U Glavnom dnevniku TV Informer saznajemo aktuelna dešavanja u svetu i Srbiji, a takođe smo razgovarali sa narodnim poslanikom SNS Radoslavom Milojčićem Kenom o divljanju opozicije u Skupštini Srbije.
Poslanik SNS Radoslav Milojičić Kena ističe da je opozicija divljala u Skupštini i da oni ispunjavaju sve zahteve mrzitelja Srba.
U novom Info danu o divljanju opozicije u Skupštini Srbije, govorili su direktor "Srpskog Telegrafa" Saša Milovanović i Dejan Vukelić, urednik "Srpskog portala".
Tema nove Info večeri bila je divljanje opozicije, a o tome su pričali glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević, predsednik Instituta za nacionalnu strategiju Dragoslav Bokan, član SNS Zoran Baki Anđelković i pukovnik Ljuban Karan.
20.03.2024
22:24
- Rat u Ukrajini nije toliko daleko od nas i svet je postao jedno bure baruta, na šta upozorava konstantno predsednik Vučić. NATO ako pošalje vojnike u Ukrajinu može da ima posledice. Opozicija je divljala u Skupštini napadali su i gađali predstavnike u Skupštini, dok se govorilo o tim bitnim temama. Opozicija ispunjava doslovno želje mrzitelja Srba, od Vijole Fon Kramon, pa sve do Šidera - rekao je Milojčić.
U Glavnom dnevniku TV Informer saznajete aktuelna dešavanja u svetu i Srbiji, a takođe smo razgovarali sa narodnim poslanikom SPS Brankom Ružićem o divljanju opozicije u Skupštini.
20.03.2024
20:48
Radoslav Milojičić Kena
Naš sagovornik dodaje i da Đilas i Ponoš nisu dostojni da govore o temama Kosova i Metohije i lopovluka, kao i da njihov plan ne može niko da predvidi, jer oni ni nemaju svoj plan.
- Mučno je bilo slušati Dragana Đilasa koji govori o lopovluku, Ponoša slušati o čojstvu i junaštvu, a kada su nam otimali KiM on je sedeo kući u papučama. Pokušavaju da naprave haos na ulicama, da bi prikazali svetu da je Srbija zemlja haosa. Divljali su na sve načine i sprovodili nasilje, a sve to je dovelo da danas kradu toalet papir u Skupštini, jer nemaju svoj papir. Njihov plan ne može niko da predvidi, jer oni ni nemaju svoj plan. Oni imaju mržnju prema Srbiji i Srbima - kazao je Milojčić.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Narodnog pokreta Srbije, čiji je poslanik Đorđe Stanković bio kolovođa napada na šatore ispred Skupštine Srbije, umesto da bude na svom radnom mestu - ima pametnija posla.
Skup koji je u ponedeljak ispred Narodne skupštine Srbije organizovao N1, a koji su podržali novinari Informera, pretvorio se u nasilje nad novinarskom ekipom - suprotno od onoga kako je prvobitno bio predstavljen, a da stvar bude još gora - novinarka N1 je zbijala šalu zbog javnog gonjenja novinara Informera.
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić gostovala je u Jutarnjem programu RTS-a. Ona je rekla da je danas pred poslanicima najvažnija rasprava, o budžetu Srbije.
U novom Info danu o divljanju opozicije u Skupštini Srbije, govorili su direktor "Srpskog Telegrafa" Saša Milovanović i Dejan Vukelić, urednik "Srpskog portala".
Na društvenim mrežama među blokaderima, kruži video, najverovatnije napravljen veštačkom inteligencijom, koji prikazuje razgovor blokadera o tome kako će zapaliti Vučića.
Šokantan snimak koji se proširio društvenim mrežama dežurni hejteri pokušali su da zloupotrebe kako bi naudili Srbiji i stekli jeftine političke poene.
Policijska uprava za grad Beograd ističe da su neistiniti navodi koji su se pojavili u pojedinim medijima i na društvenim mrežama, a u kojima se tvrdi da su policijski službenici Policijske stanice Palilula, Policijske uprave za grad Beograd, odbili da obezbeđuju prostor Pionirskog parka, gde se održava prijavljeno javno okupljanje.
Upozorenja na prevare koje stižu putem SMS poruka ili e mejlova, objavljivana su više puta u sredstvima javnog informisanja, ali prevaranti ne odustaju!
Dan nakon stravičnog zločina koji je juče otkriven u Čačku u Ulici Ratka Mitrovića, javnost je i dalje u šoku. V.Č.(47) nožem je usmrtio svoje roditelje majku M.Č. (71) i oca N.Č. (79), nakon cega je sebi oduzeo život.
Policija je po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, raspisala potragu za Nenadom Alajbegovićem (44), zvanim Alibeg, koji je sinoć oko 21 sat bio u društvu N. K. (30) koji je ranjen sa osam metaka u poznatom novobeogradskom restoranu.
Osuđenik Albanac uspeo je da pobegne iz zatvora u Milanu tako što je izveo bekstvo u filmskom stilu, vezavši čaršave za rešetke na prozoru ćelije, prenose danas italijanski mediji.
Donald Tramp Mlađi izjavio je na forumu u Dohi da ukrajinske vlasti šalju „siromašne seljake“ na front, dok su bogataši, kako tvrdi, odavno napustili zemlju.
Kineski vojni avioni dva puta su usmerili radar za navođenje oružja na japanske F-15 jugoistočno od Okinave, izjavio je ministar odbrane Šindžiro Koizumi.
Ažurirana Strategija nacionalne bezbednosti SAD liči „na pokušaj okretanja ogromnog broda“ koji je dugo išao po inerciji, napisao je zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrij Medvedev na društvenim mrežama.
Reper Šon Didi Kombs poznatiji kao Paf Dedi pobesne je zbog dokumentarca o njemu koji je njegov kolega 50 cent producirao za platformu Netfliks zbog čega mu je poslao bizaran poklon.
Glumac Miodrag Radonjić kaže da je tokom devedesetih godina kada je na prostorima bivše Jugoslavije buktao rat bio dete i da mladi kroz seriju "Tvrđava" treba da shvate da život može da se okrene preko noći.
Književnik Radivoj Raša Popov je pre 11 godina doživeo veliku neprijatnost kada su ga napala dvojica maloletnika koji su mu oteli novac, a onda pokušali i da provale u njegov stan.
Posne pihtije su tradicionalno jelo koje se najčešće priprema tokom posta ili kada želimo laganiju, ali i dalje bogatu i ukusnu varijantu klasičnih pihtija.
Starleta Aleksandra Subotić objavila je putem Instagrama fotografiju iz izlaska sa svojim suprugom Predragom Pecom Raspopovićem, ali i fudbalerom Nejmarom.
Voditeljka Marija Kilibarda otkrila je kako je vatreni navijač Partizana i da nikada ne bi navijala za Crvenu Zvezdu, čak ni kada igra sa drugom zemljom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar