Šok uživo! Razotkriveni tokovi novca i ko finansira Bjelogrlićev Proglas - Vučićević raskrinkao "protočne bojlere": Ljudi, moji... (VIDEO)
Opoziciono-blokaderski korisnik Iksa Vukša Dragović objavio je na toj društvenoj mreži "objedinjeni spisak" Nevladinih organizacija (NVO) i mnogih drugih blokaderskih grupacija i pojedinaca, kao i način njihovog finansiranja u Srbiji, a posebnu pažnju privukla je priča o Proglasu Dragana Bjelogrlića.
27.06.2026
08:20
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Sini
pre 3 godine
Jel to pelet vazniji sad od srba na kosovu? Strasno.... Bem ti pelet
Serdar
pre 3 godine
Pa zar bi se zvao Srbinom da to ne radi,prevara i laž su zastitni znak.
regler
pre 3 godine
Pitajte Brnabicku .. u kom je dilu ....
Pop
pre 3 godine
Што се купац обраћа медијима, па зато да би остали купци могли да провере јер продавац неће спровидити анкету на остале. А то што ће њему надокнадити штету је нормално али ће се повећати и број оштећених баш због тога што ће сазнати умедијима.
Milan
pre 3 godine
Svi prodavci koje sam kontaktirao su naplaćivali prevoz od 4000 do 5000 dinara za paletu peleta...
Sava
pre 3 godine
Kako na 2 palete 133 dzaka peleta?
Milosav
pre 3 godine
Pelet se suši i gubi na težini. Trebali ste ga izmeriti prilikom preuzimanja.
Milosbs
pre 3 godine
To mora proizvodjac da ima prilokom proizvodnje i pustanja u promet i da naglasi na pakovanju, a ovo je kradja
Pedja
pre 3 godine
Ajd ne budali molim te! Ne moze da izgubi toliko na tezinj a s druge strane to je presovan proizvod sa vrlo malo vlage! Ne komentarisi molim te! Povodom teme, a o kvalitetu peleta ne treba trositi ni reci... kad sam video onog iz juzne srbije sto pakuje ivericu (koja je inace puna lepka) u pelet, odmaha sam znao kakav je kvalitet peleta jer svaki proizvođač puni pelet i otpadom u nekom procentu!
Dragan
pre 3 godine
Peleta ovog leta, u julu nije bilo ni za lek. Cena je duplirana i na stovarištima su govorili da su duplu cenu odredili dobavljači, a da će biti pravo čudo ako ga bude po nižoj ceni od 500e po paleti. Uobičajeno je da paleta sadrži 70 džakova po 15 kg što čini 1050 kgr. Pošto se 10 godina grejem na pelet, poslednje dve godine sam primetio mnogo više crnog pepela i čađi pri sagorevanju. Promet nije normalizovan ni pošto je doneta uredba o ceni od 38000 din za tonu, što je zapravo legalizovano poskupljenje od 60% u odnosu na prošlu godinu. U šupi imam 40 džakova (oko 600 kg) i grejaću jednu sobu samo kada bude napolje hladnije od -10C. A ostale dane, to nikog nije briga. Važna je vest da se posle 31.januara ponovovo dozvoljava izvoz i svima će biti lepo. To što sada prodaju sa džakovima u kojima fali bar 10% težine peleta, to neka je na dušu proizvošača. Ne veruju u Božije zapovesti, kradu a to je greh. Oteto je prokleto. Shvatiće kada ih stigne kazna.
Anonimus
pre 3 godine
Svi samo pricaju "To je krivicno delo " to nije po zakonu , oni krse zakon ali niko nista ne preduzima da se resi taj problem nekako , do sad su kukali proizvodjaci da nema peleta da im se ne isplati praviti , pa kukaju sad kako su im puni magacini nemaju kome da prodaju , pa kako od jednom sad puni magacini nemaju kome da prodaju a do sad ga nije bilo . Sad su zarobili pare puni magacini ljudi izbaciju masovno kotlove na pelet i vracaju se na drva , sad nemaju kome da prodaju . Jbg nema kad kosta tona 50.000 din alavi za pare . Uradite po pitanju toga , ljudi ostaju bez grejanja , snalaze se kako znaju a oni samo vicu nije po zakonu , to je krivicno delo ...itd pa ako je tako sankcionisi idi u kontrole nenajavljen , resetaj bilo sta uradi al nemoj da sedis i kazes to nije po zakonu . Naravno to se odnosi na institucije i organe koji su za taj problem , al jebiga Balkan je ovo svako svakog gleda da izjebe pa ko ozvuce deblji kraj pitanje umeca
Miodrag
pre 3 godine
Imam ideju!Dali bi bilo pametno ko ponudi vecu cenu od one koje je drzava propisala da narod lincuje???Oduzeti svu imovinu pa neka oseti sta znaci zaradjivati na tudjoj muci i patnji???Negde bi bio vlasnik streljan zbog ovakve kradje!!!!Oni nama sole pamet kako je skupa proizvodnja a i rat u Ukraini,,,,,Dokle vise trpeti ovo?Organizovati se i pljackati takve....
Mile lala
pre 3 godine
Meni je stovarište "Minjon" iz Smedereva, kad sam kupio 10 m kubnih, drva, i uredno platio, kad su dodtavili drva, i kad sam izmerio, falilo je 2 (dva) m kubna. Kad sam se žalio, nadoknadi li mi u novcu jedan kubik, a za ostalo me najurili i zapretili da više nikad kod njih ne dodajem da kupim drva. Naravno za drva mi nije izdat fiskalni račun (već neka otpremnica). Naravno ne mogu im ništa. A država izgleda neće. Možete da zamislite šta ja mislim o državi i njenoj inspekciji. A tek kako se osećam ovako prevaren, a nema ko da me zaštiti. Žao mi je da ostatak života provedem u Požarevcu, inače, ovaj više nikog ne bi pokrao.
Dejan
pre 3 godine
Drakulic Zoran vlasnik firme....tezak kleptoman....nije trebao Vucic da im dozvoli izvoz.....prodavali bi onda pelet koliko i treba da kosta.....oko 220 e po toni....ej bre drva poskupela 50% a pelet 150 %.....kako Drakulicu?