Likvidacija Zelenskog, a onda nuklearke! Putin sateran u ćošak povlači najstrašniji potez - ratni jastrebovi su doneli odluku
Ruski zagovornici najtvrđe linije traže od predsednika Rusije Vladimira Putina da odustane od diplomatije i drastično pojača rat protiv Ukrajine, piše Rojters, posle serije ukrajinskih napada dronovima na Moskvu, Sankt Peterburg i Krim, kao i smrtonosnih napada na putničke autobuse.
27.06.2026
06:02
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Kristina
pre 5 godina
Uvek ce postojati ljudi koji ce na sve nacine da sude i dolaze na vlast, ali ne treba se obazirati na takve ljude.
Sandra
pre 5 godina
Srbija je najzad na dobrom putu!Kriminal i nasilje,treba da budu strogo kažnjeni!Narod želi uspešnu i zdravu Srbiju!Narod želi Vučića!
Milica
pre 5 godina
Narod veoma dobro zna da mu je dobro i da su mu plate podignute, zivela Srbija, ziveo predsednik!
milan
pre 5 godina
Feces!!
Ivka
pre 5 godina
Tako je, nema vise tolerancije prema nasilnicima.
Lola
pre 5 godina
Predsednik sve radi kako bi država Srbija napredovala i razvijala se.
Ivana
pre 5 godina
Narod je izabrao koga zeli da vlada,a rec naroda je najmerodavnija
Petar
pre 5 godina
Opozicioni mediji su vec uveliko upali u besramne i degutantne napade na porodicu predsednika Vucica ali i mnogih drugih funkcionera koji rade za dobrobit Srbije.
Viktor Rudinac
pre 5 godina
Opozicija nije u stanju da osvoji vlast ni u nekoj mesnoj zajednici, ljudi budimo bar malo realni, nema mesta takvom humoru u ovakvom trenutku.
Mily
pre 5 godina
Mrzitelji Srbije i njenog naroda nikada nece doci na vlast, niti ce bilo sta nazao uciniti gradjanima, jer MUP to nece dozvoliti! Srbija je demokratska zemlja, ali zakoni i Ustav moraju se postovati!
castan covek
pre 5 godina
ljubomora cini cuda predsednice to im jos jedino ostalo umesto glasova naroda
Radenko
pre 5 godina
Srbija poseduje demokratski kapacitet i na vlast u Srbiji se dolazi iskljucivo na demokratski nacin, voljom naroda na izborima.
Milan
pre 5 godina
Vlast se dobija na izborima. Ne na ulici. Zato je ova cirkus opozicija ispod tri posto, jer na silu nešto hoće što narod na izborima neće
Olga
pre 5 godina
Oni nemaju šta drugo da ponude nego nasilje i uvrede
Ivona
pre 5 godina
E ovo je receno za medalju.Bas tako,kako su samo oni zloupotrebljavali funkcije
Opa djidji
pre 5 godina
Jaka sila!!! Horda nepismenjakaa!!! Narod ih je provalio!!! I pokazao je na izborima uz koga je!!! A izgubljene snage se koprcaju kao riba na suvom!!!
Andrea
pre 5 godina
Predsednik ne treba da se obazire na ovakve komentare. Zna narod ko je i kakav je Vucic, sto on svojim delima svakodnevno i opravdava.
Željko
pre 5 godina
Opozicija nema šta konkretno da ponudi građanima osim golog nasilja.
Violeta
pre 5 godina
Uvek ce postojati neistomisljenici.
Milan
pre 5 godina
To osuđuju tajkunski plaćenici i žuta bagra koja bi da se vrati na vlast .
Maja
pre 5 godina
Uvek je bilo da samo gori komentarise i trazi manu boljem. U Srbiji se vidi neverovatan napredak na svim poljima. A to sto nekom smeta uspeh to je njegov problem.
Zarko
pre 5 godina
Meni je zaista vise muka od ljudi kojima je jedini interes da dodju na vlast da bi napunili svoje dzepove. Gradjani Srbije nisu vise riznica za njih.
Jastreb
pre 4 godine
Ja neznam zašto se vlast troši na praznoglave idiote od kojih više od polovine i ne zna zašto je na ulici i za šta se bori. Vlast samo mora da sve one koji izazivaju nered, nasilje i kradje odmah privede i smesti tamo gde im je i mesto. I rešen problem životinjama je mesto uvek u kavezu.