Od poginulog mladića Igora Puškarevića (24) iz Prnjavora kod Šapca koji je juče poginuo u stravičnoj saobraćajnoj nesreći kada se "mercedesom" zakucao u betonsku ogradu pored puta opraštaju se od njega na društvenim mrežama.
Igor Puškarević (24) i nastradao je u stravičnoj saobraćajnoj nesreći u selu Ribari, dok je njegov drug D. A. (20) teško povređen kada su "mercedesom" velikom brzinom sleteli s puta, udarili u banderu, pa se odbili, zakucali se u betonsku ogradu i prevrnuli.
Nesrećni Igor je ispao iz auta i na mestu poginuo, dok je D. A. u teškom stanju izvučen iz smrskanog vozila,nakon čega je prebačen u bolnicu.
Foto: printscreen/facebok, instagram
Igor je odmalena voleo motore i vožnju
Ljubav prema automobilima i motorima, Igor je opisao u jednoj rečenici u septembru 2020. godine na društvenoj mreži Instagram.
- Život je poput vožnje motora, ako imaš dovoljno hrabrosti za start, stići ćeš do cilja... - napisao je on tri godine ranije.
- Anđele tetkin, zašto nas ostavi ovako prerano! Neka te anđeli čuvaju jer ti i jesi bio anđeo - stoji u jednoj od objava nakon niza fotografija poginulog dok su se ispod nje samo nizali komentari:
Foto: printscreen/instagram
- Iskreno saučešće porodici, a naš dečak neka počiva u miru. Jako nam je žao što se ovo dogodilo. Velika tuga za sve.
Foto: printscreen/facebok, instagram
Važioje za dobrog i vrednog momka
Jedna od korisnica navela je da je poginuli sada sa svojim ocem.
- Anđele dragi, neka te anđeli i tvoj tata čuvaju. Porodici iskreno saučešće.
Poginuli koji je bio za volanom je navodno vozio neprilagođenom brzinom i u jednom trenutku je izgubio kontrolu nad vozilom i direktno se zakucao u betonsku ogradu pored puta.
- Udarac je bio tako silovit, da smo mislili da od njih ništa nije ostalo. Auto se od udarca bukvalno prevrnuo na krov. Scena je bila jeziva, Igor je navodno ispao iz kola prilikom udara i ostao da leži pored smrskanog auta, dok je suvozač, inače dečko iz susednog sela ostao zaglavljen u olupini auta - rekle su ranije komšije.
Igor Puškarević (24) iz Prnjavora kod Šapca poginuo je sinoć u stravičnoj saobraćajnoj nesreći kada se automobilom "mercedesom" zakucao u ogradu dvorišta u selu Ribari, dok je njegov suvozač A. D. (20) tom prilikom teško povređen.
Na putevima širom Srbije u toku jučerašnjeg popodneva i večeri dogodilo se nekoliko saobraćajnih nesreća, u kojima je život izgubilo petoro ljudi, dok je nekoliko povređeno.
"Falićeš mi znam, svaki minut, svaki dan", reči su pesme kojima su se prijatelji na Mišeluku oprostili od svog druga Aleksandra koji je preksinoć poginuo u Petrovaradinu.
Familija Popović u Badovincima veselila se na svadbi u jednoj svečanoj sali u Bogatiću, a od kada se pronela vest o saobraćajnoj nesreći u kojoj je poginuo Radiša P. (48), a njegova najstarija ćerka Danijela (18) teško povređena, od tuge su zanemeli ne samo rođaci, već i celo selo.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Igor Puškarević (24) iz Prnjavora kod Šapca poginuo je sinoć u stravičnoj saobraćajnoj nesreći kada se automobilom "mercedesom" zakucao u ogradu dvorišta u selu Ribari, dok je njegov suvozač A. D. (20) tom prilikom teško povređen.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević objavio je tokom današnjeg prvog Kolegijuma naše televizije ekskluzivne informacije kako je Beograd spreman da uvede recipročne mere Crnoj Gori nakon što je on u toj zemlji stavljen na crnu listu.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić predstavio je javnosti najnoviji, sveobuhvatni paket državnih mera koje su direktno usmerene na podizanje životnog standarda i ekonomsko osnaživanje svih građana naše zemlje.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oštro je odgovorio na pitanje tajkunske novinarke Žane Bulajić sa N1, tokom obraćanja javnosti, na kojem je predstavio nove pakete državnih mera usmerenih na unapređenje životnog standarda i ekonomsko osnaživanje građana Srbije.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas tokom uživo obraćanja javnosti iz Palate Srbija da građani mogu očekivati parlamentarne izbore u veoma kratkom roku, odnosno u naredna tri do četiri meseca.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, predstavio je nove ekonomske mere. On je obraćajući se iz Predsedništva kazao da je blokaderka na jučerašnjem skupu izgovorila nešto što ni premijer lažne države Aljbin Kurti nikada nije rekao.
Na predstavljanju novih mera, predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da će država uložiti novac u nabavku novih lekova i omogućiti da pacijenti u Srbiji dobiju savremenije terapije za lečenje raka i drugih teških bolesti.
Ministarstvo odbrane saopštilo je danas da je u centrima za obuku Vojske Srbije u Somboru, Valjevu i Leskovcu u toku period intenzivnog osposobljavanja vojnika koji su služenje vojnog roka započeli početkom ovog meseca.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je novu podelu turističkih vaučera za odmor u Srbiji, ističući da će biti podeljeno 30.000 vaučera u vrednosti od po 10.000 dinara.
Energetsko povezivanje ključno je za energetsku sigurnost Balkana i jugoistočne Evrope, jer samo dobro povezane zemlje mogu biti energetski bezbedne i otporne na energetske šokove i turbulencije, poručila je danas ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović, koja je putem video linka učestvovala na ministarskom panelu regionalne konferencije „Energetski zaokret 2“ u Tuzli.
Šest osoba poginulo je u pucnjavi u domu za brigu o mladima u centru grada Štadea u nemačkoj pokrajini Donjoj Saksoniji, preneli su danas nemački mediji.
Vrhovni sud Sjedinjenih Američkih Država odbio je zahtev predsednika te zemlje Donalda Trampa da preispita presudu kojom je obavezan da plati pet miliona dolara u građanskoj parnici zbog optužbi za seksualno zlostavljanje i klevetu, u slučaju koji je pokrenula spisateljica Elizabet Džin Kerol, prenosi Njujork tajms.
Ormuski moreuz, kroz koji prolazi oko trećina svetskog izvoza nafte, ponovo se našao na ivici ozbiljne krize, a formalni povod je tumačenje člana 5 američko-iranskog memoranduma, ali je suština spora u potpuno različitom razumevanju prava na kontrolu plovidbe.
Portparolka Bele kuće Karolina Levit potvrdila je danas da će se u utorak, 30. juna u Dohi održati sastanak na visokom nivou o Iranu, ali i da će na njemu delegaciju SAD da predvode specijalni izaslanik Stiv Vitkof i Džared Kušner, dok će se paralelno voditi i tehnički razgovori.
Glumac Predrag Miki Manojlović odbio je reditelja Stivena Spilberga, a francuskom predsedniku Emanuelu Makronu je u lice rekao istinu o Kosovu i Metohiji.
Plaža Glifoneri, koja se nalazi oko 7 kilometara od Limenasa na ostrvu Tasos, predstavlja odličan izbor za sve koji žele da uživaju u mirnom ambijentu i prirodnoj hladovini.
Ako zadobijete opekotine od sunca, važno je da što pre pružite koži odgovarajuću negu. Osim što treba da rashladite kožu i unosite dovoljno tečnosti, oporavak mogu da olakšaju i pojedini prirodni sastojci.
Javnost bruji o snimku poljubca pevača Jakova Jozinovića i misteriozne devojke za koju se priča da je Džejla Ramović, a ona je nedavno sama izjavila kako je spremna da se posvađa zbog mladog pevača.
Saša Lazarević Kudra obeležio je obe večeri spektakularnog koncerta Južnog vetra, a njegov nastup sa bezvremenskim hitovima legendarnog Luisa izazvao je snažne emocije i oduševljenje publike.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.