• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

12.11.2020

14:40

KRETENIMA NAS NAZIVAJU NAJNEPISMENIJI LJUDI KOJI OD ŠKOLE IMAJU JEDAN MALI I JEDAN VELIKI ODMOR! Vučić: U Srbiji NIKO NA SILU NEĆE DOĆI NA VLAST!

Vesti

KRETENIMA NAS NAZIVAJU NAJNEPISMENIJI LJUDI KOJI OD ŠKOLE IMAJU JEDAN MALI I JEDAN VELIKI ODMOR! Vučić: U Srbiji NIKO NA SILU NEĆE DOĆI NA VLAST!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Kristina

pre 5 godina

Uvek ce postojati ljudi koji ce na sve nacine da sude i dolaze na vlast, ali ne treba se obazirati na takve ljude.

Sandra

pre 5 godina

Srbija je najzad na dobrom putu!Kriminal i nasilje,treba da budu strogo kažnjeni!Narod želi uspešnu i zdravu Srbiju!Narod želi Vučića!

Milica

pre 5 godina

Narod veoma dobro zna da mu je dobro i da su mu plate podignute, zivela Srbija, ziveo predsednik!

Ivka

pre 5 godina

Tako je, nema vise tolerancije prema nasilnicima.

Lola

pre 5 godina

Predsednik sve radi kako bi država Srbija napredovala i razvijala se.

Ivana

pre 5 godina

Narod je izabrao koga zeli da vlada,a rec naroda je najmerodavnija

Petar

pre 5 godina

Opozicioni mediji su vec uveliko upali u besramne i degutantne napade na porodicu predsednika Vucica ali i mnogih drugih funkcionera koji rade za dobrobit Srbije.

Viktor Rudinac

pre 5 godina

Opozicija nije u stanju da osvoji vlast ni u nekoj mesnoj zajednici, ljudi budimo bar malo realni, nema mesta takvom humoru u ovakvom trenutku.

Mily

pre 5 godina

Mrzitelji Srbije i njenog naroda nikada nece doci na vlast, niti ce bilo sta nazao uciniti gradjanima, jer MUP to nece dozvoliti! Srbija je demokratska zemlja, ali zakoni i Ustav moraju se postovati!

castan covek

pre 5 godina

ljubomora cini cuda predsednice to im jos jedino ostalo umesto glasova naroda

Radenko

pre 5 godina

Srbija poseduje demokratski kapacitet i na vlast u Srbiji se dolazi iskljucivo na demokratski nacin, voljom naroda na izborima.

Milan

pre 5 godina

Vlast se dobija na izborima. Ne na ulici. Zato je ova cirkus opozicija ispod tri posto, jer na silu nešto hoće što narod na izborima neće

Olga

pre 5 godina

Oni nemaju šta drugo da ponude nego nasilje i uvrede

Ivona

pre 5 godina

E ovo je receno za medalju.Bas tako,kako su samo oni zloupotrebljavali funkcije

Opa djidji

pre 5 godina

Jaka sila!!! Horda nepismenjakaa!!! Narod ih je provalio!!! I pokazao je na izborima uz koga je!!! A izgubljene snage se koprcaju kao riba na suvom!!!

Andrea

pre 5 godina

Predsednik ne treba da se obazire na ovakve komentare. Zna narod ko je i kakav je Vucic, sto on svojim delima svakodnevno i opravdava.

Željko

pre 5 godina

Opozicija nema šta konkretno da ponudi građanima osim golog nasilja.

Milan

pre 5 godina

To osuđuju tajkunski plaćenici i žuta bagra koja bi da se vrati na vlast .

Maja

pre 5 godina

Uvek je bilo da samo gori komentarise i trazi manu boljem. U Srbiji se vidi neverovatan napredak na svim poljima. A to sto nekom smeta uspeh to je njegov problem.

Zarko

pre 5 godina

Meni je zaista vise muka od ljudi kojima je jedini interes da dodju na vlast da bi napunili svoje dzepove. Gradjani Srbije nisu vise riznica za njih.

Jastreb

pre 4 godine

Ja neznam zašto se vlast troši na praznoglave idiote od kojih više od polovine i ne zna zašto je na ulici i za šta se bori. Vlast samo mora da sve one koji izazivaju nered, nasilje i kradje odmah privede i smesti tamo gde im je i mesto. I rešen problem životinjama je mesto uvek u kavezu.

Pročitaj celu vest

Društvo

Hronika