Vrhunac monstruoznosti! Marinika prešla sve granice - "Rasporili smo utrobu braći Vučić!" (VIDEO)
Potpredsednica Stranke slobode i pravde (SSP) Marinika Tepić ponovo je šokirala javnost u Srbiji svojim najnovijim, skandaloznim istupom na društvenoj mreži Iks.
23.06.2026
13:36
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Jelica
pre 8 godina
Tacno tako, na licu svakog coveka se vidikakav je! Na licu gospodina Radojicica se vidi da je dobar i pošten covek!
dasa
pre 8 godina
Dobri ljudi se prepoznaju.
djordje
pre 8 godina
U potpuno se slazem sa tim.
banat1952
pre 8 godina
Svaka cast za tekst, sve je tacno, od prve do poslednje reci.
Besama mucho
pre 8 godina
Ovo lice odaje iskrenost....
Culafic
pre 8 godina
Pored iskrenosti odaju ga i manir smirenosti i tolerancije
MIMICA
pre 8 godina
Smiren, iskren, dobar sagovornik...covek sa dobrim manirom i psiho-stabilna licnost
Dejan
pre 8 godina
Radojcic je na pravom mestu i imace svu podrsku gradjana!
Lesa
pre 8 godina
Svaka cast gradonacelniku ali ko je ovaj anonimus da ga hvali.Ko je i odakle je ovaj covek?
Cile
pre 8 godina
Zoran Radojicic je lice dobrote i odgovornosti.
Cak
pre 8 godina
Zoran Radojicic je pun pozitivne energije,naucio je da radi za ljude i u sluzbi gradjana, treba to postovati.
Rajko
pre 8 godina
Slažem se sa ovim iskrenim komentarom.
Mia
pre 8 godina
Potuno se slazem sa onim so je rekao gospodin Bakarec da je dr Zoran Radojicic lice dobrote ,dodala bih samo da je dr Radojicic i covek koji na prvi pogled uliva poverenje!
Alhemičar
pre 8 godina
Radojičić je pre svega dobar čovek, odličan doktor i verujem veoma uspešan gradonačelnik.
Sara
pre 8 godina
Dr Zoran Radojičić je pošten i pametan čovek koji je svoj život posvetio lečenju dece, tako da će sigurno i kao gradonačelnik brinuti o dobrobiti svih i razvoju Beograda.
Sale
pre 8 godina
Zoran Radojičić se dokazao i kao lekar i kao direktor bolnice, kada neko brine o zdravlju dece mora imati izgrađen osećaj za pravednost, a to je važan uslov da bi bio dobar gradonačelnik.
MISA
pre 8 godina
ZORAN CE OBAVLJATI SVOJ POSAO KAKO TREBA I TO JE NAJBITNIJE.
milica
pre 8 godina
Napravljen je pravi izbor za gradonacelnika...Iz ovog coveka odise pamet, inteligencija, mudrost, ugled...
anamarija
pre 8 godina
Radojicic je covek koji svakako zasluzuje veliko postovanje.
anamarija
pre 8 godina
Covek zaista zraci dobrotom i postenjem.
mima
pre 8 godina
Dobrog coveka je lako prepoznati a gradonacelnik je veliki covek bez mrlje a na prvom mestu humanista vredan , radan svu srecu mu zelim.
Marko
pre 8 godina
Podrška novom gradonačelniku.
mina
pre 8 godina
Boljeg coveka nema u okruyenju!
maja
pre 8 godina
Njegova se dobrota prepoznaje!
nana
pre 8 godina
Imamo coveka za dalji napredak!!
Paja
pre 8 godina
Dobri ljudi se lako prepoznaju...odlicna analiza Bakareca.
slađa
pre 8 godina
Sve najbolje u radu želim gospodinu Radojičiću i iskreno se nadam da ga neće pokolebati politička divljač. Njegovo lice odiše dostojanstvom i plemenitošću i specifičnom vrstom starinske otmenosti. Ogromna je vrednost to što gradonačelnik Beograda nije stranačka ličnost i što će on biti prvi među svojim sugrađanima. Ova odluka Aleksandra Vučića i SNS- a jeste za svaku pohvalu. Ako ništa drugo, dobrota se pamti zauvek.
dami
pre 8 godina
Dobar i pametan čovek je novi gradonačelnik
avanturista
pre 8 godina
dosovci i nemaju lice,ispod maske đavo vreba
Marko
pre 8 godina
Gospodin Radojičić divan čovek i veliki stručnjak.
Ljilja
pre 8 godina
Odlican tekst.Dr.Radojicic ce uspesno voditi Beograd.
Ema
pre 8 godina
Pravi izbor. Pravi čovek. Vredan, odgovoran, sposoban.
Kaktus037
pre 8 godina
Odavno nisam procitala lepsu vest,lepse napisanu,zaista je lice koje zraci lepotom i dobrotom
Kiki
pre 8 godina
Zoki je ljudina, jednom dobar covek.
mala
pre 8 godina
Mislim da je Zoran pravi covek za mesto gradonacelnika BG.
mala
pre 8 godina
Bakarec je u pravu..
Petar Pan
pre 8 godina
Ma vidi se iz aviona, covek je posten, cist i dobrica! Ne treba tu neka velika psihologija! Zelim mu puno srece i uspeha u daljem politickom radu!
GajbexG
pre 8 godina
Apsolutno se slazem sa misljenjem Bakareca sto se Radojicica tice.
GajbexG
pre 8 godina
Doktor Radojicic definitivno jeste dobar i posten covek i siguran sam da ce biti i odlican gradonacelnik.
Lazar
pre 8 godina
Ovaj covek bas tako i izgleda kao sto je napisano u tekstu i apsolutno se slazem sa ovim recenicama koje opisuju novog gradonacelnika Beograda Zorana Radojicica.