Vrhunac monstruoznosti! Marinika prešla sve granice - "Rasporili smo utrobu braći Vučić!" (VIDEO)
Potpredsednica Stranke slobode i pravde (SSP) Marinika Tepić ponovo je šokirala javnost u Srbiji svojim najnovijim, skandaloznim istupom na društvenoj mreži Iks.
23.06.2026
13:36
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Branko
pre 8 godina
Da li on zna da je istina o Srebrenici zabranjena.
Ljubo
pre 8 godina
Mislim da se samo sve oko Srebrenice moglo samo Srbima desiti .Muslimani prodaju i pobiju svoje ,mi Srbi ih nismo znali ni pobiti ,a odgovaramo kao genocidan narod i drzava .Hiljade prikazanih ,hiljade spomenika ,sta reci ...
Lala iz Banata
pre 8 godina
Дај Боже, да започети посао заврши и истина коначно - угледа светло дана...! Истина је Божанска категорија...И зато...С Божијом помоћи...ИСТИНУ НА ВИДЕЛО...! Она је најбољи мач против Западних Антихриста, који су покушали ИСТИНУ - да убију...!! Истина је потребна да би коначно дошло до помирења на овим просторима...Са лажима...Нема трајног мира...!! Са сталним лажима и подметањима - нема заједничког суживота... Са лажима нема мирног сна за ничију децу...!!
Stojan
pre 8 godina
Svi u svetu znaju da je istina prva zrtva u svakom ratu. To je zalosno ali istinito. Na kraju rata neke stvari izlaze na videlo ali u slucaju "Srebrenice" Britanci zajedno sa drugim arapskim drzavama ne daju da se istina zna, verovatno zato sto su je oni iscenirali.
Stojan
pre 8 godina
Pa vise je vreme da neko snima i govori istinu da neko ima hrabrosti da kaze istinu. A ne kao srpski reditelji koji za sakicu dolara pljuju po svemu stoje srpsko. Idu i snimaju tamo Indiju i sta im narede a svoj narod i zemlju ocrnjuju i velicaju lazi o Srbima. Svaka cast svima koji stoje iza istine.
Neša
pre 8 godina
Sramota je što čekamo stranca da objavi istinu. Šta mi čekamo? Da li smo mu ponudili finansijsku pomoć za film umesto što ga sada dižemo u nebo? Da li će taj film RTS smeti da prikaže???
Hana
pre 8 godina
Bravo, konacno jedan hrabar covek,koli je stao na stranu ponosnog srpskog naroda.Puno vam hvala gospodine Dvoraku.
Ljubomir T Dević
pre 8 godina
Svaka čast Dvoržaku! Ali, ovo je trebalo uraditi ranije a ne čekati na dobru volju Čeha.
Zdenko
pre 8 godina
Kao sto postujem Ceskog predsednika tako postujem i Dvorzaka jer nece da cute uz sve pritiske koje trpe. Nadam se da ce istina izaci na videlo.
Branko
pre 8 godina
" A gde je sad, @ VLAH ALIJA, DA NAM POJASNI NJEGOV STAV I KAKO ON TO KAZE CIVILIZOVANOG SVETA( ZAPADNIH LAZOVA) POSTO SU PODRZALI BOSNJACKU ISTINU" pa zar ovi ljudi sto prave film o "stradanju SRBA nisu civilizovani" ili to zapadu ne odgovara!!!!!!!????????
ZELJKO
pre 6 godina
AKO DOTIČNI PROČITA OVO ..MOŽE DA ME POZOVE I DA MU DAM ADRESE I IMENA MUSLIMANA KOJI SU PRAVILI "NIŠANE2 SPOMENIKE A IMENA TRAŽILI U IMENICIMA TELEFONSKIM I ZAŠTO JE TAKO RAĐENO I,,...