U svetu u kojem su lepota i nega postali sinonimi za večnu mladost, Suzana Mančić se ističe kao neumorna ikona koja godinama osvaja svojom elegancijom i prirodnim šarmom.
Suzana, koja je već decenijama prisutna na malim ekranima širom regiona, nije samo poznata po svom profesionalizmu već i po svojoj posvećenosti očuvanju prirodne lepote.
Kroz godine, nije se libila da otvoreno deli svoje savete o nezi kože i kose, telesnoj kondiciji i ishrani, inspirišući generacije da pronađu svoj put ka sopstvenoj unutrašnjoj i spoljašnjoj lepoti.
- Spoljašnji izgled mora da se neguje i to je jedan maraton, nema pauze ili odustajanja, trčiš trku do kraja. Ako ti je stalo, ako nije, nikom ništa, sve je stvar izbora. Ja lično više nege posvećujem licu. Za kosu se ne sekiram mnogo, ako nešto ne valja, kažem sebi nema veze, izrašće ponovo - kaže Suzana Mančić.
Foto: Aleksandar Jovanović Cile
Suzana Mančić
Kako nam je rekla bjuti rutina koje se godinama pridržavala pomogla joj je da svoju kožu održi negovanom i lepom.
- Čista koža je zdrava koža. Dosta vremena provodim pod teškom šminkom zbog prirode posla. Važno mi je da kožu pre spavanja dobro očistim, i nahranim serumom i nutritivnom kremom. Moram reći da koristim sve što mi dođe pod ruku. Dosta kozmetike i nege dobijam na poklon i ne dam da se baci, sve isprobam. U mojim godinama prirodna nega ne daje neke rezultate. Žumance, limun i kap maslinovog ulja koristila sam kao devojka, a sada samo kvalitetnu kozmetiku proverenih proizvođača.
Foto: Zoran Sinko
Genetika je bitan faktor lepote u Suzaninom slučaju, jer su joj roditelji, a i baka bili lepi ljudi.
- Moja majka i njena majka bile su prave lepotice, otac mi je bio zgodan čovek, na genetiku se ne mogu požaliti. Kao što rekoh, godine ne mogu da pobedim, ali trudim se da održim pristojan odraz u ogledalu i to je bitka neprestana. Maraton se mora istrčati - priča Suzana, koja pored osnovne nege podleže i estetskim zahvatima.
- Do sada sam se s punim poverenjem dala u ruke jednog doktorki, ona je stručnjak antiejdžing medicine. Ali vidim da to nije više dovoljno. Ova godina je vreme velikih promena za mene i odlučila sam se za hiruške intervencije. Odlučila sam se za rusku školu i videćete rezultate uskoro.
Foto: Miloš Rafailović
Suzana Mančić
Pre spavanja obavezna šolja čaja
Uz besprekornu pojavu koja pleni, Suzana Mančić je i aktivna zagovornica zdravog načina života, čime je postala uzor mnogima koji teže da ostanu vitalni i energični bez obzira na godine. Njeni saveti o korišćenju prirodnih preparata za negu kože, kao i o pravilnoj ishrani, dobijaju sve veći značaj u doba kada je očuvanje zdravlja i vitalnosti postalo prioritet mnogih.
- Mislim da se zdravo hranim, sve jedem, ali umereno. Dijete sam isprobala sve moguće, i shvatila da mom karakteru najviše odgovaraju brze i rigorozne dijete. Od prilike svakih deset godina sam krizirala sa kilažom. I tada bi se hvatala u koštac sa viškom kilograma, uglavnom uspešno. Ali glad je za mene strašan osećaj. Smanjila sam porcije, slatko izbacila kao i alkohol. Ranije sam vežbala dosta u teretani, sada imam psa, i sa njim idem u duge šetnje. Sve u svoje vreme - kaže Suzana i dodaje da redovno ide na zdravstvene preglede, ali da pored savremene medicine praktikuje i alternativnu pa nikada na spavanje ne ide bez šolje čaja od kamilice.
- Redovno idem na zdravstvene preglede. Praktikujem i alternativan način lečenja, zato što je sve počelo od narodnog lekarstva, ali savremena medicina je nauka koja je doprinela našem zdravlju. Verujem u medicinu, ali pred spavanje uvek popijem kamilicu - završava Suzana.
Priče o reinkarnaciji uvek su zanimljive i pomalo bizarne, ali ova priča o dečaku Kejdu koji tvrdi da je poginuo prilikom terorističkog napada u Njujorku jedna je od najčudnijih.
U središtu pažnje u Los Anđelesu, kontroverzna modna ikona Bjanka Censori izazvala je zgražavanje prolaznika svojim poslednjim provokativnim modnim izborom.
Bivši muževi i momci Anđeline Džoli verovatno nisu bili oduševljeni kada je medijima otkrila da je "najbolji seks" koji je ikada imala bio na snimanju jednog poznatog filma.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Priče o reinkarnaciji uvek su zanimljive i pomalo bizarne, ali ova priča o dečaku Kejdu koji tvrdi da je poginuo prilikom terorističkog napada u Njujorku jedna je od najčudnijih.
Problemi koji se Rusiji stvaraju na tržištu goriva privremenog su karaktera, izjavio je predsednik Rusije Vladimir Putin, navodeći da je ruska ekonomija ostala stabilna uprkos spoljnim pokušajima da se poremeti stanje u energetskom sektoru.
Jedan od glavnih blokaderskih operativaca Aleksandar Živojinović zvani Ackela, inače poznat iz afere "Ackela i Kaluđer rasturili listu u Smederevskoj Palanci", sada se u krugu svojih saradnika blokadera sa Pravnog fakulteta u Beogradu hvali svojim najnovijim manevrom prema Vladanu Đokiću, samoproglašenom "blokaderskom papi", koji je za rubriku "Verovali ili ne".
Nakon što smo saznali sve o bizarnom ponašanju i fetišarskim aktivnostima ubskog blokadera Miloša Petkovića, on je brže-bolje zaključao svoj profil na mreži Threads u strahu da i drugi korisnici ne vide šta sve lajkuje i komentariše.
Lider Demokratske narodne partije (DNP) Milan Knežević nastavlja borbu u Vašingtonu, a danas je imao sastanak sa advokatom i predsednikom Republikanske nacionalne obnove, Markom Ivanjom.
U najnovijoj epizodi emisije „Na merama“ videćete šta je to rastužilo perjanicu Đilasove stranke Borka Stefanovića, gde voli da boravi propali političar Srđan Milivojević, kuda se to zaputio samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kako vreme provodi bivša ministarka zdravlja Danica Grujičić...
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...
Snežana Paunović, ministarka državne uprave i lokalne samouprave gostujući u Info jutru objasnila je zašto se našla na udaru različitih struktura na Kosovu i Metohiji, ali i u centralnom delu Srbije.
U delu opštine Nova Varoš proglašena je vanredna situacija zbog velikih posledica vremenskih nepogoda koje su od nedelje ostavile traga na poljoprivrednim usevima i putevima.
Policija u Barajevu uhapsila je u ponedeljak L. B. (24), zbog sumnje da je počinio krivično delo zlostavljanje i mučenje nad svojom devojkom M. B. (19).
Crnogorsko Specijalno državno tužilaštvo saopštilo je da je donelo naredbu o sprovođenju istrage i pokrenulo krivični postupak protiv 11 okrivljenih, među kojima je i Almira Vukadinović, supruga Predraga Vukadinovića koji se dovodi u vezu sa "škaljarskim" klanom, zbog sumnje da su učestvovali u ubistvu Saše Klikovca 18. jula 2020. u Zeti.
Mali Danilo (10) iz Niša, koji je teško povređen u stravičnoj saobraćajnoj nesreći u Crnoj Gori, uspešno je danas dopremljen u Srbiju specijalnim letom aviona Vlade Republike Srbije.
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Smederevu, u saradnji sa Osnovnim javnim tužilaštvom, uhapsili su S. D. (20) i A. P. (26) iz Velike Plane, zbog sumnje da su izvršili krivična dela ugrožavanje saobraćaja opasnom radnjom i opasnim sredstvom i prevara u pokušaju.
Rusija se više neće pridruživati pozivima za denuklearizaciju Korejskog poluostrva i u potpunosti podržava kurs Severne Koreje ka jačanju suvereniteta i odbrambene sposobnosti, izjavio je ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov.
Iran je saopštio da je u napadu na vazduhoplovnu bazu Ahmed el Džaber u Kuvajtu uništio američku radarsku stanicu AN/FPS-117, jedan od ključnih sistema za rano otkrivanje i praćenje ciljeva u vazdušnom prostoru Persijskog zaliva.
Iran je, uprkos višenedeljnim američkim i izraelskim napadima, sačuvao značajan deo raketnog arsenala i ponovo osposobio pojedine podzemne baze, dok je smrtonosnim udarom na američke snage u Jordanu pokazao da i dalje može da probije protivraketnu odbranu SAD, piše Volstrit žurnal.
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski pao je na četvrto mesto po poverenju građana, dok su ga prestigli bivši glavnokomandujući Oružanih snaga Ukrajine (OSU) Valerij Zalužni, smenjeni ministar odbrane Mihail Fedorov i šef Kabineta predsednika Ukrajine Kiril Budanov, pokazalo je najnovije istraživanje Rating grupe.
Netfliks je zvanično objavio izveštaj o gledanosti za prvu polovinu 2026. godine (od januara do juna), a najgledanija serija je "His and Hers" sa ukupno 104 miliona pregleda.
U centru pažnje su se našli Aneli Hamić i kontroverzni biznismen Dejan Popović Tigar, koji je bio sa mnogim starletama iz Srbije, a Informer je došao u posed ekskluzivne fotografije sa sinoćne zabave!
Bivša rijaliti učesnica Jelena Golubović donela je odluku da uđe u proces vantelesne oplodnje, u nadi da će se uskoro ostvarti u najlepšoj životnoj ulozi.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.