• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/Sputnjik

27.02.2022

12:54

Šolc PRETI: Rusija će USKORO OSETITI koliku će cenu PLATITI ZA SVOJA DEJSTVA u Ukrajini! Nemačka deo BDP fokusira na naoružanje!

Informer/Fotomontaža

Vesti

Šolc PRETI: Rusija će USKORO OSETITI koliku će cenu PLATITI ZA SVOJA DEJSTVA u Ukrajini! Nemačka deo BDP fokusira na naoružanje!

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Milan63

pre 4 godine

Šolc, kao Nemac, ponovo preti Rusiji. Znamo "slavnu" ulogu Nemaca i Nemačke u oba svetska rata. Ovo je treći put da Nemci prete Rusiji. Da nije malo previše? Da li je Šolc zaboravio ko je istakao svoju zastavu u Berlinu 1945? Ako im to nije dovoljno, ja mislim da će Nemcima biti ovo poslednji put da se svrstavaju protiv Rusije.

Penzionerj

pre 4 godine

Kada planirate da odgovarate za katastrofalnu agresiju na Srbiju. Hoćete da se naoružavate i da ponovo pokušate da osvojite Svet. Koji ste vi amerske pudlice.

Karma

pre 4 godine

Šolcu i Nemačkoj je pametnije da ne prete Rusiji jer samo treba da se sete kako su prošli svaki put kad su to uradili. Ako misle da će ih Amerika odbraniti grdno se varaju, evo, neka pitaju Zelenskog kako su ga odbranili.

Perica

pre 4 godine

Zar je moguće da ništa nisi naučio iz istorije? Ovaj put nema popravnog!

ZN

pre 4 godine

Persona koja je izjavila prvo da je Jugoslavija bombardovana jer je u njoj bio genocid, a sledeći put se ispravlja da je Jugoslavija bombardovana da bi se sprečio genocid. Tako uspešno sprečen genocid da je više od 200.000 srba izbeglo sa Kosova i Metohije. Sa onih više od 400.000 izbeglih iz NDHrvatske, eto ih 10% od broja stanovnika Srbije (bez KiM). Što uopšte citirate ovog fašistu? Ni ime mu ne treba znati. Sa njim na smetlište istorije.

MrKamenjarac

pre 4 godine

....BRACO RUSI; SETITE SE 1941 I ULOGU FASISTICKE NEMACKE.ISTORIJA SE PONAVLJA........

Zoki

pre 3 godine

E moj ćelavi,da li se sećaš priča svojih dedova kako su se u pokušaju da osvoje Rusiju,zaglavili u ruskoj čeličnoj zimi i morali da jedu 'ladnu govedinu dok nisu skapsali?

maestro

pre 3 godine

dok vas jos jednom rusi neudare po usima pobili su 30 miliona rusa i jos ima pravo nesto da kaze

milan lala

pre 3 godine

Vodi brigu za Nemacku koja ubrzano pod tvojim diletantskim rukovodstvom ekonomski propada , ne brini se za Rusiju.

Politika

TV

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda
Live TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda

Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.

05.06.2026

16:31

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika