Harmonikaš Mikica Gačić u razgovoru za Informer otkrio je da li će se menjati žiri u narednoj sezoni ''Zvezda Granda'', kako se Danijel Jovanović snašao na audicijama, ali i da li se Sašina udovica meša u posao.
Čuveni harmonikaš otkriva kako teku pripreme za narednu sezonu i ističe da se Sašino odsustvo oseća, kao i da njega niko ne može da zameni.
- Audicija je odlično prošla, odziv kandidata je veliki i svi su pevački fenomenalni. Četrnaest godina sam audicije radio sa Sašom Popovićem, sada je to sve malo drugačije. Ranije smo imali šampione koji se nisu bavili tim poslom već su bili neka vrsta šoumena, a ove godine ima dosta kvalitetnih pevača - počinje priču Mikica Gačić i otkriva koliko čitavom timu fali Saša Popović.
- Nama, iskreno, fali on. I emotivno i u srcu i u duši. Tu je najveći nedostatak i tu se primeti njegovo odsustvo i to što je sve završeno kako niko nije želeo. A što se tiče posla stvarno dajemo maksimum, sezona je krenula već kad se saznalo za njegovu bolest, sve je na najvišem mogućem nivou. Što se tiče discipline u celom timu i u žiriju sve to funkcioniše kao da je on tu, sve je on držao pod kontrolom. Nama je veća odgovornost i veća obaveza da sve i posle njega funkcioniše, ali nikada ne može da bude kao kad je Saša bio tu, njega ne može niko da zameni.
Mikica Gačić otkriva kako se Suzanin sin, Daniel Jovanović, snašao na audicijama, ali i da li se Sašina udovica meša u posao.
- Danijel je sa nama od 2015. godine kada smo počeli da radimo audicije i on je jednostavno uigran oko tih matrica i proba koje imamo na dan snimanja, ali i oko samih audicija. On je predivan momak, kulturno dete, fino, vaspitano i veliki znalac, stručnjak u svom poslu što je najbitnije da bi posao funkcionisao kako valja. Suzana se ništa ne meša, niti je neko mogao to da spomene niti je bilo priče o tome da će preuzeti Sašin posao. Suzana to nikada ne bi uradila niti je žena u stanju da posle svega može da funkcioniše. Ipak je to sve previše sveže, veliki gubitak, tuga i bol. Prvenstveno za porodicu, a onda i za sve nas - kaže Mikica Gačić za Informer i otkriva da li će žiri i u narednoj sezoni ostati isti.
- Za sada je sve kao što je bilo, u principu niko ništa oko toga ne priča. Tim je uigran, dobar i trebalo bi da tako ostane i naredne sezone. E sad, ako je neki član žirija prezasićen poslom, pa ne želi više da radi to je druga stvar, u to ne ulazim. Ali, mislim da su sad svi zainteresovani da ostanu.
- Jelena je neko ko je doprineo tom šou i sigurno da niko od nas ne bi imao ništa protiv da se ona vrati, ali to je isključivo njena volja i volja vlasnika. Ne mogu da sudim o tome.
Dugogodišnji saradnik i prijatelj pokojnog Saše Popovića, Mikica Gačić, progovorio je o novoj sezoni Zvezde Granda i otkrio da li će neko od članova žirija napustiti muzičko takmičenje.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Dugogodišnji saradnik i prijatelj pokojnog Saše Popovića, Mikica Gačić, progovorio je o novoj sezoni Zvezde Granda i otkrio da li će neko od članova žirija napustiti muzičko takmičenje.
Iran će preći iz odbrane u fazu napada i „potpunog uništenja“ ukoliko Sjedinjene Američke Države nastave udare još dva ili tri dana, poručio je vojni savetnik iranskog vrhovnog vođe i nekadašnji komandant Korpusa čuvara Islamske revolucije Mohsen Rezai.
Pravi radnički odgovor beogradske gospođe srušio je sve nade dokonih zboraša i blokadera koji danima glume ekologe i pokušavaju da zaustave razvoj Beograda.
Percepcija nezavisnosti pravosuđa u Crnoj Gori i dalje je veoma niska među građanima, percipiran nivo korupcije u javnom sektoru ostaje visok, a zabrinutost izaziva i uticaj medija u vlasništvu kompanija osnovanih u Srbiji, ukazala je Evropska komisija u novom godišnjem Izveštaju o vladavini prava.
Ministar za evropske integracije Nemanja Starović reagovao je na društvenoj mreži Iks nakon objave lidera Srbija centra Zdravka Ponoša, koji je kritikovao početak strateškog dijaloga Srbije i Sjedinjenih Američkih Država.
Ministar spoljnih poslova Marko Đurić izjavio je da je danas počelo novo poglavlje u odnosima Srbije i SAD i čestitao svim građanima Srbije na strateškom partnerstvu između naše zemlje i Amerike.
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...
Snežana Paunović, ministarka državne uprave i lokalne samouprave gostujući u Info jutru objasnila je zašto se našla na udaru različitih struktura na Kosovu i Metohiji, ali i u centralnom delu Srbije.
U najnovijoj epizodi emisije "Na merama" videćete gde je ovog puta "uhvaćen" blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu to mudruje blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, kako izgleda "težak" život samozvanog revolucionara Predraga Voštinića.
Od danas dolazi do izmene režima saobraćaja u nekoliko ulica na Čukarici, Novom Beogradu i u Zemunu zbog planiranih radova, saopštio je Sekretarijat za saobraćaj Grada Beograda.
Pripadnici Policijske stanice Surdulica spasili su život osamdesetdevetogodišnjem muškarcu koji je nestao na području Vlasine, nakon što se u jutarnjim satima udaljio iz vikendice i nije se vratio do večeri.
Za samo nekoliko dana od izlaska pesme "Žig zveri", mladi srpski izvođač Faraon izazvao je ogromnu pobunu javnosti zbog stihova koji seksualizuju maloletnice, zbog čega su se hitno oglasili stručnjaci.
U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila noćas oko dva sata na magistralnom putu Užice – Požega, u mestu Gorjani, život je izgubio sedamnaestogodišnji M. S.
Danas se navršava dve godine od smrti Nikole Krsmanovića, mladog policajaca iz Draginca koji je mučki ubijen na dužnosti kada je sa kolegom Vjekoslavom Ilićem zaustavio taksi vozilo na ulazu u Loznicu radi redovne kontrole. Na njega je iz pištolja pucao Faton Hajrizi, osuđeni šiptarski kriminalac.
U Lapljem Selu sinoć je došlo do pucnjave ispred ugostiteljskog objekta, u neposrednoj blizini škole, gde se u tom trenutku nalazio veći broj dece, a prema nezvaničnim informacijama privedeno je nekoliko osoba.
Srđan Popović pucao je iz snajperske puške i ubio navodnog pripadnika "škaljarskog klana" Dalibora Đurića sa razdaljine od 204 metra, a zatim preplivao reku Zetu i ostavio oružje da se spali u podmetnutom požaru, piše u optužnici Specijalnog državnog tužilaštva (SDT) Crne Gore protiv tročlane ekipe optužene za zločin u krugu zatvora.
Dežurni sudija Odeljenja u Baru Dubravka Mažić, u hitnom postupku izrekla je kaznu zatvora u trajanju od 31 dan K. D. (54) iz Banjaluke, BiH, zbog vožnje sa tri promila alkohola u krvi, saopšteno je iz Suda za prekršaje u Budvi.
Predsednik SAD Donald Tramp produžio je angažovanje Nacionalne garde u Vašingtonu do 20. januara 2029. godine, odnosno do poslednjeg dana svog predsedničkog mandata, potvrdio je Pentagon.
Dve vodeće ruske agencije za istraživanje javnog mnjenja zabeležile su pad rejtinga predsednika Rusije Vladimira Putina, ali brojke ne pokazuju politički slom. Poverenje u ruskog lidera i dalje se kreće između 67 i 71 odsto, dok njegov rad odobrava oko dve trećine građana.
Predsednik SAD Donald Tramp zapretio je Kanadi dodatnim carinama zbog dima sa stotina aktivnih požara koji je prekrio veliki deo severoistoka Sjedinjenih Američkih Država i ozbiljno pogoršao kvalitet vazduha svega nekoliko dana pre finala Svetskog prvenstva između Argentine i Španije u Nju Džersiju.
Predsednik Čečenije Ramzan Kadirov pozvao je Rusiju da razmotri vojne udare ne samo protiv Ukrajine, već i protiv država koje Kijevu isporučuju oružje, obaveštajne podatke i drugu pomoć.
Katarina Vićentijević koja je stekla slavu ulogom Zagorke Zaze Patrnožić u seriji "Srećni ljudi" prisetila se saradnje sa kolegom Danilom Lazovićem koji je u pomenutoj komediji igrao Šćepana Šćekića.
Slavni holivudski vizionar Kristofer Nolan skoro ceo život sanja da snimi film uz pomoć revolucionarne IMAX tehnologije i da na velikom platnu oživi mitsku priču o kralju Itake, jedinom smrtniku koji je uspeo da nadmudri i porazi moćne bogove sa Olimpa.
U popularnoj srpskoj seriji "Selo gori, a baba se češlja", koja je osvojila srca gledalaca širom Balkana, mnogi nisu ni primetili da su originalne uloge bile napisane za potpuno drugačije glumce.
Kontroverzni američki pevač R. Keli formalno je zatražio od predsednika Donalda Trampa da preinači njegovu kaznu od 30 godina zatvora, pokazuju najnoviji sudski spisi koje je ove nedelje objavila Kancelarija advokata za pomilovanje.
Plastične stolice mogu brzo da izgube belinu i sjaj, posebno ako su dugo izložene vremenskim uslovima. Uz nekoliko jednostavnih trikova i sredstva koja već imate kod kuće, lako ih možete očistiti i vratiti im uredan izgled.
Obrok koji miriše na domaću kuhinju i okuplja porodicu za stolom je svinjski gulaš sa pečurkama koji donosi bogat ukus, sočno meso i savršeno kremast sos kojem je teško odoleti.
Sigurno vam se nekad dogodilo da ste spakovali previše odeće i pola toga niste ni obukli na putovanju, a morali ste da teglite sa sobom težak prtljag. Spakujte se pomoću metode 5-4-3-2-1, brzo i jednostavno.
Iako GTA 6 još nije stigao na tržište, interesovanje igrača već je ogromno. Analitičari procenjuju da bi igra mogla da obori sve rekorde i zaradi milijarde dolara već u prvoj nedelji prodaje.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.