Najmanje tri osobe su ubijene danas u pucnjavi u prodavnici u saveznoj američkoj državi Vašington, saopštila je policija. Naoružani napadač je potom pobegao sa mesta zločina i zabarikadirao se u kući koja je sada okružena specijalcima, javljaju američki mediji
Osumnjičeni za trostruko ubistvo nalazi se u porodičnoj kući oko tri kilometra udaljenoj od mesta zločina u gradu Jakimo
Majka Džereda Hadoka (21), osumnjičenog za trostruko ubistvo, preko zvučnika ga moli da se preda. Timovi specijalaca okružili su kuću, dok su iznad nje i dronovi.
Zbog bezbednosti, deca su ostala u školama i nikome nije dozvoljen izlaz, a na okolnim putevima je zaustavljen saobraćaj. Majka osumnjičenog je ispred kuće i pokušava da ga pregovara sa njim, javio je NBC.
To je najnoviji zastrašujući vatreni obračun koji je potresao krvlju natopljenu zemlju ove nedelje nakon uzastopnih masovnih pucnjava u Kaliforniji, u kojima je poginulo 18 ljudi.
Senatorka Peti Marej objavila je saopštenje nakon pucnjave u gradu Jakimo, tvrdeći da je zemlju zahvatila "epidemija oružanog nasilja".
- Ako smo ozbiljni u borbi protiv ovakve vrste kriminala, potrebni su nam jaki savezni zakoni o bezbednosti oružja - navela je ona na Tviteru.
Prema rečima šefa policije Jakima Metjua Mareja, nije bilo sukoba između dve strane, već da je reč o nasumičnom činu nasilja.
- Muškarac je samo ušao i počeo da puca - rekao je Marej novinarima.
Policija Jakima je saopštila da je osumnjičeni prvo ušao u benzinsku pumpu i "pokušao da uđe u predvorje", ali su vrata bila zaključana.
- Potom je otišao preko puta. Dok je ulazio u prodavnicu, izvadio je pištolj i pucao u dve osobe koje su u tom momentu uzimale hranu. Oboje su na mestu ostali mrtvi - rekao je šef policije.
Osumnjičeni je potom izašao iz prodavnice, zatim pucao u još jednu osobu koju je takođe usmrtio na licu mesta.
Muškarac je zatim pretrčao ulicu nazad do benzinske pumpe, pucajući u sivi ili srebrni "krajsler 200", a vozača je primorao da sedne na suvozačevo sedište.
Stanje vozača zasad nije poznato, preneo je Dejli mejl.
- Smatramo da postoji i četvrta žrtva. Ne znamo njihovo stanje. Osumnjičeni je, nakon izlaska iz prodavnice prešao ulicu i pucao u vozilo. Videli smo kako se vozač pomera na suvozačevo sedište, dok osumnjičeni ulazi - objasnio je Marej.
Troje odraslih i petoro dece pronađeni su mrtvi u svom domu u gradu Inok u sredu uveče nakon što je neko od policije zatražio da proveri šta se dešava kada se 40-godišnja Tauša Hajt nije pojavila na jutarnjem sastanku
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Troje odraslih i petoro dece pronađeni su mrtvi u svom domu u gradu Inok u sredu uveče nakon što je neko od policije zatražio da proveri šta se dešava kada se 40-godišnja Tauša Hajt nije pojavila na jutarnjem sastanku
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravi u trodnevnoj zvaničnoj poseti Gruziji, gde se sastao sa predsednikom Gruzije Mihail Kavelašvili, državnim zvaničnicima i patrijarhom Gruzijske pravoslavne crkve.
Blokader Ilija Sekicki, blizak saradnik sina Milomira Jaćimovića iz Novog Sada, danas je brutalno napao ekipu Informera ispred zatvora Klisa u Novom Sadu.
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić, koji boravi u trodnevnoj zvaničnoj poseti Gruziji, imao je priliku da glavni grad ove zemlje, Tbilisi, vidi iz malo drugačije perspektive.
Lider Srpske radikalne stranke (SRS), prof. dr Vojislav Šešelj, žestoko je udario na blokadere i njihove organizatore, poručivši da iza svega vidi uticaj stranih faktora i pokušaj destabilizacije Srbije, iznevši potom upozorenje da se sprema scenario koji je jednom već uništio Srbiju.
Pripadnici tenkovskog bataljona iz sastava Treće brigade Kopnene vojske intenzivno se obučavaju na poligonu u okolini Niša, radi daljeg unapređenja osposobljenosti za ealizaciju namenskih zadataka.
Srpska ekonomija ostala je otporna na spoljne i domaće izazove uzrokovane ratom na Bliskom istoku, koji negativno utiče na globalna tržišta, ocenio je Odbor izvršnih direktora Međunarodnog monetarnog fonda.
Kupci koji raspolažu budžetom od oko 12.000 evra, teško će pronaći novi automobil u tom cenovnom rangu, ali polovnjaci koji su se prethodnih godina pokazali kao pouzdani, ekonomični i povoljni za održavanje su "tojota jaris hibrid", "suzuki vitara", "reno klio 1.5 dCi" i "honda sivik".
Na području Gadžinog Hana kod Niša u jednoj firmi poginuo je radnik pod još uvek nerazjašnjenim okolnostima, rekli su iz policije u Nišu, prenose Južne vesti.
Policija u Beču razbila je navodno visoko organizovanu kriminalnu mrežu koja je, prema sumnjama istražitelja, funkcionisala gotovo kao legalno preduzeće. U akciji kodnog naziva "Operacija Psiho", otkrivena je ilegalna proizvodnja kanabisa.
Pred Višim sudom u Beogradu počinje postupak protiv Srđana P. optuženog za teško ubistvo i paljenje objekata u Velikom Polju kod Obrenovca, navodno zbog spora oko prodaje zemljišta.
Kod NIS-ove pumpe u Ivanjici danas je došlo do saobraćajne nezgode u kojoj se prevrnuo traktor, što je izazvalo otežano odvijanje saobraćaja na ovoj deonici puta.
Ksenija Repić, najstarija unuka poznate glumice Ljiljane Stjepanović, krenula je njenim stopama i već kao dete osvojila publiku ulogama u domaćim serijama.
Italijanska pevačica i jedna od najvećih seks-bombi osamdesetih godina, Sabrina Salerno (58), ponovo je rešila da zapali društvene mreže i dokaže da joj godine ne mogu ništa.
Ova domaća gibanica pravi se od jednostavnih sastojaka koje većina domaćinstava već ima pri ruci, a rezultat je mekano i sočno jelo sa neodoljivom zapečenom koricom.
Naslage leda u zamrzivaču predstavljaju čest problem u domaćinstvima jer zauzimaju prostor, otežavaju rad uređaja i mogu povećati potrošnju električne energije. Ipak, uz pomoć biljnih ulja taj proces možete usporiti.
Dok je godinama privlačila pažnju provokativnim fotografijama i sadržajem za odrasle, influenserka i model Nejlin Ešli danas tvrdi da je odlučila da potpuno promeni svoj život.
Ako vam internet u pojedinim delovima stana ili kuće radi sporo zbog slabijeg Wi-Fi signala, postoji jednostavno rešenje koje možete isprobati bez dodatnih troškova.
Pevalica Jelena Vučković otkrila je kako se nakon kraha ljubavi i privatnih problema povukla sa estrade, ali da se nada probudila u vezi sa novim partnerom.
Srpski pevač Filari izazvao je veliku pažnju javnosti nakon što je danas objavio fotografije sa svetskom latino zvezdom koja trenutno boravi u Beogradu povodom predstojećeg koncerta u okviru Belgrade River Festa.
Pevač Isak Šabanović prisustvovao je jednoj promociji, gde je govorio o svojoj karijeri, popularnosti koju je stekao nakon učešća u takmičenju "Zvezde Granda", ali i planovima za prvi veliki solistički koncert.
Glumica Iva Štrljić nedavno je doživela ozbiljnu alergijsku reakciju nakon konzumiranja koštunjavog voća, namirnice koja je godinama bila važan deo njene ishrane.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.