Juče je glumac Dragan Bjelogrlić brutalno nasrnuo na reditelja Predraga Gagu Antonijevića, kom je naneo telesne povrede. Glumac je zadržan u KPZ Niš zbog nasilničkog ponašanja, a danas će biti saslušan u tužilaštvu u Nišu. Takođe, biće saslušano i nekoliko svedoka koji su jedva zaustavili napad na reditelja Predraga Antonijevića (62)
Reditelj filma ''Dara iz Jasenovca'', Predrag Gaga Antonijević, je povodom ove situacije ovog jutra gostovao na TV Pink, u ''Novom Jutru'' i naveo da se danas oseća bolje, ali da je juče bilo vrtoglavica.
- Te noći sam išao kod doktora, i danas ću ponovo. Nikad se ne zna sa hematomima i trombovima kada je povreda glave u pitanju. Danas mi je bolje, juče je bilo vrtoglavica, ali šta da radim. Mojoj majci je to sve zastrašujuće. Ona je dosta bolesna i ima godina, nju je to užasno pogodilo. To je jedan ružan i odvratan momenat. Grozim se kad pomislim na to, da Bjelogrlić ničim izazvan na najpodliji i najmučkiji način priđe i udari me - počinje Antonijević, pa dodaje:
- Razne laži se objavljuju, da sam ja njega provocirao, to nije istina. Niti sam imao sa njim fizički i verbalni kontakt. Svako ko tvrdi da sam ga provocirao, neka izađe i nek kaže. Te laži lansiraju ljudi oko njega, da se opravda ovaj kriminalni čin. Slaviša Lekić je rekao ''Ruka ti se pozlatila'', da li bi to rekao da je tukao njegovog sina. Marko Živić kaže da sam ja to zaslužio, ne znam zašto, voleo bih da mi to neko objasni. Svoj posao radim časno i pošteno. Postoji potreba da omalovaže sve što se tiče patriotskih filmova - priča Gaga.
- Svi su bili u šoku, jer te laži da sam ja provocirao njega... Nikakav kontakt nismo imali, on dolazi iz ugla i udara me bez ikakvog povoda. Biljana Srbljanović se javila i kaže da je čula da sam ja njega provocirao ceo dan, to je ista ekipa. I njoj je smetala ''Dara iz Jasenovca'', njima je bitnije da odu na Sarajevo Film Festival nego bilo šta. Ono što je najvažnije, jeste ovaj način na koji oni to pokušavaju da opravdaju. Ovo je mučki i kukavički i kriminalno što je uradio, umesto da bude primer. Srbija sad vidi ko je ko. Međutim ta agresivnost određenih krugava koji pokušavaju da naprave određene spinove - dodaje Predrag.
Osvrnuo se i na glumicu Katarinu Radivojević koja je svedočila čitavom događaju:
- Katarina Radivojević je prvo vikala ''Nemoj, nemoj...'' , a onda kaže ''Ja bih ga ubila...''. Mi smo sarađivali, pa smo se razišli, tu je verovatno bilo nekog alkohola u krvi. Ko zna šta se pričalo i kako se dizala atmosfera. Kažu da sam uljez na festivalu, kao da se ne bavim ovom profesijom - zaključio je Antonijević u ''Novom Jutru''.
Foto: printscreen
- To je jedna kvazi elita, jer Srbija ima i pravu elitu, koja časno radi svoj posao. Dugo smo živeli pod uticajem te kvazi elite, koja je pokušala da nametne jednu vrstu jednoumlja u kulturnom svetu. Nije sramota biti patriota, moramo da verujemo u ovu zemlju, da budemo bolji, a ne da živimo tuđe obrazce i slušamo one koji nam govore da smo loši. Omladina je na pravom putu - zaključio je Gaga.
Glumac i reditelj Dragan Bjeloglić biće u 10 sati dovededen na saslušanje u Osnovno javno tužilaštvo u Nišu povodom sumnji da je u ponedeljak rano ujutru više puta po glavi udario reditelja Predraga Antonijevića u niškom hotelu "Ambasador", rečeno je Tanjugu u tom tužilaštvu
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Glumac i reditelj Dragan Bjeloglić biće u 10 sati dovededen na saslušanje u Osnovno javno tužilaštvo u Nišu povodom sumnji da je u ponedeljak rano ujutru više puta po glavi udario reditelja Predraga Antonijevića u niškom hotelu "Ambasador", rečeno je Tanjugu u tom tužilaštvu
Stravičan zločin protiv istine i ljudskosti odigrao se na društvenoj mreži Iks, gde je zbog najprljavije kampanje laži i linča tragično okončan život mladog policijskog službenika Vasilija Lalovića (33).
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je policajac Vasilije Lalović izvršio samoubistvo nakon brutalnih lažnih optužbi i napada blokadera i opozicionih partija na njega i njegovu porodicu.
Lider SNS-a Miloš Vučević reagovao je na nezapamćeni izliv mržnje i otvoreni poziv na linč predsednika Srbije Aleksandra Vučića i ministra Darka Glišića.
Nakon što je blokaderska NVO CRTA izašla u javnost sa famoznim istraživanjem po kom blokaderi imaju 10 odsto prednosti u odnosu na Srpsku naprednu stranku i predsednika Aleksandra Vučića, srpsku političku scenu zapljusnuo je talas priznanja da je to istraživanje lažno.
Član Glavnog odbora SNS dr Uglješa Mrdić oštro je reagovao na umobolne objave blokadera povodom tragične smrti policajca Vasilija Lalovića ali i strahovitog poziva na linč predsednika Vučića i ministra Darka Glišića.
U najnovijoj epizodi emisije „Na merama“ videćete šta je to rastužilo perjanicu Đilasove stranke Borka Stefanovića, gde voli da boravi propali političar Srđan Milivojević, kuda se to zaputio samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kako vreme provodi bivša ministarka zdravlja Danica Grujičić...
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...
Snežana Paunović, ministarka državne uprave i lokalne samouprave gostujući u Info jutru objasnila je zašto se našla na udaru različitih struktura na Kosovu i Metohiji, ali i u centralnom delu Srbije.
Grad Rijeka uveo je pojačan svakodnevni nadzor kvaliteta mora na plažama Kantrida, nakon što su najnovija merenja pokazala povećano mikrobiološko opterećenje.
Na popularnoj plaži u Stavrosu u razmaku od svega jednog dana dogodila su se dva incidenta - najpre je obijen automobil iz kojeg je ukradeno oko 2.000 evra, a potom je sa gradskog parkinga u luci ukraden "folksvagen pasat" bugarskih registarskih oznaka.
Na društvenoj mreži Redit pojavila se ispovest devojke koja radi u jednom kafiću, a njena objava izazvala je veliki broj reakcija nakon što je opisala kako se pojedine mušterije bahato i neprimereno ponašaju prema ugostiteljskim radnicima.
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko izjavio je da svi državni službenici koji ne izvršavaju svoje obaveze treba da budu upućeni u vojsku i na južnu granicu sa Ukrajinom.
Jedan od osumnjičenih u istrazi o sabotaži gasovoda "Severni tok" je tokom prisluškivanog telefonskog razgovora priznao da je radio za Službu bezbednosti Ukrajine (SBU).
Dok se u Ukrajini šire tvrdnje da je predsednik Volodimir Zelenski smenio glavnokomandujućeg Oružanih snaga Ukrajine Oleksandra Sirskog, na frontu se desio težak udarac koji je definitivno pojačao pritisak na vojni vrh.
Vilem Defo otkrio je da mu je uloga Isusa Hrista u filmu "Poslednje Hristovo iskušenje" bila fizički najzahtevnija u karijeri, a da je zbog nje privremeno i oslepeo.
Mračno kupatilo i visoka vlaga nisu prepreka, već idealno okruženje za prave sobne biljke. Zaboravite na plastično cveće, uz samo pet pažljivo odabranih vrsta.
Pevačica i nekadašnja rijaliti učesnica, Milica Dugalić, pojavila se u Šimanovcima na žurki Elite, te je pokazala da se oseća i izgleda odlično uprkos bitki koju vodu sa opakom bolešću.
Bivša učesnica "Elite 7" Marijana Zonjić pojavila se na proslavi nakon superfinala "Elite 9" u društvu čoveka sa kojim ima dete, i ovo je prvi put da se pojavila sa njim u javnosti.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.