Cenzori pokazali pravo lice! Sad je jasno zašto pene o REM: Veljanovski bi da gasi medije koji mu nisu po volji (VIDEO)
Ideolog blokadera profesor Rade Veljanovski otkrio je šta je suština zgubidanske borbe za REM - gašenje televizija koje nisu po volji blokaderskoj hunti.
22.07.2026
07:15
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Pera
pre 4 godine
Vas problem nije poceo raspadom Jugoslavije. Poceo je onoga trenutka kada je Kiro Gligorov trazio plave slemove na granicama Makedonije, da zastite Makedoniju od izmisljene invazije Srbije. Jednom kad su vam usli na teritoriju, usli su vam i u institucije. Pustili su albance da se sire kao rak ..ostalo je istorija. Mozda Bugarska opcija i nije losa da bar zastitite zivote.