Ko želi da ubije Volodimira Zelenskog? Može da zahvali Micotakisu što ga već nisu likvidirali! (VIDEO)
Podeli vest
Neko pokušava da ubije Zelenskog! Kakva budućnost čeka ukrajinskog lidera? Na ovu temu u "Info danu" govorili su Sreten Egerić, Srpsko ruski centar i Radojka Tmušić, pisac i publicista.
Sreten Egerić, Srpsko ruski centar rekao je da je najveći problem Zelenskog taj što Kongres u Americi nikako da izglasa finansijsku pomoć.
Na Bliskom istoku počele su da se pojavljuju eksplozije za koje niko neće da preuzme odgovornost. Da li je opet meta Iran? Šta ima Iran? Zašto ga se plaše? Gosti "Info dana" na ovu temu bili su Mahmut Bušatlija, konsultant za strana ulaganja i Vojislav Milošević, direktor Centra za antiterorizam.
Ljuban Karan, penzionisani pukovnik KOS i politički filozof Dragoljub Kojčić bavili su se temom sukoba Izraela i Irana. Oni su svoja mišljenja izneli u Informerovoj emisiji "Info jutro".
Profesor dr Zoran Milosavljević sa Instituta za političke studije i Marko Miškeljin iz Centra za društvenu stabilnost gostovali su u emisiji "Info jutro" Informer televezije.
Milica Đurđević Stamenkovski, predsednica Zavetnika, bila je gost "Info jutra" Informer TV. Tokom svog gostovanja pričala je o stradanju Srba tokom ratova u regionu.
20.04.2024
10:18
-Ta pomoć nije potrebna samo za ratovanje, već i za život. Zelenski nije zamenjen novom devojkom, već ima dve paralelne veze. On podržava i jednu i drugu stranu dok republikanci blokiraju donošenje te odluke. Trebalo je danas da saznamo da li je izglasan taj budžet. Ne treba tu zaboraviti ni Filipine. Oni se pojavljuju kao novi poligon za igre. Oni su tu jedan zid koji treba da spreči širenje Kine u Južno kinesko more- rekao je Egerić.
On je insistirao na tome da Rusi sigurno nikada nisu pokušali da izvrše atentat na Zelenskog.
-Rusi da su hteli da maknu Zelenskog, makli bi ga onaj dan kada je došao u Odesu sa Micotakisom. Može da zahvali Micotakisu što ga nisu likvidirali. Ovo je izjava za unutrašnju poljsku upotrebu. Žešov je grad u Poljskoj. Koriste se za distribuciju naoružanja koje već više godina dolazi iz SAD-a, Kanade i služi za snabdevanje Ukrajine. Tu se verovatno izvodi i obuka. Ako je i bilo prikupljanja podataka, cilj je bio da se prikupe informacije o dolasku vazduhoplovne tehnike koja je obećana Ukrajini. 32 vazduhoplova F16 je Norveška navodno otpisala i želi da ustupi Ukrajinskim vazduhoplovnim snagama. Da su Rusi želeli da reše Zelenskog, rešili bi ga u startu i učinili bi ukrajinskom narodu uslugu- rekao je Egerić.
Pisac i publicista Radojka Tmušić rekla je da će Ukrajina dobiti mnogo toga što traži, samo sa velikim zakašnjenjem.
Foto: Aleksandar Jovanović Cile
Radojka Tmušić
-To zakašnjenje pogoduje Rusiji. Sve su uglavnom lepe reči. Evropa je totalno postala servilna u odnosu na Ameriku. Ispunjava sve naredbe koje stižu iz Amerike. Francuska se još nekako drži jer ima nuklearne elektrane. Oni imaju rezervi za nekoliko godina, ali cene su otišle. Neće više biti jeftinog goriva. U Evropi nema nacionalnih lidera. Evropa se sigurno spušta niz merdevine dok se druge države kače i idu uvis- rekla je Radojka Tmušić.
Ona je komentarisala navodni pokušaj atentata na Zelenskog.
-Ja sam jednom prilikom rekla da se čudim što ga nisu ubili. Kasnije sam dodala da bi to bio čist promašaj. Od njega ne treba praviti sveca. Ako iko treba da mu sudi to je ukrajinski narod. Njega su pozvali u Evropu. Stalno se spominju neki atentati i neko sklanjanje. On će trajati onoliko koliko to bude htela Amerika. Oni će odlučiti i to ko će biti sledeći predsednik; onaj ko preživi sve ovo- rekla je Radojka Tmušić.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Na Bliskom istoku počele su da se pojavljuju eksplozije za koje niko neće da preuzme odgovornost. Da li je opet meta Iran? Šta ima Iran? Zašto ga se plaše? Gosti "Info dana" na ovu temu bili su Mahmut Bušatlija, konsultant za strana ulaganja i Vojislav Milošević, direktor Centra za antiterorizam.
Na društvenim mrežama među blokaderima, kruži video, najverovatnije napravljen veštačkom inteligencijom, koji prikazuje razgovor blokadera o tome kako će zapaliti Vučića.
Šokantan snimak koji se proširio društvenim mrežama dežurni hejteri pokušali su da zloupotrebe kako bi naudili Srbiji i stekli jeftine političke poene.
Policijska uprava za grad Beograd ističe da su neistiniti navodi koji su se pojavili u pojedinim medijima i na društvenim mrežama, a u kojima se tvrdi da su policijski službenici Policijske stanice Palilula, Policijske uprave za grad Beograd, odbili da obezbeđuju prostor Pionirskog parka, gde se održava prijavljeno javno okupljanje.
Upozorenja na prevare koje stižu putem SMS poruka ili e mejlova, objavljivana su više puta u sredstvima javnog informisanja, ali prevaranti ne odustaju!
Dan nakon stravičnog zločina koji je juče otkriven u Čačku u Ulici Ratka Mitrovića, javnost je i dalje u šoku. V.Č.(47) nožem je usmrtio svoje roditelje majku M.Č. (71) i oca N.Č. (79), nakon cega je sebi oduzeo život.
Policija je po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, raspisala potragu za Nenadom Alajbegovićem (44), zvanim Alibeg, koji je sinoć oko 21 sat bio u društvu N. K. (30) koji je ranjen sa osam metaka u poznatom novobeogradskom restoranu.
Osuđenik Albanac uspeo je da pobegne iz zatvora u Milanu tako što je izveo bekstvo u filmskom stilu, vezavši čaršave za rešetke na prozoru ćelije, prenose danas italijanski mediji.
Donald Tramp Mlađi izjavio je na forumu u Dohi da ukrajinske vlasti šalju „siromašne seljake“ na front, dok su bogataši, kako tvrdi, odavno napustili zemlju.
Kineski vojni avioni dva puta su usmerili radar za navođenje oružja na japanske F-15 jugoistočno od Okinave, izjavio je ministar odbrane Šindžiro Koizumi.
Ažurirana Strategija nacionalne bezbednosti SAD liči „na pokušaj okretanja ogromnog broda“ koji je dugo išao po inerciji, napisao je zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije Dmitrij Medvedev na društvenim mrežama.
Reper Šon Didi Kombs poznatiji kao Paf Dedi pobesne je zbog dokumentarca o njemu koji je njegov kolega 50 cent producirao za platformu Netfliks zbog čega mu je poslao bizaran poklon.
Glumac Miodrag Radonjić kaže da je tokom devedesetih godina kada je na prostorima bivše Jugoslavije buktao rat bio dete i da mladi kroz seriju "Tvrđava" treba da shvate da život može da se okrene preko noći.
Književnik Radivoj Raša Popov je pre 11 godina doživeo veliku neprijatnost kada su ga napala dvojica maloletnika koji su mu oteli novac, a onda pokušali i da provale u njegov stan.
Posne pihtije su tradicionalno jelo koje se najčešće priprema tokom posta ili kada želimo laganiju, ali i dalje bogatu i ukusnu varijantu klasičnih pihtija.
Starleta Aleksandra Subotić objavila je putem Instagrama fotografiju iz izlaska sa svojim suprugom Predragom Pecom Raspopovićem, ali i fudbalerom Nejmarom.
Voditeljka Marija Kilibarda otkrila je kako je vatreni navijač Partizana i da nikada ne bi navijala za Crvenu Zvezdu, čak ni kada igra sa drugom zemljom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar