Jeleni Karleuši se verovatno neće dopasti kada bude videla da ju je mlađa koleginica Aleksandra Prijović iskopirala na svom koncertu u Nišu, te da je obukla crnu čipkastu kombinaciju koju je pop dva nosila još u avgustu 2022. godine.
Iako Prija u poslednje vreme dobija samo pohvale na račun svojih skupocenih stajlinga na aktuelnoj turneji "Od istoka do zapada", izgleda da je njenom timu i njoj ponestalo mašte, pa su se inspirisali jednim Karleušinim autfitom.
Foto: ATA Images
Mala od skandala ovu kombinaciju nosila je prošlog leta na jednom od svojih nastupa, a u pitanju je set čuvenog francuskog brenda "sen loran" - bodi s rukavicama od čipke, čija je cena 2.290 evra, i hulahopke od istog materijala od 1.790 evra.
Da bi se bar malo razlikovala od starije koleginice, Prijin tim je pevačici preko ovog čipkanog seta obukao crni bodi i kožni pojas "aleksander mekvin" od 1.690 evra, dok je Jelena bila malo slobodnija, pa je ispod providnog materijala ponela samo crni donji veš, koji je više otkrivao nego pokrivao, a uz to i pojas, koji je istakao njen struk.
Foto: Instagram prntscreen
Karleušu smo do sada gotovo uvek mogli da vidimo u izazovnim kombinacijama, dok Prijovićka retko nosi ovakve odevne komade, te je mnoge iznenadilo što se ona odlučila na ovakav korak.
Podsetimo, Jelena je poznata je po tome što ne štedi kolege kad su kritike u pitanju, a i pored toga što je ostvarila veliki uspeh za svoje godine, njoj se nedavno na meti kritika našla upravo Aleksandra. Kako je tada rekla, muzika koju Prija izvodi je treš i zvuči kao da je iz 2001. godine.
- O čijem albumu da pričaju?! Sve što se snimilo ove godine - nije se desio nijedan veliki hit. Prijovićkina pesma je za mene 2001. godina. Devojka je super, "Zvezde Granda" su super, ali oni su prosto treš, a ja smatram da mi moramo da idemo napred. Nikako 2001. godina - istakla je Karleuša, a zatim je spustila loptu, te je istakla da joj je drago zbog njenog uspeha, pa je i podelila na svom Instagramu kako Aleksandra peva njen hit "Slatka mala".
- I meni je drago i zbog Prije i zbog svačijeg uspeha. Ni ona niti bilo ko ne treba da se poredi sa mnom jer iza mene stoji 30 godina velike karijere, svetski pristup i pionirski hrabar rad. Jedno ne treba da isključuje drugo. Neka svako peva i radi, a vreme je to koje pokaže ko koliko vredi i po čemu će biti upamćen - napisala je JK u jednom od svojih storija.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uručio je danas u Predsedništvu Srbije Orden Karađorđeve zvezde prvog stepena Milošu Jovanoviću, ocu posthumno odlikovanog starijeg vodnika Vojske Srbije Milovana Jovanovića, koji je, časno obavljajući svoju dužnost, izgubio život u mirovnoj misiji u Libanu.
Ministar za javna ulaganja Darko Glišić raskrinkao je brutalnu laž koja mu je "pakovana" 2025. godine, pokazavši pred kamerama i sudski dokument koji to dokazuje.
Ovo je preloman trenutak za evropski put Srbije - poruka je koju su danas iz Brisela poslali predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić i ministri u Vladi naše zemlje, a koji se otpočeli pravu diplomatsku ofanzivu.
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" otkrili smo vam čime se sada bavi novinarka blokaderka Ana Mihajlovski, iza čega se skriva njen kolega blokader Slobodan Georgiev, kako se opušta “blokader junior” Aleksej Bjelogrlić, koji su izvori prihoda još jednog blokadera, glumca Nikole Đurička, gde se kreće i šta vozi najbolji prijatelj rektora politikanta Vladana Đokića, Nebojša Bojović.
Vreme u Srbiji za vikend biće pretežno sunčano i prijatno, dok se u nedelju u brdsko-planinskim predelima ponegde očekuje kratkotrajna kiša, a u ponedeljak, 6. jula i pljuskovi sa grmljavinom.
Jedan vozač u Francuskoj mesecima je prolazio kroz naplatne rampe na auto-putevima koristeći trik koji se godinama deli među vozačima. Međutim, nadzorne kamere su ga na kraju otkrile, pa je umesto "besplatne vožnje" dobio kaznu od čak 9.382 evra.
U Zavodu za transfuziju krvi Niš održan je sastanak povodom hitnog apela koji je stigao iz Univerzitetskih dečijih klinika Beograd za obezbeđivanje dodatnih količina krvi neophodnih za lečenje i operacije dece.
Na automobil Slaviše Slavkovića u selu Rabovce kod Lipljana, nepoznate osobe bacile su Molotovljev koktel, a brzom reakcijom požar je ugašen i nije bilo povređenih.
Loznica i Gornja Badanja opraštaju se od Bogdana Tufegdžića (23), mladog saobraćajnog policajca i pripadnika Interventne jedinice Policijske stanice Loznica, koji je tragično izgubio život 30. juna u reci Drini.
Administracija Donalda Trampa ističe da veoma opsežno radi na obaveštajnom sistemu, a njihova služba sastavlja liste špijunskih meta, a među njima su i Rusi.
Većina (70%) Rusa pozitivno ocenjuje rad ruskog predsednika Vladimira Putina, a 71% ispitanika kaže da veruje šefu države, prema istraživanju koje je sprovela Fondacija za javno mnjenje i objavljeno na njenoj veb stranici.
Jedan od glavnih likova serije "Tajne malog grada" je ruski glumac Maksim Bitjukov, koji tumači lik policijskog načelnika i iskusnog istražitelja Porfirija Petroviča Parfjonova.
Tokom velikih letnjih vrućina mnogi se oslanjaju na ventilator kao najbrže rešenje za rashlađivanje. Međutim, stručnjaci upozoravaju da u ekstremnim temperaturama ova navika može biti manje efikasna nego što se misli, pa čak i štetna po zdravlje.
Usred Atlantskog okeana nalazi se neobičan hotel koji privlači ljubitelje avanture. Gosti danima borave daleko od kopna, okruženi morem i ajkulama, a za ovo nesvakidašnje iskustvo izdvajaju pravo malo bogatstvo.
Ako vam je ostalo više krastavaca nego što možete da potrošite u običnoj salati, isprobajte ovaj jednostavan recept za kiselu salatu koja će dugo ostati sveža.
Određene rase pasa vekovima su uzgajane da čuvaju ljude, imovinu i stoku, zbog čega su razvile izuzetnu hrabrost, prisebnost i snažan zaštitnički instinkt.
Tokom leta mnogi žele preplanuli ten uz očuvanu mekoću i hidrataciju kože, pa sve češće koriste prirodne preparate za negu, poput popularne marmelade za sunčanje.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.