Turnir u Monte Karlu počinje 8. aprila, Nole je na njemu do sada osvojio samo dva trofeja, ne briljira baš u Kneževi posebno poslednjih godina. Prošle sezone je stao u trećem kolu, dok je poslednje finale igrao 2015. kada je i osvojio titulu.
Foto: Tanjug/AP
Novak Đoković
Nakon Monte Karla bi mogao da igra u Madridu, organizatori su objavili listu tenisera koji bi trebalo da učestvuju na turniru. Na njoj je Novak Đoković, ali i Rafael Nadal koji se sprema za povratak na teren nakon povrede. Turnir u prestonici Španije je na programu od 24. aprila do 5. maja i očekuje se da to bude poslednji put da Nadal igra u Madridu gde je pet puta podizao trofej. Nole je inače u prestonici Španije tri puta trijumfovao 2011, 2015. i 2018, dok prošle godine nije igrao.
Osim Srbina i Španca u Madridu će biti svi najbolji teniseri na svetu: Karlos Alkaraz, Janik Siner, Danil Medvedev, Aleksander Zverev, Andrej Rubljov, Holger Rune... Titulu će braniti Alkaraz koji je prošle godine slavio protiv Jana Lenarda Štrufa.
Džim Kurijer, Endi Rodik, Džon Mekinro, pa i Rafael Nadal, priznali da je Novak Đoković najbolji teniser ikada, ali Huan Martin del Porto kaže da trka još nije završena.
Najbolji teniser sveta, Novak Đoković (36), doputovao je u Beograd i odmah je "uhvaćen" kako vozi luksuzan automobil od čije se cene običnim smrtnicima zavrtelo u glavi.
Prvi teniser sveta Novak Đoković planira da propusti ovogodišnji Vimbldon kako bi se što bolje spremio za Olimpijske igre u Parizu (26. jul - 13. avgust), koje će se igrati na šljaci!
Novak Đoković, kralj tenisa koji oborio sve naizgled nedostižne rekorde, od malih nogu je znao da je rođen za sport i već u prvom razredu je imao jasan cilj pred sobom - biti šampion.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Džim Kurijer, Endi Rodik, Džon Mekinro, pa i Rafael Nadal, priznali da je Novak Đoković najbolji teniser ikada, ali Huan Martin del Porto kaže da trka još nije završena.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da situacija u vezi sa pregovorima oko naftnog sektora i kompanije NIS nije nimalo jednostavna, navodeći da razgovori sa kompanijom MOL "ne idu dobro", ali da se Srbija i dalje nada razumevanju američke administracije kada je reč o mogućim sankcijama.
Litvanija je proglasila vazdušnu opasnost u više delova zemlje, uključujući Vilnjus, nakon što je u blizini granice primećen sumnjivi dron koji se kretao iz pravca Belorusije, saopštilo je Ministarstvo odbrane Litvanije.
Tokom blokaderske akcije pod nazivom „Studenti pobeđuju“, koja je održana na Gradskom trgu u Užicu, zabeležen je nezapamćen skandal i izliv najstrašnijeg govora mržnje.
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas na beogradskom aerodromu "Nikola Tesla", gde je dočekan Pojas Presvete Bogorodice sa Svete Gore, jedna od najvećih svetinja pravoslavnog sveta, da to za Srbiju predstavlja ogromnu čast, ali i ogromnu nadu.
Samo na TV Informer danas u 13.30 ekskluzivna saznanja o poslovanju trojice najvećih blokadera - Dragana Bjelogrlića, Gordana Kičića i Tihomira Stanića.
Najnovija epizoda Informerove emisije "Na merama" otkriće vam kako je blokader Ivan Bjelić umislio da je reinkarnacija Če Gevare, koja je omiljena aktivnost voditelja blokadera Zorana Kesića, gde smo to zatekli bivšeg fudbalera Ognjena Vranješa, kuda se kreće novinar Veran Matić...
Informer televizija od 16. maja donosi drugačiji vikend program za sve gledaoce koji žele da dan počnu uz najvažnije informacije, aktuelne teme i program uživo koji traje punih sedam sati.
Velika spasovdanska litija, povodom slave Grada Loznice, biće održana na praznik Vaznesenja Gospodnjeg, u četvrtak, 21. maja, najavila je Eparhija šabačka.
Italijansko letovalište Rimini od 16. maja uvodi strogu zabranu pušenja na plažama, ograničeno vreme za kupanje pasa i zabranu jednokratne plastike radi zaštite životne sredine.
Optužnicu protiv dvojice mladića za koje se sumnja da su učestvovali u ubistvu Cetinjanina Filipa Ivanovića 16. oktobra prošle godine u naselju Beograd na vodi nedavno je podiglo Više tužulaštvo.
Nikšićanin Ratko Koljenšić danas je u ponovljenom postupku u podgoričkom Višem sudu osuđen na 20 godina robije za pomaganje ubistva Nikole Bojovića (39) 29. aprila 2013. godine.
Generalni sekretar NATO, Mark Rute, uputio je oštro upozorenje Moskvi povodom sve učestalijih nuklearnih pretnji i vojnih vežbi koje Rusija sprovodi u saradnji sa Belorusijom.
Ruske Oružane snage su, tokom vojnih vežbi koje su počele u utorak, testirale dovođenje jedinica u najviši stepen pripravnosti za upotrebu nuklearnog oružja, između ostalog i za lansiranje raketa "Iskander-m", saopštilo je danas rusko ministarstvo odbrane.
Vrhovni vođa Irana ajatolah Modžtaba Hamnei saopštio je povodom druge godišnjice pogibije bivšeg predsednika Ebrahima Raisija da Iran pruža "jedinstven istorijski otpor" protiv, kako je naveo, "dve globalne terorističke armije" - Sjedinjenih Američkih Država i Izraela.
Jedna od najznačajnijih ličnosti domaće muzičke scene, maestro Bojan Suđić, istaknuti dirigent, profesor na Fakultetu muzičke umetnosti i direktor Beogradske filharmonije, bio je gost emisije „Perspektive“ na televiziji K1.
Više od 130 predmeta koji su pripadali pokojnom američkom glumcu Metjuu Periju, legendarnom Čendleru Bingu iz kultne serije "Prijatelji", biće ponuđeno na velikoj aukciji 5. juna u Dalasu.
Dragomir Bojanić Gidra nosio je duboku tugu koju je malo ko mogao da nasluti. Smrt majke i streljanje oca, srpskog oficira, kada je imao samo devet godina, primorali su ga za život zarađuje u fabrici.
Rakuten Viber je lansirao novu eSIM uslugu namenjenu putnicima, koja je potpuno ugrađena u samu aplikaciju i može se koristiti bez dodatnih instalacija.
Za mnoge ljude putovanje avionom predstavlja prijatno i uzbudljivo iskustvo, ali turbulencije često izazivaju strah. Stručnjaci su otkrili pravila kojih treba da se pridržavate radi bezbednosti.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar