Vučić šokirao provokatora sa N1! Vidić, Kokeza? Hvala vam za pohvale mojoj porodici
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovorio je na pitanje novinara N1 o navodnim pretnjama koje je Slaviša Kokeza upitio bivšem fudbaleru Nemanji Vidiću.
30.06.2026
13:17
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
55
pre 10 meseci
ZAŠTO DRŽAVA NE UHAPSI OVU ŽENU KOJA JE JEDNA OD GLAVNIH IDEOLOGA RUŠENJA SRBIJE I KOJA RADI ZA STRANE SLUŽBE ? TAKOĐE ODMAH TREBA POHAPSITI SVU ONU TOPLU BRAĆU SA SLIKE.ZAŠTO SE TO NE RADI ?
Vladimir
pre 10 meseci
Tužilaštvo treba pod hitno podvesti pod privremenu meru.
dule
pre 10 meseci
Zar je korumpirano tužilaštvo jače od države? Koliko još treba da tražimo hapšenje svih tih ideologa. Čega se to vlast plaši? Ako je to tužilaštvo u funkciji stranih službi i protiv svoje države zašto se ne skloni taj rušilački faktor.
Jasmina Dragutinovic
pre 10 meseci
Odakle gospodji pare za Gucci sako
Đole
pre 10 meseci
Doći će i ovoj bagri crni petak i to vrlo brzo....batina ima dva kraja.
Fuj
pre 10 meseci
Moj predsedniče, kad nećeš ti njih da hapsiš, hoće oni tebe.
Mila
pre 10 meseci
Zagorka Dolovac je u Vise javno tužilastvo u Novom Sadu zaposlila svoju bratanicu Vericu Despotović, koja je studirala pravo 10 godina i imala slab prosek ocena. Danas preko nje ima sve informacije iz prve ruke.