Haos u Izraelu zbog palestinskih ekstremista odražava se i na sport, a tamošnje Ministarstvo sporta hitno se oglasilo.
Ministarstvo je navelo da nije moguće slati delegacije u inostranstvo.
"Prema uputstvima Službe opšte bezbednosti zabranjen je odlazak sportista i delegacija bilo koje vrste, od sada do daljeg", navodi se u saopštenju.
Kako prenose tamošnji mediji, sportski klubovi još ne znaju baš najbolje kako da se nose sa situacijom, ali su strancima i njihovim porodicama dozvolili da napuste državu dok se situacija ne smiri.
Zbog nastale situacije, veliki deo fudbalskih klubova iz prve lige saopštio je da je u kontaktu sa stranim igračima i da setrudi da ih evakuiše na bezbedna mesta.
Izraelski sportisti burno reaguju na haos koji se dešava na Bliskom istoku i sukob sa Palestinom. Neki su, poput Bibrasa Natha su duboko potrešeni i na ivici suza, košarkaš Deni Avdija se moli za Izrael, ali pojedinci uveliko prizivaju žestoku odmazdu.
Oružje NATO-a koje je svojevremeno predato Kijevu, moglo je biti preprodato i sada se koristi protiv izraelskih vojnika, izjavio je savetnik šefa DNR Jan Gagin je u svetlu situacije u Izraelu.
Izraelac Nir Biton (30), fudbaler Makabija iz Tel Aviva, ogorčen je potezom navijača Seltika, jer su pružili podršku Palestincima nakon terorističkog napada na Izrael.
O sukobu u Izraelu koji je pokrenula ekstremistička grupa Hamas i potencijalnom proširenju konflikta na druge zemlje, govorili su Boško Vasiljević, Marko Blažić iz Centra za društvenu stabilnost i Dejan Vukelić iz Srpskog portala.
Devojka, čije je beživotno, polunago telo, snimljeno u kamionetu pripadnika Hamasa, dok su militanti sedeli kraj tela i slavili, identifikovana je kao državljanka Nemačke Šani Luk, tatu-umetnica.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Izraelski sportisti burno reaguju na haos koji se dešava na Bliskom istoku i sukob sa Palestinom. Neki su, poput Bibrasa Natha su duboko potrešeni i na ivici suza, košarkaš Deni Avdija se moli za Izrael, ali pojedinci uveliko prizivaju žestoku odmazdu.
Drago Parandilović, deda opozicionara Miloša Parandilovića, predsednika Novog lica Srbije, oglasio se povodom najave Miloša Parandilovića da će da ga tuži.
Društvena mreža Iks danima "gori" zbog jednog pitanja - "Gde je nestala donedavna uzdanica tajkunske televizije N1, ali i jedna od glavnih promoterki blokadera i kreatorka laži decenije o sopstvenom dedi, Žaklina Tatalović?".
Istoričar iz Nikšića i funkcioner stranke Slobodna Crna Gora, Spasoje Tomić, otkrio je šta se krije iza napada vladajućih struktura njegove zemlje na Srbiju, istakavši i kako jedan ambasador u čitavoj toj situaciji vuče konce iza scene.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević objavio je na svom nalogu na društvenoj mreži Iks, najblaže rečeno, frapantan video-snimak, koji otkriva celu istinu o blokaderima, rišiocima države Srbije.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na Instagramu novim video-snimkom i porukom zbog koje su mreže bukvalno u nekoliko minuta počele da "gore".
Damjan Otašević iz Crne Gore podelio je jezivo svedočenje o tome šta je preživeo nakon što su njega i još 34 Srba i Crnogoraca na Gazimestanu na Vidovdan, 28. juna, uhapsili krvnici Aljbina Kurtija, inače pripadnici policije lažne države Kosovo.
Informer televizija danas je apsolutni izbor gledalaca u Srbiji! Dok se građani iz svih krajeva zemlje slivaju u Beograd na veliki skup "Srbija, jedna porodica", oči javnosti uprte su u Informer TV, koja tokom dana beleži ubedljivo najbolju gledanost.
Danas tačno u 17 časova, u programu Dnevnika Zapadne Srbije, gledaoci će imati priliku da prate specijalno, dvosatno izdanje posvećeno otvaranju Moravskog koridora - saobraćajnice koja menja lice ovog dela Srbije i otvara novo poglavlje razvoja, povezivanja i investicija.
Na društvenim mrežama osvanuo je video snimak Rusa, koji, oduševljen prirodom u našoj zemlji i Đerdapskoj klisuri, nije mogao da veruje da Srbi, ali i stranci, još uvek pre biraju za letovanje strane zemlje, a ne Srbiju.
Srpski influenser Marko Kovačević šokirao je javnost kada je prilikom posete Baliju probao najskuplju kafu na svetu od, verovali ili ne, izmeta životinje cibetke!
Zagrebačka policija sprečila je distribuciju ogromne količine supstanci zabranjenih u sportu tako što je u jednoj poštanskoj pošiljci na području Peščenice zaplenila stotine kilograma testosterona i steroida.
Istraga o brutalnom ubistvu Darka Veskovića Prike (46), koji je likvidiran 22. juna u Kumodražu, otkrila je zastrašujuće detalje o tome koliko je ovaj zločin bio profesionalno i do detalja isplaniran.
Crnogorska policija, u saradnji sa Interpolom i FAST timom za ciljano traganje, uspešno je realizovala ekstradiciju Vuka Lakićevića (28), visokorangiranog pripadnika "škaljarskog klana". Primopredaja je izvršena na graničnom prelazu Debeli Brijeg, nakon što je Lakićević lociran i uhapšen u Hrvatskoj krajem aprila ove godine po poternici Višeg suda u Podgorici.
Ruski list „Argumenti nedelje“ objavio je tekst u kojem tvrdi da su NATO i Ukrajina pokrenuli novi program za razvoj tehnologija kojima bi se onesposobljavali ruski aerodromi, avioni, poletno-sletne staze, skladišta goriva i municije.
Nemačka privreda ulazi u jednu od najtežih faza poslednjih godina: velike kompanije sve češće planiraju smanjenje broja zaposlenih u zemlji, dok budući rast premeštaju ka Indiji, Kini, Severnoj Americi, Bliskom istoku i Africi.
Potpredsednik SAD Džej Di Vens izjavio je da veruje kako će kongresmenka Aleksandrija Okasio-Kortez osvojiti predsedničku nominaciju Demokratske stranke za izbore 2028. godine.
Evropska radiodifuzna unija saopštila je da je CBS/Radio Kanada nacionalni javni emiter Kanade njen novi član i da će ta zemlja učestvovati na Evroviziji 2027. u Bugarskoj.
Pevačica Tejlor Svift i njen verenik Trevis Kelsi grade ogroman dvorac unutar arene "Medison Skver Garden" u Njujorku za svoje venčanje koje je zakazano za 3. jul.
Glumica Vesna Stanković već pune dve godine prolazi kroz izuzetno zahtevan životni period, suočavajući se sa ozbiljnim zdravstvenim problemom, karcinomom dojke.
Producent Nikola Burovac izrazio je veliku zahvalnost predsedniku Aleksandru Vučiću, istakavši da zahvaljujući njegovoj višegodišnjoj podršci domaćoj filmskoj i televizijskoj produkciji danas svedočimo zlatnom dobu i velikom uspehu domaće kinematografije.
Mnogi smatraju da je veče, neposredno pre odlaska na spavanje, pravo vreme za intimnost, ali doktor Majkl Brus tvrdi da biologija govori nešto sasvim drugo.
Tokom letnjih vrućina grudnjak mnogo brže upija znoj i nečistoće, pa stručnjaci upozoravaju da ga ne bi trebalo nositi predugo bez pranja. Evo koliko često bi trebalo da ga perete.
Ako želite da vaša spavaća soba konačno prodiše i dobije onaj prepoznatljivi, sofisticirani izgled koji viđamo u luksuznim hotelima i na stranim sajtovima za dizajn, sve se vrti oko izuzetno pristupačnih trikova koji menjaju celokupan doživljaj prostora.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.