Andrija Mandić je pozvao glasače da u drugom krugu predsedničkih izbora u Crnoj Gori glasaju za Jakova Milatovića.
- Želim da se zahvalim svakom glasaču Demokratskog fronta i 'Za budućnost Crne Gore'. Dobili smo mnogo glasova, ljudi su podržali politiku pomirenja i budućnost Crne Gore. U ovom trenutku mogu da kažem da pobede našeg kolege Milatovića nema bez podrške Demokratskog fronta, koliko god da je to dobar rezultat koji je ostvario. Bez Demokratskog fronta nema pobede nad Milom Đukanovićem, najvećim problemom današnje i prošle Crne Gore - rekao je lider Demokratskog fronta, koji je dobio 18,8 odsto glasova.
- Dajem punu podršku Jakovu Milatoviću i pozivam sve građane Crne Gore da ga podrže. A od naših glasača, koji su glasali za Andriju Mandića, pozivam da glasaju za Jakova Milatovića. To je važno, jer Crna Gora mora da krene novim putem. Hvala mom srpskom narodu u Crnoj Gori i svim narodima koji su podržali politiku pomirenja - dodao je Mandić.
"Jakov Milatović je budući predsednik Crne Gore!"
- Mnogo sam srećan što večeras mogu da konstatujem da je naš glavni cilj da Milo Đukanović bude prošlost Crne Gore, to je najvažnije i to me raduje, kao i ove ljude koji su bili žrtve režima Mila Đukanovića. Znam da će ovo večeras što kažem na dobro da se vrati. Kad budu parlamentarni izbori, mi ćemo biti ona snaga koja će dominantno uticati na formiranje nove vlade koja vodi unutrašnju i spoljašnju politiku države. Velika pobeda je večeras ostvarena i biće krunisana podrškom Demokratskog fronta Jakovu Milatoviću, budućem predsedniku Crne Gore. Neka mu je srećno - dodao je lider Demokratskog fronta, Andrija Mandić.
Predsednik Demokratske Crne Gore Aleksa Bečić je čestitao Milatoviću na rezultatu i svim drugim kandidatima koji su, kako je rekao, na fonu demokratskih promena.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Demokratske Crne Gore Aleksa Bečić je čestitao Milatoviću na rezultatu i svim drugim kandidatima koji su, kako je rekao, na fonu demokratskih promena.
Slučaj navodnog pretučenog i preminulog maloletnika iz Valjeva ponovo je dospeo u fokus javnosti nakon novih polemika na društvenim mrežama i optužbi koje prate smrt jednog policijskog službenika.
Predsednik Rusije Vladimir Putin praktično je zamrznuo lične kontakte sa premijerom Jermenije Nikolom Pašinjanom posle razgovora o američkom projektu TRIPP, tokom kojeg je jermenski lider, prema tvrdnji izvora upoznatog sa tokom komunikacije, koristio ton koji je u Kremlju shvaćen kao direktna lična uvreda ruskog predsednika.
Otkriće Informera o imenima na blokaderskoj listi i dalje trese srpsko političko nebo, ali je i pokrenulo pitanje biografija najistaknutijih blokadera koji su naprasno uleteli u političku arenu, nišaneći poslanička mesta na predstojećim vanrednim izborima.
Blokaderski ideolog Milan St. Protić priznao je da su blokaderi daleko od pobede na vanrednim parlamentarnim izborima koju u svojim medijima danima u nazad najavljuju.
U najnovijoj epizodi emisije „Na merama“ videćete šta je to rastužilo perjanicu Đilasove stranke Borka Stefanovića, gde voli da boravi propali političar Srđan Milivojević, kuda se to zaputio samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kako vreme provodi bivša ministarka zdravlja Danica Grujičić...
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" videli ste gde najviše voli da “dokoniše” blokaderski profesor Jovo Bakić, kako penzionerske dane provode blokaderi Dušan Petričić i Žarko Korać, o čemu “pripoveda” blokaderski analitičar Cvijetin Milivojević, zašto je samozvani revolucionar Predrag Voštinić teški licemer, sa kime je to u društvu bila glumica blokaderka Anđelka Prpić...
Snežana Paunović, ministarka državne uprave i lokalne samouprave gostujući u Info jutru objasnila je zašto se našla na udaru različitih struktura na Kosovu i Metohiji, ali i u centralnom delu Srbije.
Na društvenoj mreži Redit pojavila se ispovest devojke koja radi u jednom kafiću, a njena objava izazvala je veliki broj reakcija nakon što je opisala kako se pojedine mušterije bahato i neprimereno ponašaju prema ugostiteljskim radnicima.
Srbiju je u samo nekoliko dana pogodio niz nezapamćenih tragedija u kojima su život izgubila deca. Od utapanja, preko nesreća na putu, do kobnih trenutaka koji su zauvek promenili živote čitavih porodica, svaki od ovih slučajeva potresao je javnost.
Policija u Sloveniji uhapsila je Amira Uzunovića (39) iz Kaknja, osumnjičenog da je u mestu Vuhred nožem usmrtio svoju suprugu Zijadu (36). Amir se nakon zločina skrivao na raznim lokacijama, da bi se u utorak uveče sam vratio pred zgradu u kojoj je počinio zločin, gde su ga policajci uočili i odmah mu stavili lisice na ruke.
Viši sud u Somboru potvrdio optužnicu protiv braće osumnjičene za smrt Gorana Lazora, a jednom od njih delo je prekvalifikovano u tešku telesnu povredu sa smrtnim ishodom.
Vilem Defo otkrio je da mu je uloga Isusa Hrista u filmu "Poslednje Hristovo iskušenje" bila fizički najzahtevnija u karijeri, a da je zbog nje privremeno i oslepeo.
Neprijatan miris mačjeg urina može da se zadrži danima, ali jednostavna mešavina sode bikarbone i vodonik-peroksida često uspešno neutrališe miris i uklanja ga sa različitih površina.
Lea Milenković, ćerka pevačice Jasne Milenković Jami, raspalila je maštu najnovijim objavama u kupaćem, ali i pokazala da je trenutno na romantičnom putovanju sa dečkom.
Tokom emisije u kojoj je gostovala pobednica "Elite 9", Stanija Dobrojević, usledilo je uključenje gledateljke Smiljane koja je zajedno sa starletom oplela po Maji Marinković.
Folker Darko Lazić našao se danas u centru skandala kada je isplivala njegova fotografija sa jednom ALbankom na kojoj su pokazivali dvoglavog orla, o čemu je ponovo progovorio i izneo novu stranu priče.
Pevačica i nekadašnja rijaliti učesnica, Milica Dugalić, pojavila se u Šimanovcima na žurki Elite, te je pokazala da se oseća i izgleda odlično uprkos bitki koju vodu sa opakom bolešću.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.