Denis M. (29) iz Čeneja koji je uhapšen jer je nožem ubio komšiju Dušimira P. (72) kako bi ga opljčakao iz kuće svoje žrtve nakon zločina uzeo 2.000 dinara.
Denis je uhapšen pre tri dana, a Dušimira je brutalno izbo nožem u vrat, a komšije iz čeneja kažu da je on u ovo doba godine uvek bio bez posla i do svih koje poznaje je pozajmljivao novac.
- Nisu to velike sume, on traži da ima da popije i ide redom. Preko leta radi u luna-parku na ringišpilima i ostalim zanimacijama i tada ima platu, a ovako zimi ne zarađuje ništa - kaže nam komšija i dodaje:
Foto: Shutterstock/facebook
Denis M. oduvek bio problematičan ali niko nije verovao da je u stanju da ubije
- Od porodice ima samo strica koji nije znao kako da izađe sa njim na kraj, oduvek je bio problematičan, ali ni u najluđim snovima nismo mislili da do ovoga može da dođe.
U policiji kažu da je Denis izvršio ubistvo iz koristoljublja i da je na saslušanju priznao ubistvo, a kod njega su pronađene stvari koje je ukrao iz kuće svoje žrtve.
Podsetimo zločin je otkriven kada je Dužimirov sin I.P. prijavio je da je u kući pronašao oca u lokvi krvi.
Prema nezvaničnim informacijama Dušimirov sin je u policijiizjavio da je oko 22 časa kobne večeri došao kući i odmah otišao da spava i da je tada poslednji put video oca.
- Kada je oko 4 sata ujutru sišao sa sprata zatekao je jeziv prizor, a prvo je pomislio da je otac pao i udario glavom o pod, što je i rekao policiji u pozivu. Tek kasnije, kada je došla policija, utvrđeno je da na telu postoje ubodne rane, zbog čega je sin i bio sumnjiv - kazao je izvor iz istrage.
Iako je sin bio sumnjiv policija je istragom utvrdila da je nesrećnog Dušimira ubio Denis M. koji je upao u njegovu kuću izbo ga nožem i opljačkao.
Meštani Čeneja kažu da su bili u šoku akda su videli policiju i shvatili da je Dušimir ubijen.
- Kad sam čula da je Dušimir ubijen plakala sam kao kiša. Divan čovek, vodio je računa o sinu, sami su bili njih dvojica. Nema šta nije hteo da pomogne i uradi, sve koliko je mogao - kaže nam jedna komšinica.
Prema njenim rečima, niko ne može da zna šta se tačno desilo.
- Denis je sve priznao, mi znamo svi da on ima dosta problema. Kad nije tu dobro je, kad je tu stalno je negde, pije, grub je prema svima... Znali smo da sa njim ne može normalno ni da se razgovara, ali da ubije takvog čoveka, e to niko nije mogao da pretpostavi - kaže naša sagovornica.
Surovi obračun između zgrada u ulici Severina Bijelića u Borči odigrao se u četvrtak uveče pred više svedoka, a kako saznajemo stanari su videli tuču i kako ubica krvnički ubada Jovana Milovanovića (23) koji je ubijen.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili su D. M. (28) iz okoline grada, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo ubistvo.
Telo D.P. (72) pronađeno je u njegovoj kući u Čeneju kod Novog Sada, odmah je uhapšen I.P. (45) , sin ubijenog čoveka, a potom i njihov komšija Mustafa D.(29), zbog sumnje da su ubili nesrećnog čoveka.
Andrea K. (33) koja je uhapšena zajedno sa ljubavnikom Draženom L. (19) i ćerkom A.K. (14) mesecima trovala supruga Sašu Kulišića, lekovima za šizofreniju, a onda ga otela iz porodične kuće i nožem ga izmasakrirala.
Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) oglasilo se povodom nezapamćene tragedije koja se dogodila u Šumskoj ulici u Bečeju, gde je sedamnaestogodišnji mladić, nakon verbalnog i fizičkog sukoba u porodičnoj kući, lišio života svog pedesetčetvorogodišnjeg oca
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Surovi obračun između zgrada u ulici Severina Bijelića u Borči odigrao se u četvrtak uveče pred više svedoka, a kako saznajemo stanari su videli tuču i kako ubica krvnički ubada Jovana Milovanovića (23) koji je ubijen.
Blokaderski advokat Čedomir Čeda Kokanović brutalno je izvređao veliki broj građana koji su danas prisustvovali istorijskom skupu "Srbija, jedna porodica" koji je održan u centru Beograda.
Od večeri 15. marta, kada su tokom petnaestominutne tišine na protestu u Beogradu nastale scena panike i, kako se kasnije ispostavilo režirane predstave od strane blokadera, srpska javnost našla se pod lavinom medijskih tvrdnji, kategoričnih zaključaka i senzacionalnih naslova o navodnoj upotrebi takozvanog zvučnog topa.
U Beogradu je danas održan veliki skup SNS-a, na kojem je, prema procenama MUP-a, bilo više od 200.000 ljudi, a to je, izgleda, zasmetalo hrvatskim medijima, koji su odmah počeli negativno da pišu o ovom skupu.
Lider Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) Milorad Dodik, koji je u Beogradu prisustvovao skupu "Srbija, jedna porodica", izjavio je da je za Republiku Srpsku važno da je Srbija stabilna i moćna.
Srpkinja je tokom letovanja u Kalitei doživela strašnu neprijatnost, kada je grupa tinejdžera tokom noći upala u dvorište smeštaja, a jedan od njih izvršio je veliku nuždu u bazenu.
Grupacija "Stelantis" najavila je povratak malih gradskih električnih automobila na tržište, a najveću pažnju privukla je nova "fiat panda", koja će se proizvoditi u Italiji. Početna cena iznosiće oko 15.000 evra.
Novootvorenom deonicom Moravskog koridora, od Čačka do Kraljeva, od zvaničnog puštanja u saobraćaj, pa do 16:00 sati, prošlo je 7.960 vozila, saopštilo je danas preduzeće "Putevi Srbije".
Profesor Univerziteta Jugoistočne Norveške Glen Dizen tvrdi da je britanska vlada odobrila upotrebu krstarećih raketa storm šedou za ukrajinski napad na Voronjež, izveden 22. juna, u kojem je poginulo pet ljudi.
Rusija i Indonezija sve brže razvijaju ekonomske mehanizme koji zaobilaze tradicionalne finansijske kanale pod dominacijom dolara, a ruski mediji taj proces predstavljaju kao novi udar na zapadni finansijski sistem i odgovor Moskve na dugogodišnje sankcije.
Suprug italijanske ministarke za porodična pitanja Evđenije Ročela, Luiđi Kavalari, nestao je u jezeru Viko u blizini Rima nakon što je bio u čamcu zajedno sa suprugom.
Ugledna agencija Blumberg, pozivajući se na poverljive izvore, prenosi da je kardinalna greška američke obaveštajne službe rezultirala stravičnim napadom na školu za devojčice u iranskom gradu Minabu.
Slavni glumac i reditelj Radoš Bajić odlučio je da svoj godišnji odmor provede u Srbiji, tačnije u svom voljenom zavičaju, selu Medveđa kraj Trstenika.
Zaboravite na klasičnu "misionarsku" rutinu od dva minuta, donosimo vam 3 brutalne poze koje garantuju eksploziju u spavaćoj sobi i teraju žene na vrištanje.
Nemačka influenserka Eda Elisa našla se u neprijatnoj situaciji na aerodromu kada joj je, neposredno pred let, rečeno da ne može da uđe u avion zbog odeće koju je nosila.
Tokom jula, Bikove, Vodolije i Jarčeve očekuju povoljne okolnosti koje bi mogle da im donesu dodatne prihode, reše dugove i otvore vrata novim poslovnim prilikama.
Bivša rijaliti učesnica i reperka Dia Kostić, otkrika je da je pevač Era Ojdanić svojevremeno hteo da joj kupi nekretninu u rodnom kraju, Vrnjačkoj Banji.
Pevačica Elena Kitić na početku svoje karijere negovala je provokativan imidž, a sada su se svi iznenadili novim - smernim izgledom ćerke Mileta Kitića i Marte Savić.
Starleta Atina Ferari oglasila se nakon što je isplivao snimak sa jučerašnjeg koncerta "Južnog vetra" na kojem joj obezbeđenje nije davalo da uđe na ulaz koji je htela, te je objasnila šta se desilo.
Nekadašnja rijaliti učesnica Kristina Spalević nedavno je ponovo prijavila policiji bivšeg partnera Kristijana Golubovića, a sada je otkrila detalje o njihovom odnosu.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.