Udruženi front nacističkih medija juriša na Vučića! Rakić: Smeta im to da Srbija bude najjača zemlja na Balkanu! (VIDEO)
Podeli vest
O najstrašnijim napadima bosanskih, kurtijevih i opozicionih medija na predsednika Srbije Aleksandra Vučića, govorio je u Info jutru Žarko Rakić komentator spoljne politike.
Žarko Rakić komentator spoljne politike kaže da je prisutna medijska konfrotacija na Balkanu, kao i da Nemačka i Velika Britanija imaju najveće interese na Balkanu.
Moja odluka da ne sarađujem sa pojedinim medijima nema veze sa imenom medijske kuće ili bilo kojim novinarem personalno već sa time što se već više od dve godine na sve načine falsifikuju, lažu, seku, montiraju i zloupotrebljavaju moje izjave. Stavljaju mi u usta reči koje nisu izgovorene i time obmanjuju narod, građane Beograda i Srbije, rekao je predsednik Privremenog organa Grada Beograda Aleksandar Šapić, gostujući na TV Prva.
U novom Info jutru o predstojećim beogradskim izborima, ali i o divljanju Đilasove opozicije govorio je glavni i odgovorni urednik dnevnog lista i portala Informer, Milovan Stanić.
05.03.2024
12:37
- Sučeni smo sa medijskom konfrotacijom na ovom delu Balkana. Sve ove stvari su i posledica ratova u Ukrajini i Izraelu, jer je Zapad morao da pronađe neki drugi deo sveta gde može vršiti svoje agresivne pritiske. Nemačka i Velika Britanija imaju najveće interese na Balkanu, a čak i Turska - naveo je Rakić.
Opozicija, na čelu sa tajkunom Draganom Đilasom, Marinikom Tepić, Dobricom Veselinovićem i Aleksandrom Jovanovićem Ćutom, upozorila je predsednika Srbije Aleksandra Vučića da oni moraju da idu na godišnje odmore 1. maja i da mu ne padne na pamet da raspiše izbore pre toga.
05.03.2024
11:08
Žarko Rakić
Prema rečima našeg gosta pojedini mediji konstantno vrše pritisak na predsednika Vučića, nazivajući ga Hitlerom, kao i da svima smeta jaka Srbija.
- Međunarodna zajednica je potrošila stotine miliona evra da smeni vlast u Srbiji, jer njima odgovara sankcije Rusiji, nezavisno tzv. Kosovo i proglašenje naše države za genocidnu, ali im to nije uspelo jer su građani pokazali za koga žele da glasaju. Pojedini mediji konstantno vrše pritisak na predsednika Vučića, prvo su ga poredili sa Putinom, a sada žele da ga satanizuju nazivajući ga Hitlerom. Svima sveta jaka Srbija u svakom smislu, od ekonomskog do vojnog - zaključio je Rakić.
Šef delegacije Socijaldemokratske partije Austrije (SPO) u Evropskom parlamentu Andreas Šider sastao se na marginama Kongresa Socijaldemokratske partije Evrope (SPE) održanom proteklog vikenda u Rimu, sa takozvanim "kosovskim premijerom" Aljbinom Kurtijem i bivšim premijerom vlade Severne Makedonije Dimitrom Kovačevskim.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Moja odluka da ne sarađujem sa pojedinim medijima nema veze sa imenom medijske kuće ili bilo kojim novinarem personalno već sa time što se već više od dve godine na sve načine falsifikuju, lažu, seku, montiraju i zloupotrebljavaju moje izjave. Stavljaju mi u usta reči koje nisu izgovorene i time obmanjuju narod, građane Beograda i Srbije, rekao je predsednik Privremenog organa Grada Beograda Aleksandar Šapić, gostujući na TV Prva.
Žaklina Tatalović, tajkunska novinarka antisrpske televizije N1, uhvaćena je u laži koja je izazvala skandal godine u našoj zemlji, a sada cure nove informacije o ovom slučaju koji je teško racionalno objasniti i koji bukvalno postaje gigaskandal.
Tajkunska novinarka Žaklina Tatalović našla se usred skandala kada je otkriveno da se lažno predstavalja kao unuka pokojnog akadermika Nikole Hajdina. A sada su društvene mreže preplavljene raznim duhovitim slikama i komentarima na ovu temu.
Lider Srpske napredne stranke Miloš Vučević oglasio se na društvenoj mreži Iks, poručivši da se Srbija zalaže za mir, ali da mora biti spremna da zaštiti svoju državu i narod u svakom trenutku.
Okoreli opozicionar i akademik Dušan Teodorović gostujući na tajkunskoj televiziji, izneo je niz oštrih i kontroverznih ocena na račun građana Srbije i državnog vrha.
Predsednik Srbije je danas govorio o razlozima formiranja vojnog saveza Zagreba, Prištine i Tirane kao i o srpskim studijama za koje kaže da su dobre, jer polako gubimo i ćirilično pismo.
Dok američki predsednik Donald Tramp tvrdi da postoje naznake podela unutar iranskog vođstva, jedan čovek ubrzano jača svoj uticaj - brigadni general Ahmad Vahidi.
Izrael je podigao nivo pripravnosti i intenzivirao pripreme za mogući nastavak sukoba sa Iranom, usled naznaka da se američki predsednik Donald Tramp približava odluci o novoj vojnoj akciji, prenosi Kanal 12.
Supruga španskog premijera Pedra Sančeza, Begonja Gomez, podnela je krivičnu prijavu protiv krajnje desničarskog aktiviste i influensera Vita Kvilesa zbog navodnog napada u jednom kafiću u Madridu.
Premijera treće sezone serije "Kuća zmaja" ("House of the Dragon") zakazana je za 22. jun na HBO Max striming platformi, dok će se istog dana u 21.00 sat emitovati i na HBO kanalu.
Ako živite sa mačkom, verovatno ste već videli kako stvari misteriozno završavaju na podu. Iako deluje kao nestašluk, to ponašanje ima sasvim logično objašnjenje.
Pojavljivanje Melanije Tramp u Beloj kući izazvalo je buru komentara, ali ne zbog samog događaja već zbog njenog izgleda, posebno jagodica koje su mnogima zapale za oko.
Nova poza privlači sve više pažnje jer parovima nudi drugačiji doživljaj bliskosti i zajedničkog istraživanja. Namenjena je onima koji žele da unesu osveženje u intimne trenutke i izađu iz ustaljene rutine.
Voditeljka Nina Radulović podelila je na svom Instagram profilu emotivan trenutak sa sinom Lavom, kojeg je dobila u braku sa glumcem Branislavom Lečićem.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar