- Rijaliti pobednica, da, idem po drugu krunu. Imala sam poziv da uđem i u prethodnu sezonu, pauzirala sam, nije mi bilo do rijalitija, u tom trenutku sam želela Alekseju maksimalno da se posvetim, godinu i po dana se bukvalno nismo razdvojili, osim na dan-dva kad ode kod oca, ali to baš retko jer sam ga htela samo za sebe, da nadoknadim ono što sam propustila. Sada mi se ukazala prilika koju niko ne bi želeo da propusti, odlučila sam da iskoristim još ovu sezonu zato što Aleksej sledeće godine kreće u školu, ja neću moći da ulazim u rijaliti, mora da se uči sa detetom, mora da se radi domaći, da se vodi i odvodi, to je novac koji napolju retko gde može da se zaradi- bila je iskrena Anita u "ŠokToku" pre ulaska u rijaliti, pa dodala:
- Svi se pitaju što nisam kupila stan, pa ovo, pa ono, u Beogradu stan ne može da se kupi za te neke pare koje sam ja, mislim, ja sam dobila dosta para, ali ja želim veliki stan za sebe i svoje dete, da svako ima svoj deo i treba mi više novca i mislim da ću sad sa ovom sezonom to da uradim. Moj cilj je stan, dete i posao.
Foto: Instagram printscreen/aniita.stanojlovic
Ona je takođe otkrila da će joj razdvojenost od sina veoma teško pasti.
- Ovo mi je sve previše emotivno, zbog sina, gleda me Aleksej. Uzbuđena sam. Ulazim zbog njega. Teško mi je, mene mnogo osporavaju - rekla je Anita Stanojlović po ulasku u rijaliti na ivici suza.
Rijaliti učesnica Anita Stanojlović pogazila je reč i završila u krevetu sa Filipom Đukićem nakon tvrdnji da neće da mu bude "utorak devojka" kao ostale.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Rijaliti učesnica Anita Stanojlović pogazila je reč i završila u krevetu sa Filipom Đukićem nakon tvrdnji da neće da mu bude "utorak devojka" kao ostale.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravi u trodnevnoj zvaničnoj poseti Gruziji, gde se sastao sa predsednikom Gruzije Mihail Kavelašvili, državnim zvaničnicima i patrijarhom Gruzijske pravoslavne crkve.
Blokader Ilija Sekicki, blizak saradnik sina Milomira Jaćimovića iz Novog Sada, danas je brutalno napao ekipu Informera ispred zatvora Klisa u Novom Sadu.
U Osnovnom sudu u Kragujevcu vodi se postupak povodom radnog statusa Suzane Rogan, profesorke blokaderke u srednjoj Trgovinsko-ugostiteljskoj školi "Toza Dragović" iz Kragujevca, potencijalnog kandidata na tzv studentskoj listi.
Mediji u Gruziji veliku pažnju posvetili su danas poseti predsednika Srbije Aleksandra Vučića toj zemlji i sastanku koji je imao sa gruzijskim predsednikom Mihailom Kavelašvilijem u palati Atoneli.
Putešestvijama političara Vladana Đokića na Svetu Goru, koje je u javnosti pokušao da proda kao bitan i zvaničan događaj, zapravo je klasičan pokušaj jeftine političke promocije tamo gde joj mesto nikako nije.
Povodom obeležavanja Svetskog dana dobrovoljnih davalaca krvi u Crvenom krstu Srbije dodeljenja su priznanja gradovima koji su postigli najbolje rezultate u davalaštvu krvi protekle godine.
Želja da se pruži puni doprinos održivom razvoju u našoj zemlji ostala je prioritet kompanije NIS uprkos brojnim izazovima sa kojima se kompanija trenutno susreće. Doprinos ekonomskom razvoju, napretku ljudskih resursa, zaštiti životne sredine i boljitku šire zajednice bio je jedan od osnovnih ciljeva NIS-a i u izazovnoj 2025. godini.
Jedinstveni prirodni fenomen, "cvetanje" reke Tise kada se nad njenom površinom pare insekti koji žive u rečnom mulju, ove godine, na žalost nije bio spektakularan.
Kod NIS-ove pumpe u Ivanjici danas je došlo do saobraćajne nezgode u kojoj se prevrnuo traktor, što je izazvalo otežano odvijanje saobraćaja na ovoj deonici puta.
U operativnoj akciji "Pelikan" danas, 15. juna, na području Zvornika i Bijeljine pronađeno je i oduzeto više od dva kilograma kokaina, 982 kutija cigareta, tri pištolja, dva prigušivača te dva kilograma plastičnog eksploziva.
Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu je podnelo optužni predlog protiv V.M. (52) zbog sumnje da je gradio bez građevinske dozvole, te predložilo da se kazni sa 1.000.000,00 dinara.
Na Ibarskoj magsitrali u mestu Bare, tokom popodnevih sati došlo je do teške saobraćajne nezgode kada su se sudarila dva vozila "volkswagen touran" i "škoda fabia" novopazarskih oznaka.
Evropska unija već uveliko razmatra strategije i korake kako bi pomogla Ukrajini da prebrodi predstojeću zimu, izjavila je predsednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen.
Požar na naftnoj bazi u ruskom Ribinsku, u Jaroslavskoj oblasti, nije ugašen ni ujutru 15. juna, dan nakon ukrajinskog napada dronovima na kombinat „Temp“ Rosrezerva, strateški objekat u kojem se čuvaju zalihe goriva.
Poljski predsednik Karol Navrocki dao je Vladimiru Zelenskom još nekoliko dana da se odrekne veličanja ukrajinskih nacionalističkih milicija koje su tokom Drugog svetskog rata masakrirale Poljake, saopštili su zvaničnici u Varšavi.
Ksenija Repić, najstarija unuka poznate glumice Ljiljane Stjepanović, krenula je njenim stopama i već kao dete osvojila publiku ulogama u domaćim serijama.
Italijanska pevačica i jedna od najvećih seks-bombi osamdesetih godina, Sabrina Salerno (58), ponovo je rešila da zapali društvene mreže i dokaže da joj godine ne mogu ništa.
Ova domaća gibanica pravi se od jednostavnih sastojaka koje većina domaćinstava već ima pri ruci, a rezultat je mekano i sočno jelo sa neodoljivom zapečenom koricom.
Naslage leda u zamrzivaču predstavljaju čest problem u domaćinstvima jer zauzimaju prostor, otežavaju rad uređaja i mogu povećati potrošnju električne energije. Ipak, uz pomoć biljnih ulja taj proces možete usporiti.
Ako vam internet u pojedinim delovima stana ili kuće radi sporo zbog slabijeg Wi-Fi signala, postoji jednostavno rešenje koje možete isprobati bez dodatnih troškova.
Keto hleb koji uspeva čak i početnicima i ne traži ni brašno, ni žitarice, ni komplikovane sastojke. Savršen je za sve koji žele lagan doručak ili užinu koja drži sitost satima, bez osećaja težine.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.