• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: o. B.

04.08.2024

23:07

Stanojevićev vapaj: Bez juga je tužno, fale nam!

Starsportphoto©

Partizan

Stanojevićev vapaj: Bez juga je tužno, fale nam!

Podeli vest

Trener Partizana sumirao utiske nakon pobede nad Železničarom.

Fudbaleri Partizana savladali su Železničar iz Pančeva u Humskoj sa 2:0 i tako, makar malo, popravili atmosferu pred utakmicu sa Luganom u sklopu kvalifikacija za Ligu Evrope. Bio je Stanojević zadovoljan načinom na koji je njegova ekipa igrala, ali je dodao da je to još uvek daleko od željene forme. 

- Na momente je bilo dobro, ali smo nervozni... Fali nam samopouzdanja, postoji strah od greške. Pokazali smo pomak, nije ni blizu toga što hoćemo. Protivnik je izvanredna ekipa, organizovani smo, sa te strane sam zadovoljan - rekao je Stanojević. 

Dodao je trener Partizana da je atmosfera na stadionu bila dobra iako je bilo malo ljudi, a još jednom je iskoristio priliku da poruči koliko njegovim izabranicima fali podrška najvatrenijih navijača. 

- Rezultat je dobar, nastavili smo niz. Tražimo se još uvek. Hvala navijačima, jug nam mnogo nedostaje, tužno je bez njih, ali šta da radimo.... Borićemo se. 



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set