Svetski teniski broj jedan Novak Đoković imao je "izazovan" trening pred odlazak na masters u Parizu pošto je springovao sa koleginicom Bojanom Jovanović. Reč je o devojci koju bije glas da je najlepša srpska teniserka i jedna od najlepših sportistkinja naše zemlje.
Bojana je na Instagram profilu podelila video kako na terenima Gemaks centra treneira sa Novakom. Nakon razmene udaraca, ona je uspela da osvoji nekoliko poena izmamivši Novaku osmeh na lice.
Đoković je u svom maniru priznao da mu je Jovanovićeva očitala lekciju.
- Očigledno da je bila bolja, moraću još više da radim da bih stigao do njenog nivoa - rekao je srpski as.
Da se radi o umeću, a ne o sreći pokazala je Bojana sa još sjajnih udaraca i osvojenih poena, pa joj je Novak čestitao na odličnom sparingu. Na kraju su se srdačno izgrlili, a pored njih, zabavili su se i brojni korisnici društvenih mreža koji su pogledali snimak i komentarisali da Novak nije mogao da izabere lepšu i atraktivniju rivalku.
Pre Novaka, Bojana je imala uspešnu saradnju sa Jankom Tipsarevićem, u okviru čije akademije je provela nekoliko meseci na Maldivima. Osim toga, često imamo priliku da gledamo nesvakidašnje poteze koje nam demonstrira zajedno sa teniskim akrobatom Stefanom Bojićem.
Da je mlada sportistkinja sinonim za borbu i neodustajanje dokazuje njena prošlost, budući da je od sedme godine vodila borbu za život. Naime, od 2004. součila se sa tumorom nadbubrežne žlezde i to dva puta. Procene lekara su bile da više nikada neće moći da se bavi sportom. Nakon dva ciklusa hemioterapija i presađivanja koštane srži ona je uspela ono što se činilo nemogućim, a to je da ponovo uzme reket u ruke i nastavi sa tenisom.
- Presađena mi je koštana srž i lekari su jednim delom bili za to da se bavim sportom, ali ni približno nekom profesionalnom nivou. Posvetila sam se školi, time sam povratila samopouzdanje. Postepeno sam trenirala, zatim se sve vratilo na svoje - rekla je Bojana, koja je završila IT studije i diplomirala kao jedna od najboljih studentkinja svoje generacije.
Seniorska ekipa Vaterpolo akademije Tašmajdan, zajedno sa trenerom Nikolom Rađenom i
predstavnicima uprave kluba, posetila je danas Hram Svetog Save u Beogradu.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Diplomatski uspeh i sastanci predsednika Srbije Aleksandra Vučića sa najvažnijim evropskim liderima u Tivtu bio je povod za najnoviji rat na relaciji blokaderi-opozicija.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je juče iz Tivta da će Srbija, uprkos skandaloznim porukama mržnje koje su prethodnih dana stizale iz Crne Gore, nastaviti da pruža prijateljsku i bratsku ruku toj zemlji.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić tokom razgovora sa novinarima, osvrnuo se na skandalozne poruke koje su osvanule na transparentima u pojedinim gradovima u Crnoj Gori, pred dolazak predsednika u Tivat povodom Samita EU-Zapadni Balkan.
Predsednik Francuske Emanuel Makron otvoreno je pohvalio srpskog predsednika Aleksandra Vučića i poručio da srpski šef države radi dobre stvari za Srbiju!
Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.
U prethodnoj epizodi Informerove emisije “Na merama” otkrili smo koga to traži novinar blokader Mladen Savatović, čime se zanima političar u pokušaju Đorđe Stanković, gde se skriva najbolji drugar rektora politikanta Vladana Đokića, Nebojša Bojović, kako se opušta propali aktivista Petar Đurić…
Potpredsednica Srpske radikalne stranke Vjerica Radeta gostujući u Info jutru komentarisala je bezbednosnu pretnju predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u Crnog Gori.
Večeras je zvanično podignut Pojas Presvete Bogorodice na postolje u Hramu Svetog Save u Beogradu, ali se, prema poslednjim informacijama, kolona vernika ne smanjuje.
Dok su mnogi birali luksuzne automobile i klasične načine dolaska na matursko veče, učenici Tehničke škole u Valjevu, odeljenja 3-2 odlučili su da na proslavu dođu bagerom!
Nesreća se dogodila 28. maja 2025. godine oko 11 časova, tokom promotivne vožnje padobranom iznad mora koju je organizovala firma „Jet Sky Budva“. Let je krenuo iz pravca Slovenske plaže ka otvorenom moru, prema plaži Mogren, kada je došlo do tragedije i mlada devojka je pala u more sa velike visine.
Portparol Kremlja Dmitrij Peskov najavio je nastavak dijaloga između Rusije i Sjedinjenih Američkih Država, navodeći da odnos Moskve i Vašingtona nije postao komplikovaniji.
Lider parlamentarne grupe mađarskog Fidesa Gergej Guljaš ocenio je danas da su zahtevi Evropske komisije prema Mađarskoj "alarmantni" i poručio da zemlja ne sme da prihvati takve uslove kako bi dobila sredstva Evropske unije.
Severna Makedonija samo treba da uključi Bugare u Ustav da bi započela pregovore sa EU, izjavio je danas bugarski premijer Rumen Radev uoči početka samita EU-Zapadni Balkan, koji je održan u Tivtu.
Američki glumac Džejms Hendi poznat po ulogama u filmovima Top Gan: Maverik i Džumandži, izboden je na smrt u vlastitom domu u Los Anđelesu, saopštila je policija.
Pozorište lutaka "Pinokio" sa ponosom najavljuje premijeru predstave "Luna Luna Park", u režiji Fabricija Montekija, koja će se održati u subotu 6.juna u 19:00 časova.
Slaviša Čurović bio je protiv referenduma 2006. godine i odvajanja Crne Gore, a njegov stav nije podržala produkcijska kuća, te je zadala kukavički udarac!
Astrološka predviđanja za naredne dane ukazuju na nove prilike za zaradu, neočekivane prilive novca i poslovne poteze koji bi mogli da donesu dugoročnu korist za pet horoskopskih znakova.
Tokom letnjih vrućina i kućni ljubimci su izloženi ozbiljnom riziku od pregrevanja, zbog čega je važno prilagoditi njihove aktivnosti i na vreme prepoznati simptome toplotnog udara.
Spor internet, prekidi tokom video-poziva ili sporo učitavanje stranica često se mogu rešiti jednostavnim restartovanjem Wi-Fi rutera, koji može pomoći da mreža ponovo radi stabilno i bez problema.
Pevačica Katarina Didanović, koju je publika upoznala kroz takmičenje "Zvezde Granda" ovih dana ima poseban razlog za radost - uskoro će se drugi put ostvariti u ulozi majke.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar