• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: žitišteonline/Z.I.

20.05.2020

09:44

JESTE RIBLOVAČKA PRIČA, ALI JE ISTINITA! Đorđe iz Žitišta ni sam nije mogao da veruje šta je upecao! (VIDEO)

Srbija

JESTE RIBLOVAČKA PRIČA, ALI JE ISTINITA! Đorđe iz Žitišta ni sam nije mogao da veruje šta je upecao! (VIDEO)

Ribolovac Đorđe Karan iz Žitišta, uz pomoć prijatelja, upecao je u Begeju, na potezu između Žitišta i sela Torak, amura od 18 i šarana od 10 kilograma!

S obzirom na to da je dugogodišnji sportski ribolovac, Đorđe je upecane ribe vratio u reku.

 - Obično sad u proleće, kada se podigne nivo Begeja, povećan je i broj kvalitetne ribe, pa to izaziva sve veću pažnju pecaroša i ljubitelja sportskog ribolova - naglasio je Đorđe Karan.


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Exatlon

Hronika

Brutalna iznuda u Nišu! Tukli muškarca, uzeli mu novac i telefone, pa ga prisilili da potpiše prodaju auta - pao dvojac
Hronika

Brutalna iznuda u Nišu! Tukli muškarca, uzeli mu novac i telefone, pa ga prisilili da potpiše prodaju auta - pao dvojac

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Nišu, u saradnji sa policiјom u Kraguјevcu, a po nalogu Osnovnog јavnog tužilaštva u Nišu, uhapsili su Ž. S. (22) iz Kraguјevca, zbog postoјanja osnova sumnje da јe izvršio krivična dela razboјnička krađa i iznuda, kao i Ј. S. (48) iz okoline Doljevca, zbog postoјanja osnova sumnje da јe izvršio krivično delo iznuda.

20.08.2026

15:20

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set