- Izrael ne može da funkcioniše bez spoljnog neprijatelja koji služi za unutrašnju političku koheziju. Vidimo jasne signale da pokušavaju da razviju novu retoriku i proglase Tursku za svoju sledeću glavnu metu - izjavio je Fidan u obraćanju medijima.
Ministar je istakao da opozicione snage u Izraelu, uprkos unutrašnjim trvenjima sa Netanjahuom, koriste gotovo identičnu terminologiju kada je reč o regionalnoj ulozi Turske.
Nakon što je decenijama Iran bio primarni "arhineprijatelj", Turska se sada, zbog svoje podrške palestinskom pitanju i kritike izraelske vojne strategije, postavlja kao novi izazov za izraelsku bezbednosnu arhitekturu.
Sjedinjene Američke Države mogle bi da napuste NATO kako bi u slučaju sukoba između Izraela i Turske bez prepreka stale na stranu Tel Aviva, ocenio je ruski senator Aleksej Puškov, tvrdeći da pravi razlog takvih najava nema veze sa odnosima Vašingtona i evropskih saveznika.
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski sastao se sa turskim liderom Redžepom Tajipom Erdoganom, nakon čega je najavio da je Kijev otvoren za direktne pregovore sa Rusijom.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Sjedinjene Američke Države mogle bi da napuste NATO kako bi u slučaju sukoba između Izraela i Turske bez prepreka stale na stranu Tel Aviva, ocenio je ruski senator Aleksej Puškov, tvrdeći da pravi razlog takvih najava nema veze sa odnosima Vašingtona i evropskih saveznika.
Blokaderske medijske trovačnice i hejterski profili masovno šeruju snimak iz sela Potpeć kod Užica, iznoseći suludu tvrdnju je baka odbila da se rukuje sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem.
Strateški izviđački dron Severnoatlantskog saveza (NATO) RQ-4D „Feniks“, sa pozivnim znakom MAGMA10, satima je kružio iznad Crnog mora upravo dok je Rusija bila izložena novom masovnom napadu.
Otkrivena je još jedna laž koju su blokaderi pokušali da nam serviraju nakon 15. marta prošle godine. Naime, tada je Milica Pendić, blokaderka iz Šapca, za tajkunske medije govorila o "posledicama" koje je doživela na njihovom bednom skupu.
Genrala Ratka Mladića, koji već dve godine leži nepokretan u haškoj pritvorskoj bolnici, posetili su predstavnici Srbije, a on je tokom te posete poručio "Srbija, majka", ispričao je njegov sin Darko Mladić.
Predsednik Narodnog pokreta Srbije Miroslav Aleksić pohvalio je gradsku opštinu Medijana u Nišu, jedinu opštinu kojom upravlja blokaderska opozicija, uz poruku da će "tako izgledati i ostatak Srbije kada pobede na izborima".
Nakon dugog čekanja i izvršenih svih strogih bezbednosnih provera, Stakleni vidikovac na Kablaru kod Čačka biće otvoren u četvrtak, 30. jula, a već 1. avgusta primiće prve posetioce, ljubitelje prirode i dobrog pogleda.
Vasilisa Nurković, udovica ubijenog Zijada Nurkovića, pripadnika "škaljarskog" klana proslavila je prvi rođendan ćerkice koju je dobila sa Zijadovim kumom, odbeglim Stefanom Jankovićem, a kako se može čuti na snimku koji je ona objavila na svom Instagram profilu on je poslao i poruku koju je pevač pročitao.
Srbija je Crnoj Gori nedavno izručila Marka Kilibardu (39), osumnjičenog da je visoko pozicionirani član kavačkog klana. Kilibarda se tereti za seriju najtežih krivičnih dela, među kojima su tri ubistva, jedan pokušaj ubistva, otmica i organizovani kriminal.
S. Đ. (58), koja se sumnjiči da je u porodičnoj kući u selu Korenita kod Loznice nožem usmrtila svog supruga Radenka Đurića (60), saslušana je u Višem javnom tužilaštvu u Šapcu gde je odlučila da ne ćuti, već je iznela svoju odbranu.
Večeras oko 19.25 časova na Baščaršiji u Sarajevu došlo je do upotrebe vatrenog oružja, pri čemu je prema prvim informacijama ispaljen veći broj hitaca.
Glumac Milan Vasić ispričao je da ga je tzv. kosovska policija pozvala na informativni razgovor uoči njegovog nastupa u manastiru Svetih arhangela kod Prizrena.
Zaboravite na iscrpljujuće pozicije posle napornog dana. Običan jastuk debljine petnaest centimetara ispod kukova može napraviti drastičnu razliku u intimnim trenucima.
Kompanija Epl suočava se sa tužbom u Sjedinjenim Američkim Državama nakon što su trojica korisnika ostala bez ukupno više od 1,55 miliona evra zbog aplikacije za kriptovalute za koju se ispostavilo da je lažna.
Glumica Zendaja je na premijeri filma u Los Anđelesu privukla svu pažnju pojavivši se u upečatljivoj crnoj kreaciji koja je naglasila njenu vitku liniju i ženstvenu figuru, dok je društvo pravio suprug Tom Holand.
Otkrivamo vam sve detalje "švalerskog ugovora" Radomira Takija Marinkovića, oca poznate rijaliti zvezde Maje Marinković, koji sve mlade devojke potpisuju pre "druženja" sa njim.
Voditeljka Ivana Šopić nedavno je otkrila da su joj, dok je radila u kazinu, redovni gosti bili brojni poznati pevači sa estrade, koji su tamo tražili uzbuđenje za kockarskim stolovima - i to često u društvu svojih ljubavnica.
Starleta Ava Karabatić ponovo je uspela da podigne prašinu na društvenim mrežama, nakon što je objavila fotografiju iz prošlosti na kojoj se ljubi sa Stanijom Dobrojević, uz komentar koji je mnoge zaintrigirao.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.