Ja sam napravio prvi kol centar u Srbiji! Opozicija je propustila priliku da krene s promenama na decembarskim izborima! (VIDEO)
Podeli vest
Lider Liberalno demokratske partije Čedomir Jovanović komentarisao je nedavne lokalne izbore u Srbiji, kao i istoriju kol centara u našoj zemlji, tokom gostovanja u "Info jutru" Informer TV.
Jovanović se podsetio dana kada je formirao, kako kaže, prvi ozbiljan kol centar u Srbiji tokom perioda kada je bio na mestu šefa izbornog štaba DOS.
Vesna Turkulov, kandidat za gradonačelnika Novog Sada i Slobodan Nikolić, predsednik Ruske stranke, gostovali su u "Info jutru" televizije Informer. Govorili su na temu reakcije opozicije na izborne rezultate.
Dragan Marković Palma, predsednik stranke Jedinstvena Srbija, bio je gost "Info jutra" Informer TV i govorio o rezultatima lokalnih izbora u Srbiji, odnosno o tvrdnjama opozicije da je bilo krađe glasova.
05.06.2024
09:43
- Moram da budem najnormalniji, najkorektniji, više fer nego iko drugi, svakog da štitim, čak i od sebe. Ostao je jedan deda, tako ga zovem, koji je zajedno sa Miladinom Kovačevićem, udarao temelje ozbiljnosti u rad političke partije. Mislim na Srđana Bogosavljevića. Mene rezultati na izborima uopšte ne iznenađuju. Prvi kol centar, ozbiljan, sam ja napravio kao šef DOS-a. Kada su izbori, potrebne su nam stotine ljudi. Prvi kol centar bio je u iznajmljenom prostoru restorana Lion. Imali smo 200 kontrolora, na 200 biračkih mesta. Prvog narednog jutra sam sve strane novinarske ekipe odveo u naš kol centar i rekao "e, zbog ovoga smo pobedili". Nakon toga je to postao metod političkog rada. Meni je strašno kad vidim da se biju na ulici. Znam da je teško biti opozicija u Srbiji, ali je s druge strane to i velika prilika. Mislim da su rezultati na ovim izborima bili mnogo bolji nego što je bio program. Ovoj zemlji jesu potrebne promene. Na prošlim izborima je opozicija imala priliku da krene u te promene. Ja sam založio svoju kuću u decembru da bih mogao da vodim kampanju. Oni su kompromitovali ideju izbora u Srbiji. Voleo bih kad bi Nišlije mogle da povuku ručnu i da se dogovore. Ja ću uvek biti opozicija - rekao je Jovanović.
Dina Vučinić iz Srpske napredne stranke gostovala je u emisiji "Info jutro" Informer TV. Govorila je o haotičnim događajima i incidentima koji su se odigrali tokom izbornog dana u Srbiji.
Milica Đurđević Stamenkovski, ministar za brigu o porodici, bila je gost "Info jutra" Informer TV. Tema njenog gostovanja bili su lokalni izbori u Srbiji.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Vesna Turkulov, kandidat za gradonačelnika Novog Sada i Slobodan Nikolić, predsednik Ruske stranke, gostovali su u "Info jutru" televizije Informer. Govorili su na temu reakcije opozicije na izborne rezultate.
Ruski sistem protivvazdušne odbrane S-400 nadmašuje američki Patriot po mobilnosti i raznovrsnosti ciljeva, navodi se u analizi Centra za analizu svetske trgovine oružjem (CAMTO) u ruskom časopisu Nacionalna odbrana.
Rat između blokadera i opozicije ušao je u novu, radikalnu fazu i više se ne zna ko je protiv koga. Izborni krah na lokalnim izborima u Negotinu, Sečnju i Mionici do koske je ogolio pravo stanje stvari unutar blokaderskog pokreta i na površinu izbacio blato u koje su blokaderi u proteklih 13 meseci pokušali da gurnu celu Srbiju.
Stravičan slučaj maloletnog Vuka R. (13) iz Kraljeva, kog je fizički i verbalno zlostavljala grupa vršnjaka iz škole, bacavši na njega petarde i trerajući ga da ulazi u reku Ibar i viče: "Ja sam Ćaci", pokazuje šta je našem društvu u poslednjih godinu dana uradila blokaderdska fašistička ideologija.
Posle 18 godina, klupko oko prodaje NIS-a se odmotava, ali učesnici te sramne odluke upetljali su se u sopstvene laži, pa se više ne zna ni ko pije, ni ko plaća.
Sve više roditelja svakog dana dovozi decu u školu, što je pomodarstvo, tvrde korsnici društvenih mreža. Upravo ova tema zapalila je internet, jer mnogi tvrde da je to nekada bio blam, a danas trend sa Zapada.
Povodom aktuelnih sankcija Naftnoj industriji Srbije oglasio se i generalni sekretar Udruženja naftnih kompanija Srbije Tomislav Mićović i otkrio da je trenutna situacija prilika da se rafinerija u Pančevu vrati u srpske ruke!
Studentski centar Novi Sad juče je objavio preliminarnu listu za smeštaj studenata starijih godina u studentskim domovima u Novom Sadu, Somboru i Zrenjaninu, a konačna lista biće objavljena 15. decembra.
U Mašinsko-saobraćajnoj školi u Čačku otvorena je izložba pod nazivom „Moja ćirilica”, autorke Olgice Stefanović, akademske slikarke i ikonopisca iz Novog Sada.
Do ubistva u Čačku došlo je rano jutros, a iako su prve informacije ukazivale na to da je ovo trostruko ubistvo, ispostavilo se da je reč o samoubistvu i dvostrukom ubistvu
Čačak je potresao jeziv masakr u jednoj porodičnoj kući, a u kojoj su pronađena tela majke, oca i sina. Komšije stradalih otvorile su dušu za Informer.
Tokom sledeće nedelje, vojni objekti u Ukrajini biće napadnuti kao odmazda za napad dronom na soliter u Groznom, izjavio je danas lider Čečenije Ramzan Kadirov.
Kao odgovor na napade Ukrajine, ruska vojska je pokrenula masovni udar raketama "Kinžal" na ukrajinske vojno-industrijske komplekse i energetska postrojenja, saopštilo je rusko ministarstvo odbrane.
Najmanje 11 osoba je ubijeno, a više od deset povređeno u masovnoj pucnjavi u hostelu u Ateridžvilu, u blizini Pretorije, saopštila je južnoafrička policija.
Izaslanici i savetnici američkog predsednika Donalda Trampa i ukrajinski zvaničnici saopštili su da će se u subotu sastati treći danzaredom, nakon što su postigli napredak u definisanju bezbednosnog okvira za posleratnu Ukrajinu.
Književnik Radivoj Raša Popov je pre 11 godina doživeo veliku neprijatnost kada su ga napala dvojica maloletnika koji su mu oteli novac, a onda pokušali i da provale u njegov stan.
Vlasnica mačke Nikola (24) želela je da proveri da li se njena ljubimica Mila smirila i naučila da se ne igra jelkom, ali je eksperiment propao za svega nekoliko minuta.
Privatni detektiv Rejmond Rano, koji više od 30 godina prati bračna neverstva, tvrdi da postoji jedan vrlo jasan znak koji često otkriva muškarce koji varaju, a to je stanje njihovog automobila.
Fejsbuk Dejting poslednjih meseci privlači sve više pažnje, ali mlađi korisnici i dalje teško dolaze do mečeva. Starija publika mnogo bolje koristi ovu opciju, dok mladi sve češće prelaze na druge aplikacije.
Nova 2026. godina se bliži, a evropske metropole već spremaju spektakl kakav se pamti. Ovo je lista gradova koji su uvek rasprodati i poznati po dočeku o kom se priča mesecima.
Veljko Kuzmančević, suprug modne dizajnerke Verice Rakočević, ispričao je kako se odrekao potomstva i da nakon očeve smrti nikada nije posetio njegov grob.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar