• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer/D. I.

27.04.2022

07:54

LAZIĆ SKORO 10 GODINA BEZ DOZVOLE! Evo zbog čega mu je ODUZETA!

Estrada

LAZIĆ SKORO 10 GODINA BEZ DOZVOLE! Evo zbog čega mu je ODUZETA!

Pevač Darko Lazić jutros u 4 časa uhapšen je na auto-putu na Novom Beogradu zbog više prekršaja

Darko je noćas, kako je utvrđeno, vozio automobil marke "golf" 117 km na sat na mestu gde je maksimalna dozvoljena 80 km na sat.

Foto: printscreen

Ne prestaje da krši saobraćajne propise... Darko Lazić

On je podvrtgnut i droga, kao i alko testu, koji su pokazali da je pozitivan na kokain, a izmereno mu je i 0.91 promil alkohola u organizmu.

Kako je otkriveno, Lazić nema dozvolu još od 18. decembra 2013. godine, a nakontoga mu je trajno oduzeta i to zbog više saobraćajnih prekršaja koje je tada napravio:

- Darko od 2013. godine ima evidentirano oko 12 prekršajnih prijava i sve su uglavnom slične. Većina prekršaja je za brzu vožnju i vožnju bez vozačke dozvole, što spada među najveće kazne kada je saobraćaj u pitanju. Manji procenat su one za nepropisno parkiranje, a ima čak i jedna koju je dobio jer nije želeo da otkrije ko je vozio automobil registrovan na njegovo ime, a koji je prošao kroz crveno svetlo na semaforu. Darko je u nekoliko navrata vozio i neregistrovano vozio i bez adekvatne dozvole - otkrio je svojevremeno izvor.

- Vozačka dozvola oduzima se nakon sakupljenih 18 poena. Budući da Darko ima 12 prekršajnih prijava, čak i ukoliko neka zastari, on je sakupio dovoljan broj poena za oduzimanje dozvole - dodaje izvor upućen u Zakon o saobraćaju.

Foto: Informer

Umalo izgubio život zbog vožnje u alkoholisanom stanju... Darko Lazić

Podsetimo, Lazić je bez dozvole vozio i 23. okotbra 2018. godine kada je u blizini Pećinaca doživeo saobraćajnu nezgodu u kojoj je zadobio teške povrede i jedva preživeo. 

POGLEDAJTE INFORMEROVU EMISIJU "DŽET-SET TOP 5":


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Jezive pretnje blokadera: Najavili da će "zemlja da gori", Krstić upozorio - Palili su zgrade, ovo shvatite ozbiljno!
Politika

Jezive pretnje blokadera: Najavili da će "zemlja da gori", Krstić upozorio - Palili su zgrade, ovo shvatite ozbiljno!

Opasne pretnje ponovo dolaze iz redova opozicionih blokadera, koji po ko zna koji put pokazuju da im je jedini cilj izazivanje haosa i nesreće u Srbiji! Blokaderi sa Elektronskog fakulteta u Nišu otišli su korak dalje i na društvenoj mreži Iks, te otvoreno poručili da im je plan da "zemlja gori", zloupotrebljavajući požare koji su zadesili našu zemlju!

23.08.2026

12:04

Istorijski dan za UKC Niš! Lazarević: Srce pacijenata više ne mora da čeka
Politika

Istorijski dan za UKC Niš! Lazarević: Srce pacijenata više ne mora da čeka

"UKC Niš nastavlja da pomera granice. Danas smo napravili još jedan veliki korak ka tome da pacijenti sa juga i jugoistoka Srbije najsavremenije lečenje dobiju ovde, u svom regionalnom centru. Za nas je svaka nova procedura više od medicinskog uspeha. To je nova šansa za pacijenta, brža pomoć i sigurnost da vrhunska medicina više nije daleko. Naš cilj je jasan – pacijent je na prvom mestu i nećemo stati u uvođenju najsavremenijih metoda lečenja“, poručio je doc. dr Milan Lazarević, direktor UKC Niš.

23.08.2026

13:01

"Oni bi da vatrogasci ne dobiju ni dinara" Spasić brutalno raskrinkao lažove: Marinika i opozicija napadaju heroje, a hteli da im ukinu budžet!
Politika

"Oni bi da vatrogasci ne dobiju ni dinara" Spasić brutalno raskrinkao lažove: Marinika i opozicija napadaju heroje, a hteli da im ukinu budžet!

Savet za monitoring, ljudska prava i borbu protiv korupcije "Transparentnost" najoštrije osuđuje bezumne, surove i napade bez presedana koje blokaderi, lažni studenti i opozicija upućuju vatrogascima i svima onima koji svoje živote rizikuju kako bi spasili živote i imovinu onih koji se nalaze na putu epskih požara u Republici Srbiji.

23.08.2026

12:22

Exatlon

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin