio pomoć Australijancu, želeo je da ga spremi za Vimbldon, ali ga je Nik odbio.
Košarkaši Crvene zvezde sinoć su u "Pioniru" savladali Partizan sa 80:73 i poveli sa 2:0 u finalnoj seriji ABA lige, a da stvar bude još gora po crno-bele, ovo im je peti vezani poraz od najvećeg rivala u svega četiri i po meseca!
16.05.2024
11:45
Upravo toliku cenu su postavili mnogi neovlašćeni preprodavci na internetu, a prema pisanju tamošnjih medija, kupaca ne manjka.
Nekadašnji osvajač Ju-Es opena i prvi reket sveta iz novembra 2003, Endi Rodik (41), ističe da je forma srpskog tenisera Novaka Đokovića (36) uoči Rolan Garosa (20. maj - 9. jun) zabrinjavajuća, te da se nada potpunom preokretu na predstojećim mečevima.
Ukoliko Galatasaraj odoli i izvuče makar bod, slaviće se titula.
Ako, ipak, "žuto-crni" trijumfuju na gostujućem terenu, konačna odluka donosiće se u poslednjem kolu šampionata.
Trenutni lider na tabeli će gostovati Konjasporu, koji se kotira na 14. poziciji, dok ekipa našeg Dušana Tadića ima znatno lakši posao protiv poslednjeplasiranog Istanbulspora na svom stadionu.
Što se tiče kladionica, za blagog favorita važi domaćin sa kvotom 2,20, dok je na slavlje gostiju, koji već 14 mečeva u prvenstvu ne znaju za poraz, ona 2,80.
Podmlađeni sastav ženske odbojkaške reprerezentacije Srbije poražen je od Dominikanske Republike sa 3:1 u Ligi nacija, ali selektor Đovani Gvideti ne vidi sve tako crno.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Tokom Australijan opena, Novak Đoković je bio gost u podkastu Nika Kirjosa. Srbin je tokom ragovora ponudio pomoć Australijancu, želeo je da ga spremi za Vimbldon, ali ga je Nik odbio.
Glavne blokaderske siledžije iz Užica su opozicioni odbornici Radovan Novaković i Vlade Ristanović, čije je skandalozne i sramne nastupe za govornicom u gradskoj skupštini teško opisati rečima, a koji ne prezaju od toga da prete svima redom, pa i novinarima koji im nisu po volji.
Ekskluzivni intervju koji je predsednik Srbije Aleksandar Vučić dao britanskom novinaru Alisteru Kembelu u podkastu "Ostalo je politika" (The Rest is Politics) objavljen je na platformi Epla.
Razulareni blokaderi danas su najavljivali haos u Vrbasu zbog dolaska predsednika Srpske napredne stranke (SNS) MIloša Vučevića, preteći kako mu neće dati da uđe u taj grad i da će "je*ati sve iz opštine", međutim, njihovim gnusnim pozivima odazvalo se svega 45 zgubidana.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dao je intervju čuvenom britanskom novinaru Alisteru Kembelu i tom prilikom odgovorio otvoreno šta misli o šefu Bele kuće Donaldu Trampu.
Filozofski fakultet u Beogradu još se nije oglasio povodom davanja odgovora u vezi sa misterioznom smrću studentkinje Milice Živković (25), a rok da to učini je istekao!?!
Na mreži Iks osvanuo je šokantni snimak na kojem se vidi blokaderska profesorka u vidno alkoholisanjom ili čak nadrogiranom stanju kako priča nepovezane rečenice, od kojih smo jedino mogli da razumemo da su blokade za nju "provod".
Na društvenim mrežama pojavila se fotografija automobila gotovo potpuno prekrivenog ptičjim izmetom, što je podstaklo brojne šaljive komentare da bi njegov vlasnik mogao imati sreće i osvojiti dobitak na Lotou.
Državni inspektorat Republike Hrvatske obaveštava potrošače o povlačenju proizvoda "Samyang" Cup Inst. Noodle Hot Chicken Carbonara zbog povećanih količina 3-MCPD i glicidil estara masnih kiselina.
Potraga za Anđelom Mihajlović (37), koja je u četvrtak doputovala iz Beča još uvek je u toku, a sada je u njenom automobilu pronađena i sumnjiva poruka, kao i patike koje su bile van vozila.
Na četiri i po godine zatvora nepravosnažno je danas osuđen bivši šef kriminalističke policije PU primorsko-goranske Željko Kruneš jer je pokušao da organizuje ubistvo unuka Slavice Šote, riječke preduzetnice i aktivistkinje koja se godinama bori protiv korupcije.
Dvojica maloletnika i jedan tek punoletni Nišlija, već mesecima zadaju glavobolju policiji i dovode u opasnost svoje, ali i živote drugih građana divljajući ukradenim vozilima po gradu, ali i po auto-putu.
Brižit Makron, supruga francuskog predsednika Emanuela Makrona, priznala je da ju je vreme koje provodi kao prva dama Francuske učinilo tužnijom i ciničnijom.
Američki državni sekretar Marko Rubio danas je izjavio da ponuda Irana o ponovnom otvaranju Ormuskog moreuza pod striktnim uslovima nije prihvatljiva za Sjedinjene Američke Države niti druge zemlje.
Stručnjaci upozoravaju da nepravilna upotreba sredstava za buve i krpelje, kao i korišćenje neproverenih proizvoda, može dovesti do ozbiljnih posledica po zdravlje životinja, uključujući i trovanje.
Dolaskom proleća mnogi žele da njihova terasa izgleda raskošno i puno cveća, ali petunije često umeju da razočaraju jer brzo izgube snagu i prestanu da cvetaju.
Pevačica Nadica Ademov ističe da nikada nije patila od brendiranih stvari, ali je osudila one koji nemaju i žele da pokažu bogatstvo, te nose fejk garderobu.
Voditeljka i pevačica Suzana Mančić progovorila je o ćerki Teodori Kunić koja je udata za 23 godine starijeg generala Miroslava Talijana, i dotakla se prinove.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar