Paljenje krstova je jasna poruka za Srbe! Šiptarski ekstremisti spremaju etničko čišćenje! (VIDEO)
Podeli vest
Novinar Duško Vukajlović govorio je u Info jutru o Ulpiana festivalu u arheološkom parku drevnog rimskog grada Ulpiane pored Gračanice, koji je započeo neopaganskim performansom u kome su zapaljena tri velika krsta.
Novinar Duško Vukajlović ističe da su Albanci paljenjem krstova poslali jasnu poruku da treba i Srbi da izgore.
Nemanja Starović, ministar za rad, boračka i socijalna pitanja, govorio je u Info jutru o nabavci aviona marke "rafal", ali i o napadima koji dolaze iz regiona zbog tog sporazuma koji je Srbija potpisala sa Francuskom.
02.09.2024
13:19
- Ovo me podseća na Martovski pogrom kada su paljene crkve, lomljeni krstovi i crtani grafiti protiv Srbi. Kao što su goreli ti krstovi, njima je to znak i poruka da treba i Srbi da izgore. Teško se oseća svako ko živi u Gračanici i vidi da mu se pale krstovi. Ja sam bio na jednoj tribini, gde su bili i albanski novinari, a oni su me ubeđivali kako je Kosovo i Metohija njihovo, a ja sam ih pitao zašto su onda lomili krstove i palili crkve ako su vaše - kazao je Vukajlović.
Predsednik Društva lobista Srbije Nenad Vuković bio je gost Info jutra, a upravo on je govorio o ćutanju međunarodne zajednice na Kurtijev teror, ali i podršci Zapada albanskom ekstremisti.
02.09.2024
10:00
Duško Vukajlović
On dodaje i da Srbi nikada nisu uništili džamiju na KiM, ali i da je definitivno najteže biti Srbin na KiM.
- Bitno je da budemo zajedno i da budemo jedinstveni. Naša suza nema roditelja, mi moramo sami da osudimo napade na naš narod. Razlikuje nas od njih to što nismo nikome ništa uništavali. Srbi nikada nisu ugrozili nečiju drugu svetinju, ali najteže je biti Srbin na KiM. Kurti svojom politikom uskraćuje i Albance, mnogi primaju novac iz našeg PIO fonda, a neki čak ne mogu da popiju i srpsku flaširanu vodu iz ostatka Srbije - rekao je Vukajlović.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Žaklina Tatalović, tajkunska novinarka antisrpske televizije N1, uhvaćena je u laži koja je izazvala skandal godine u našoj zemlji, a sada cure nove informacije o ovom slučaju koji je teško racionalno objasniti i koji bukvalno postaje gigaskandal.
Tajkunska novinarka Žaklina Tatalović našla se usred skandala kada je otkriveno da se lažno predstavalja kao unuka pokojnog akadermika Nikole Hajdina. A sada su društvene mreže preplavljene raznim duhovitim slikama i komentarima na ovu temu.
Lider Srpske napredne stranke Miloš Vučević oglasio se na društvenoj mreži Iks, poručivši da se Srbija zalaže za mir, ali da mora biti spremna da zaštiti svoju državu i narod u svakom trenutku.
Okoreli opozicionar i akademik Dušan Teodorović gostujući na tajkunskoj televiziji, izneo je niz oštrih i kontroverznih ocena na račun građana Srbije i državnog vrha.
Predsednik Srbije je danas govorio o razlozima formiranja vojnog saveza Zagreba, Prištine i Tirane kao i o srpskim studijama za koje kaže da su dobre, jer polako gubimo i ćirilično pismo.
Dok američki predsednik Donald Tramp tvrdi da postoje naznake podela unutar iranskog vođstva, jedan čovek ubrzano jača svoj uticaj - brigadni general Ahmad Vahidi.
Izrael je podigao nivo pripravnosti i intenzivirao pripreme za mogući nastavak sukoba sa Iranom, usled naznaka da se američki predsednik Donald Tramp približava odluci o novoj vojnoj akciji, prenosi Kanal 12.
Supruga španskog premijera Pedra Sančeza, Begonja Gomez, podnela je krivičnu prijavu protiv krajnje desničarskog aktiviste i influensera Vita Kvilesa zbog navodnog napada u jednom kafiću u Madridu.
Premijera treće sezone serije "Kuća zmaja" ("House of the Dragon") zakazana je za 22. jun na HBO Max striming platformi, dok će se istog dana u 21.00 sat emitovati i na HBO kanalu.
Ako živite sa mačkom, verovatno ste već videli kako stvari misteriozno završavaju na podu. Iako deluje kao nestašluk, to ponašanje ima sasvim logično objašnjenje.
Pojavljivanje Melanije Tramp u Beloj kući izazvalo je buru komentara, ali ne zbog samog događaja već zbog njenog izgleda, posebno jagodica koje su mnogima zapale za oko.
Nova poza privlači sve više pažnje jer parovima nudi drugačiji doživljaj bliskosti i zajedničkog istraživanja. Namenjena je onima koji žele da unesu osveženje u intimne trenutke i izađu iz ustaljene rutine.
Voditeljka Nina Radulović podelila je na svom Instagram profilu emotivan trenutak sa sinom Lavom, kojeg je dobila u braku sa glumcem Branislavom Lečićem.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar