• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

04.11.2022

10:52

ŠER UPECALA 40 GODINA MLAĐEG DEČKA! Pevačica ponovo ZALJUBLJENA, ne smeta joj što je MLAĐI od njenih SINOVA (FOTO)

Ljubav

ŠER UPECALA 40 GODINA MLAĐEG DEČKA! Pevačica ponovo ZALJUBLJENA, ne smeta joj što je MLAĐI od njenih SINOVA (FOTO)

Pevačica Šer (76) uveliko je u osmoj deceniji života, sahranila je dva supruga, ali se ponovo zaljubila. Uhvaćena je kako drži za ruku 40 godina mlađeg producenta u Kaliforniji

Muzička ikona Šer uhvaćena je u Kaliforniji kako se drži se za ruku sa mlađim muzičkim producentom i bivšim dečkom Amber Rouz, Aleksanderom Edvardsom.

 

 

Šer je pronašla nekoga specijalnog u 76. godini života. Nakon što su završili večeru u jednom restoranu u Zapadnom Holivodu, fotografi su uhvatili pevačicu i producenta kako odlaze do njene vile držeći se za ruke. Takođe svedoci tvrde da je Aleksander poljubio pevačicu u ruku dok su sedeli na zadnjem sedištu automobila i spremali se da odu na privatni posed.

Ko je Aleksander Edvards?

Aleksander Edvards je muzički direktor koji ima 36 godina. Radi kao potpredsednik izdavačke kuće "Def Jem records" koja predstavlja brojna velika imena u muzičkom biznisu kao što su Rijana i Džastin Biber.

 

 

Edvards je u javnosti poznat po burnom ljubavnom životu. Pre tri godine, on i Amber Rouz su dobili sina, a nedugo zatim manekenka ga je javno optužila da je tokom haotične veze prevario sa 12 različitih žena, što je on, kasnije i sam priznao.

Šer voli mlađe muškarce

Sa druge strane, pevačica je takođe vodila buran ljubavni život. Šer je uživala da izlazi sa mlađim muškarcima veći deo svog života.

-Istina je bila da nisam izašla sa mlađim muškarcima, nikada ne bih imala sastanak. Mlađe muškarce nisu plašile starije žene. Ali stariji muškarci u mojoj starosnoj kategoriji, nisu to imali- rekla je Šer. 

 

 

Dva puta se udavala i postala udovica. Poznato je bilo da je bila udata za Sonija Bona od 1964. do 1975. i Grega Olmana od 1975. do 1979. Ima dvojicu sinova iz ovih brakova, Čeza Bona(56) i Elija Blu Olmana(46).

Dobitnica Gremija je od tada izlazila sa nizom zvezda uključujući Toma Kruza kog je nazvala najboljim ljubavnikom, Vala Kilmera, Ričija Sambora i mnogo drugih. Šer je 2018. rekla da je sama, ali da je i dalje u potrazi za romantikom.

- Problem koji imam sa svim momcima u poslednje vreme je taj što ne želim nigde sa njima, jer ne možete da održavate vezu u ovakvoj posudi za zlatne ribice, gde će sve što radite i snimite da bude na društvenim mrežama. Ne postoji način da se zadrži nešto posebno- zaključila je ona.

bonus video:




Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda
Live TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda

Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.

05.06.2026

16:31

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Umro srpski kompozitor Vladimir Milačić
Kultura

Umro srpski kompozitor Vladimir Milačić

Istaknuti srpski kompozitor, muzički urednik i stvaralac, Vladimir Milačić umro je u 65. godini, a iza sebe je ostavio neizbrisiv trag u domaćoj muzici, pozorištu i na televiziji.

11.06.2026

14:21

Džet set