• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

13.01.2024

10:31

Iznenađenje! Đoković napravio velike promene u timu!

EPAIMAGES

Novak Đoković

Iznenađenje! Đoković napravio velike promene u timu!

Novak Đoković je napravio nekoliko promena u timu pred početak takmčenja na Australijan openu.

Prvi teniser sveta takmičenje na Ozi openu počeće u nedelju (devet časova, Eurport ), prvog dana takmičenja, a rival mu je 18-godišnji Hrvat Dino Prižmić. Na startu nove sezone naš teniser je napravio neke promene u timu, pa Čarli Gomes Erer više neće biti sparing partner našem asu, ali će pomagati treneru Goranu Ivaniševiću.

- Čarli je u ulozi tim menadžera. I dalje učestvuje kao trener asistent, ali više je tim menadžer. Dobro obavlja tu ulogu, iako nema mnogo iskustva. Posvećen je, uči i brzo napreduje. On mi je prijatelj, neko kome verujem i mogu da se oslonim na njega. On se lepo upotpunjuje sa mojim menadžerom Markom Madenom - rekao je Đoković.

Međutim, to nije bila jedina novina.

- Elektra je još jedna osoba koja će biti deo našeg menadžerskog, brending tima. Na grend slemovima smo u širem sastavu, punijem sastavu, jer je mnogo obaveza prema sponzorima koje treba da pokrijemo -  dodao je naš teniser.

Foto: Tanjug/AP

 

 

Oni će se pridružiti u Goran Ivaniševiću Marku Panikiju, Miljan Amanović i Klaudio Cimalji koji čine tim prvog tenisera sveta nakon odlaska Elene Kapeljaro i Edoarta Artaldija.

Turnir u Melburnu počinje 14. januara, a Novak Đoković će ponovo braniti titulu osvajača, a ukoliko bi uspeo da odbrani pehar - došao bi do svog jubilarnog 25. grend slem trofeja u karijeri.

 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Top je ispao iz igre: Dokazi su jasni, niko ga nije koristio 15. marta
Politika

Top je ispao iz igre: Dokazi su jasni, niko ga nije koristio 15. marta

Od večeri 15. marta, kada su tokom petnaestominutne tišine na protestu u Beogradu nastale scena panike i, kako se kasnije ispostavilo režirane predstave od strane blokadera, srpska javnost našla se pod lavinom medijskih tvrdnji, kategoričnih zaključaka i senzacionalnih naslova o navodnoj upotrebi takozvanog zvučnog topa.

27.06.2026

21:57

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set