• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

11.04.2020

14:40

OD EU NI DUGMIĆI NEĆE OSTATI! Ovakva pljuvačina nikad dosad nije zabeležena, ZA SVE JE KRIVA - MAFIJA!

Vesti

OD EU NI DUGMIĆI NEĆE OSTATI! Ovakva pljuvačina nikad dosad nije zabeležena, ZA SVE JE KRIVA - MAFIJA!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Marcco

pre 6 godina

Koliko vidim, u ovom tekstu se ne pravi neka razlika između Italijana i mafijaša, reč "mafija" se koristi u smislu "Italijani". Ali, takav je "Die Welt". Njihovi novinari su devedesetih smislili reč "srbo-komunisti" pa kasnije i "srbo-četniče jedinice".

Sumadinac

pre 6 godina

Da slazem sa time da je Nemacka pretetala u Italiji nisu svi Mafijasi a kao drugo zivim decenijama u Austriji i za Austriju pocetkom marta je Nrmacka stopirali isporuku zastitne opreme koje je Austriska vlada kupila pa smo morali da se kasnijre snabdrvamo iz Kine .Kao trece Nrmacka je ta koja odlucuje i igra glavnu manipulativnu ulogu u EU jer je ona iza ovih 20 godina naj vise profitirala .

MILENA

pre 6 godina

Prije skoro mjesec dana sam napisala da me neće začuditi ako nakon pandemije bude "Italegzit". Evropska unija je, kao zajednica država i svaka država posebno, pokazala potpunu nespremnost, nehumanost i sebičnost u ovoj svjetskoj kataklizmi. O SAD i Velikoj Britaniji i da ne govorim. Kapitalizam se po svojoj bezdušnosti vratio u vrijeme imperijalizma . Bitan je samo profit. Valjda misle da na Zemlji ima dovoljno ljudi koji će raditi za njih, pa smrt nekoliko stotina hiljada ili čak miliona računaju kao kolateralnu štetu i neće da troše svoje bogastvo na bolesne. A možda su u pravu teoretičari zavjere kad tvrde da postoji plan za opstanak zlatnu milijarde ljudi na Zemlji. Za ostale nema više mjesta. Planetom Zemljom , izgleda, vladaju monstrumi u ljudskom obličju.

Pera Kojot

pre 6 godina

Najbolje je da se razidju, neka svaka drzava sebe spasava a ne da Njemacka, Luxemburg i ostale jake zemlje sebe zaduzuju zbog Italije ili drugih manjih zemalja.

Pročitaj celu vest

Politika

Društvo

Hronika