• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

06.07.2022

22:01

TEŽAK PORAZ! Slovenija pregazila Srbiju na startu Lige nacija!

beta

Ostali sportovi

TEŽAK PORAZ! Slovenija pregazila Srbiju na startu Lige nacija!

Odbojkaši Slovenije sa 3-0 pobedili su Srbiju u Ligi nacija.

U prvom kolu odbojkaške Lige nacija su sprski reprezentativci poraženi od Slovenije sa ubedljivih 3-0.

Po setovima je bilo 25:15, 25:19 i 25:23. Nisu uspeli naši momci da napravi način odgovore na napade "zmajčeka".

Srbija je doživela težak poraz u Gdanjsku u meču koji je imao veliki rezultatski značaj, što znači da su se izabranici Igora Kolakovića udaljili od Fajnal Ejt faze takmičenja.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TOK na potezu: Ispitati Đokića zbog 200 miliona dolara
Politika

TOK na potezu: Ispitati Đokića zbog 200 miliona dolara

Savet za monitoring, ljudska prava i borbu protiv korupcije Transparentnost zahteva od Tužilaštva za organizovani kriminal da, posle teksta u dnevnom listu 'Politika', odmah sasluša Vladana Đokića na okolnost da je Reviziona komisija, čiji je on bio član, pre šest godina uvećala vrednost radova na brzoj pruzi za više od 200 miliona dolara, kako bi se otkrila njegova uloga u enormnom uvećanju prvobitnih troškova.

25.07.2026

12:36

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set