• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/Tanjug

11.08.2021

23:00

Dalmaciju POGODILO OLUJNO NEVREME! Padao grad veličine oraha

Balkan

Dalmaciju POGODILO OLUJNO NEVREME! Padao grad veličine oraha

Olujno nevreme koje je praćeno gradom i to veličine oraha pogodilo je deo Dalmacije, a najviše Dalmatinsku zagoru i područje oko Imotskog

Hrvatski portal navodi da je temperatura vazduha u kratkom vremenskom roku pala za 15 stepeni.

Visoke temperature koje su išle i do 35 stepeni prekinulo je jako nevreme praćeno grmljavinom, koje je za samo pola sata nanelo veliku štetu vinogradima i usevima.
 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Srbija za dijalog, ali od kada su reči gore od dela?! Brnabić: Nikada nećemo podržavati etničko čišćenje
Politika

Srbija za dijalog, ali od kada su reči gore od dela?! Brnabić: Nikada nećemo podržavati etničko čišćenje

Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić izjavila je danas da je politika koju Srbija baštini dijalog, pomirenje i saradnja i da je tome iskreno i duboko posvećena i naglasila da je ministarka državne uprave i lokalne samouprave Snežana Paunović i sama žrtva etničkog čišćenja i da je govorila iz tog ugla, kao i da njena izjava ne odražava zvaničnu politiku Srbije.

14.07.2026

19:42

Društvo

Hronika

Zabava

Magazin

Džet set