• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

18.06.2026

12:14

Ždrao i pio u Priboju, u Beogradu na poslu proveo 81 sekundu! Nažalost, tu nije kraj Parandilovićevom bezobrazluku... (FOTO)

Informer

Vesti

Ždrao i pio u Priboju, u Beogradu na poslu proveo 81 sekundu! Nažalost, tu nije kraj Parandilovićevom bezobrazluku... (FOTO)

Dok smo juče gledali fotografije iz Priboja, na kojima lider Novog lica Srbije Miloš Parandilović usred radnog vremena puni stomak i ispija rakiju, umesto da bude na svom radnom mestu, nismo ni slutili koliki je zapravo bezobrazluk ovog čoveka.

Jučerašnji skandal koji je naš portal ekskluzivno razotkrio dobio je svoj najsramniji nastavak.Dok je gospodin uživao u kafanskom ambijentu, jeo i pio, za to vreme nije stizao da obavlja svoj posao za koji prima debelu platu iz džepova građana. 

Podaci iz skupštinskog sistema do kojih smo došli prosto su neverovatni i pokazuju sav jad i bedu opozicije. Parandilović je juče bukvalno na blic svratio do zgrade parlamenta samo da bi ga sistem registrovao!

Ubačena kartica zabeležila je sledeće: od 15:05:25 do 15:06:46! Dakle, u zgradi je proveo svega 1 minut i 21 sekundu. Tek toliko da prođe kroz vrata, i pobegne nazad u kafanu na nastavak druženja uz čašicu!

I dok običan narod krvavo radi za svoj dinar, ovaj blokader smatra da građani Srbije treba da mu finansiraju kafanske izlete. Pošto je zbog ručka i ispijanja rakije bio previše zauzet, zamislite – nije stigao ni da se upiše u knjigu prisutnih!

Foto: Informer

 

 

U dopisu generalnom sekretaru on navodi da usled obaveza - čitajte punog tanjira i ispijanja rakije u - nije stigao da se upiše u evidenciju, pa traži da ga dodaju na spisak radi isplate putnih troškova za taj dan!

Ono što pokazuje da njegov bezobrazluk nema granica je što narod Srbije sada treba da mu plati 15.000 dinara za putne troškove iz Priboja, gde je ždrao i pio u lokalnom hotelu! Dakle, narode, vi platite gospodinu što je došao na svoje radno mesto za koje prima ozbiljnu platu, dok vas u oči laže kako se bori za vaše interese! To je pravo lice lažne opozicije!

BONUS VIDEO

Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set