01:31 >> 04:34

ŠTETA! Denver poražen od Majamija u drugom meču!

NBA

Denver Nagetsi su izgubili drugi meč u finalu NBA lige od Majamija

Majami je slavio u gostima protiv Denver Nagetsa rezultatom 111:108, tako da su izjednačili rezulat u seriji.

Denver-Majami 108:111 (23:26, 34:25,26:24,25:36)

Denver:Braun,Porter, Kaldvel-Pop, Džordan, Džekson, Votson, Vajt, Braun, Brajant, Smit, Jokić, Gilespi, Marej,Čančar, Grin,Gordon

Majami:Vinsent, Oladipo, Jović, Lovri, Kejn, Adebajo, Hiro, Martin, Batler, Hajsmit, O. Robinson, Strus, Lav, Celer, D.Robinsonm,  Jurtseven

38. minut - Adebajo pogađa oba slobodna bacanja (106:111), a zatim poeni Jokića (108:111)

37. minut - Pogađa Braun (103:109), a zatim trojka Mareja (106:109)

36. minut - Trojka Mareja, a zatim je precizan s druge strane Batler (101:109)

35. minut - Smanjuje prednost Majamija Nikola Jokić (95:104). Pogađa trojku Kaleb Martin, sve je manje nade za Nagetse (95:107). Vrlo bitna trojka Gordona (98:107).

34. minut - Zakucavanje Adebaja za dvocifrenu prednost uz faul, a nakon toga je pogodio i slobodno bacanje (93:104)

33. minut - Novi poeni Nikole Jokića, ali s druge strane precizan je Lovri (93:101)

32. minut - Tri poena Batlera, a zatim dva poena Džamala Mareja, ipak Hit povećava prednost tako što  je Batler bio precizan uz faul,a zatim je pogodio slobodno bacanje (91:98)

31. minut - Pogađa Nikola Jokić dva slobodna bacanja, a zatim je bio precizan iz igre, konačno je serija Majamija prekinutaa (89:92)

30. minut - Napravio je faul Jokić nad Vinsentom, što je ovaj iskoristio tako što pogodio oba slobodna bacanja (85:90). Adebajo povećava prednost Majamija (85:92)

29. minut - Pogađa Vinsent za vođstvo Majamija nakon dugo vreena (85:86). Novi poeni Robinsona (85:88)

38. minut - Pogađa Grin dva slobodna bacanja, ali potom novi poeni  Robinsona. U sledećem napadu ponovo se razigrao Robinson i pogodio za dva poena (85:83)

37. minut - Trojkom otvara Robinson poslednju četvrtinu i smanjuje prednost Denvera (83:78)

Kraj treće četvrtine

36. minut - Fauliran je Nikola Jokić, što je on polovično iskoristio (83:75)

35. minut - Ponovo majstorija Nikole Jokića i uz faul (79:75), a nakon toga je pogodio i slobodno bacanje (80:75)

34. minut - Brus Braun pogađa dva slobodbna bacanja, s druge strane je precizan bio Adebajo

33. minut - Batler sa slobodnih bacanja smanjuje prednost domaćeg tima (71:68). Poeni Nikola Jokića, a zatim je na drugoj strani pogodio Adebajo (73:70)

32. minut -  Trener Majamija je zatražio tajm-aut.

31. minut - Odlično je progirao Nikola Jokić  Portera za nove poene (71:66)

30. minut - Tri slobodna bacanja pogađa Nikola Jokić za novu prednost njegove ekipe.

29. minut - Pogađa Marej iz skoka i on je sada dvocifren na ovom meču (66:64). Pogodio je Adebajo za izjednačenje (66:66)

28. minut - Adebajo je preciznim slobodnim bacanjima Majamiju doneo izjednačenje (64:64)

27. minut - Pogađa trojku Nikola Jokić, ali istom merom s druge strane vraća Vinsent (64:62)

26. minut - Precizan Gordon, da bi potom za Majami ubacio Adebajo. U napadu Denvera za dva poena pogodio je Nikola Jokić, a zatim poeni Kevina Lava (61:59)

25. minut - Otvara Vinsent četvtrtinu trojkom (57:54)

POLUVEREME

24. minut - Pogodio je Kaldvel Poup tri slobodna bacanja, a zatim nova asistencija Nikole Jokić za efektno zakucavanje Portera, nakon toga pricizan je bio Adebajo (57:51)

23. minut - Precizan je bio Džimi Batler (52:47)

22. minut Pogodio je Strus tri slobodna bacanja, a zatim novi poeni Vinsenta (52:45)

21. minut - Novi poeni Nikole Jokića

20. minut -  Pogađa Vinsent, prednost Denvera je sa deset razlike (50:40)

19.. minut -Fenomenalno zakucavanje Brauna (48:35)

18.. minut - Grin pogodio dva bacanja i povećao prednost Denvera (46:35)

17. minut - Novi poeni Džamala Mareja, a zatim seriju Nagetsa prekida Vinsent trojkom, nakon toga je bio precizan i Batler.

16. minut - Nove dve brze trojke Nagetsa. Pogađa Marej za prve poene na meču, a potom je precizan bio i Gordon (39:29). Fenomenalno zakucavanje Mareja uz faul, potom je pogodio i slobodno bacanje (42:29)

15. minut - Nova trojka za Denver, sjajno igra Grin večeras i povećava prednost domaćeg tima (33:29)

14. minut -  Precizan je bio igrač Denvera Grin dva puta sa slobodnih bacanja, a pot s druge strane poeni Lovri,a onda sjajna trojka Brauna za novo vođstvo Denvera (30:29)

13. minut - Pogađa Braun iz skok šuta na početku četvrtine (25:26)

KRAJ PRVE ČETVRTINE

12. minut - U poslednjem minutu oba tima su imali šanse, ali bez poena

11. minut - Pogađa Jokić, s druge strane precizan Celer, a zatim poeni Brauna na asistenciju Nikole Jokića (23:26)

10. minut - Strus ima već 12 poena, u sjajnom je naletu igrač Majamija (24:15)

9. minut - Gordon je asistirao Majklu Porteru za tri poena (21;15)

8. minut - Odlično se snašao Batler i poveća prednost tima iz Floride (10:21). Nakon toga precizan ponovo Nikola Jokić (12:21)

7. minut - Precizan za tri poena Nikola Jokić (10:16).  ali vraća istom merom Strus (10:19)

6. minut - Batler je pogodio dva slobodna bacanja, a zatim poeni Adebaja (16:7)

5. minut  - Precizan Adebajo, a s druge strane pogađa Gordon na asistenciju Nikole Jokića (7:12)

4. minut - Trokla Kaldvel Poupa, sjajan način da se Nagetski trgnu (5:10)

3. minut - Jokić postiže prve poene za Denver (2:7), ali onda trojka Stusa (2:10)

2. minut -  Odlična serija Majamija, pogađa Vinsent za dva, a potom i za tri poena (0:7)

1. minut -Otvara Strus meč poenima za Majami (0:3)