"Strašna raketa!": Ljudi, evo šta Srbija ima - Vučić u Batajnici pokazao moćno kinesko oružje (FOTO)
Predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću je danas na aerodromu u Batajnici prikazano moćno oružje kojim raspolaže Vojska Srbije, a među kojim je i strašna kineska raketa CM-400.
28.06.2026
10:58
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Marko
pre 6 godina
Srbija mora da pobedi. Moramo da budemo jaki da bi uspeli
Ivana
pre 6 godina
Ko ce nam plate davati
Branislav
pre 6 godina
Isti kao i do sada. Kako svima tako i tebi i meni.
mitarmiric
pre 6 godina
Taj sto vam davao do sada.
Bole
pre 6 godina
E sad se javlja jedan problem za neke naše penzionere i to ću vam napisati iz ličnog primera. Moja majka je penzioner dobija Hrvatsku penziju. Te penzije isplaćuje samo komercijalna banka. Penzija im je leglana na račune u petak.odjednom banka više ne radi subotom mada ja dosad radila. Kako da moja majka podigne penziju jer mora da sela putovati 50 kilometara do grada autobusom.vecina takvih penzionera je sa sela, deca ne mogu uvek dobiti slobodan dan da ih vozi kolima ako ih ima. Pitanje kako podignuti novac jer to su male penzije,treba živeti i plaćati dažbine. Komercijalna banka takvim penzionera ne želi izdavati platne kartice....i šta sad,budi pametan.
Kikimora
pre 6 godina
Kako stara osoba da prezivi sama u stanu? Da bi se snabdela hlebom, mlekom, osnovnim potrepstinama, mora da izadje do prodavnice. Neko nema novca da pravi skladista hrane, neko jednostavno ne zna da pravi zalihe. Ta osoba ima decu, 40, 50 godina, koja ne smeju da joj dodju u posetu. I......?
Mladen
pre 6 godina
Sta to znaci? Da ce se neko zaraziti od nekoga jer je kuca morala da se proseta. Ha, ha, ha... Stvarno je ljudski rod posrnuo nacisto. Sledeci virus koji ce izmisliti direktno pogadja kucne ljubimce koji ce biti smrtonosan po ljude. Evo, zivi bili pa docekali.
konstantind
pre 6 godina
Kako ce onda penzioneri da idu da rade....:)
Dragana
pre 6 godina
Pozdravljam mere, mislim,da sve treba zatvoriti , škole, posebno restorane kafiće...ne samo rad od 08-20. Ljudi stariji od 65.mala kupovina, u banku ukoliko bas mora... Nadam se,da ćemo se nekako izvuci, iz ove teške situacije, po ceo svet. Srecno!
Svetlana
pre 6 godina
Ne razumem zasto deca da ne idu kod baka i deka a kazu deca ne obolevaju od ovog virusa
Muki
pre 6 godina
Pa samo su penzioneri napolju, evo mogu da snimam ko seta ulicom i ko je u maksiju, i to na 200 m, a sta je u ostatku grada Beograda isto i gore, a maske nose samo mladi, bolesni dolaze na posao kaslju kijaju bez maski pipaju sve, kazu nije im nista samo im zapusen nos i kaslju, e to je odnos prema ozbiljnoj situaciji, pa ko je ovde lud, a ko normalan, ja verovatno sto se bunim kad neko bolestan sedi pored mene i insistiram da napusti radno mesto, to mora da se resi na prvom mestu, da se zabrani svima koji su bolesni da izlaze iz kuca ili u obavezan karantin, apelujem na vlast.
Helena
pre 6 godina
U Deronjama jutros više penzionera nego bilo kog drugog ispred prodavnice Podunavlja. Šta učiniti povodom toga?
Gaga
pre 6 godina
Budimo disciplinovani krace vreme da bismo se brzo vratili u normalu.
milosjakovljevicue
pre 6 godina
Pustite ljude da žive život dokle im je suđeno. To su stariji ljudi kojima je stalo da prožive zadnje svoje staračke dane bez maltretiranja.
Opljackani penzuoner
pre 6 godina
Ma iznervirao sam se ne mogu da izadjem napolje, poslao sam vam poruku pre oko sat vremena jer sam bio bas iznerviran, IZVINITE-STRI LJUDI NISU BAS ZA ZATVARANJE,I OVAKO IM JE MALO OSTALO OD ZIVOTA,ALI OVAJ KORONA VIRUS NIJE ZA ZE ZANJE,ALI KADA NAS JOS NEKO PLASI DA OD ZVANICNO OBOLELIH OKO 150 U SRBIJU,VAS LIST NA NASLOVNOJ OBJAVLJUJE DA OD GASTARBAJTERA( PO VASIM PODACIMA NA NASLIVNOJ STRANI OD JUCE VALJDA)JE 6000 OBOLELIH USLO U SRBIJU,BAS NIJE PRIJATNO ZA STARIJE LJUDE,POZDRAV