• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs/Politika

01.08.2021

08:10

VERUJEM U SRBIJU, VERUJEM U BALKAN! Autorski tekst predsednika Aleksandra Vučića, KOJI MORATE DA PROČITATE!

instagram/buducnostsrbijeav

Vesti

VERUJEM U SRBIJU, VERUJEM U BALKAN! Autorski tekst predsednika Aleksandra Vučića, KOJI MORATE DA PROČITATE!

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Marko

pre 4 godine

Inicijativa je odlična i građani Srbije je podržavaju. Poučeni primerom EU sami ćemo graditi sebi bolju budućnost, ali kroz saradnju.

Aca

pre 4 godine

Srbija je prijateljska ,dobronamerna zemlja. Sa svimm zeli saradnju i naravno da se zalaze zamir i stabilnost i za bolji zivot svojih gradjana. Otvoreni balkan pruza tu mogucnost!

Đurđina

pre 4 godine

Верујем у овај пројекат који се тиче целог Балкана.

Miki

pre 4 godine

Ne mogu da verujem da se nismo opametili.svi albanci u jednoj drzavi.veliku gresku je napravuo kralj aleksandar sa jugoslavijom i hrvatima ,sad stvaramo veliku albaniju.strasno.jadna srbijo.

Trivun

pre 4 godine

Hrvatska je dosad osvojila 7 medalja na OI I imaju 3 zlatne medalje. Ispred nas su. Sta sa cinimo u ovom slucaju gospodine predsednice?

Maki

pre 4 godine

Svaka cast Hrvatima na medaljama, to se nas ne tice, sta pitas predsednika Srbije.

Des

pre 4 godine

Najlepsa Vuciceva recenica "Srbi, Albanci i Makedonci nisu ništa manje pametni i vrijedni od Francuza, Nijemaca, Italijana i drugih

sanjaj2017

pre 4 godine

svi to neka pročitaju. nema komentara, sve je receno u tekstu. sta je bilo i šta će biti, sve je predsednik napisao.

Sasa

pre 4 godine

Otvoreni balkan je najveci geopoliticki uspeh koji ce se prepricavati u istoriji. Sada kada Srbija postaje lider balkana ovako veliki sporazum koji cekamo vise od 30 godina bio je vise nego potreban.

Biljana

pre 4 godine

Samo jaka ekonomija otvara nam mogucnost resavanja drugih bitnih pitanja u zemlji.

Jovana

pre 4 godine

Optimizam je ono što vodi do uspeha , a Vučić je kreativan i tome teži!

Mila

pre 4 godine

Otvoreni Balkan je nešto najbolje što se dogodilo i nama i regionu

Miro

pre 4 godine

Овај балкан опен ме подсети на Момира Булатовића и Слободана Милошевића који створише СР Југославију 1993 у јеку рата када су сви остали народи стварали своје државе. И након тога направише чувену фотографију како заједно корачају кроз поље жита. Већ могу да замислим Вукашина из Никшића како заједно са Милорадом из Требиња стрпљиво чека на граници посматрајући камионе из Тетова и Лазарета који без задржавања превозе парадајиз за Лесковац. Успут дивећи се српским камионима на њиховој супериорности због ригорознијег техничког прегледа у односу на " савезнике". Коментаришу ћи да је све то " виша" политика нашег мудрог " вође" за наше боље сутра.

Mimi

pre 4 godine

Ljudi procitao sam slucajno ovaj intrrvju, Vucic stvarno ima.kefalo, preporuka da bacite.pogled

Brankić

pre 4 godine

Samo oni koji ne zele dobro Zapadnom Balkanu mogu da kritikuju ovu inicijativu, od koje ce sve zemlje potpisnice imati samo koristi

Brankić

pre 4 godine

Otvoren Balkan će omogućiti brži razvoj zemalja regiona.

PetarS

pre 4 godine

Sve je to lepo samo ni jedan Englez ili Francuz nece doci u HAJDELBERG zamak (u Nemačkoj) i tvrditi da je to njegovo Kulturno nasledje potpuno ignorisuci da je on npr. "Musliman", a da su mu preci dok su bili hiscani bili Katolici (recimo da se radi o pravoslavnom Hramu, iako je Rec ovde o Protestantskim - Luteranima)! Na to se NE sme pristati. Sto se tice "Mini Sengena" ili "Otvorenog Balkana" to u potpunosti podržavam. Kao uslucaju Nemačke kao naj vece ekonomije u EU, Srbija kao naj veci ekonomski sistem u regionu ce imati naj vise koristi od toga ALI ce isto imati i svi drugi. SRBija kao NAJ VECI zubcanik ce imati naj vise koristi ali ce i NAJ VISE VUCI Ekonomiju Regiona. Protiviti se tome je ISTO kao kad bi se Belgija i Holandija bune sto Nemačka ima naj vise koristi od EU!

Brankić

pre 4 godine

Nadam se da će i ostale zemlje Balkana da se prilključe inicijativi.

Brankić

pre 4 godine

Srbija je uvek bila otvorena za saradnju sa zemljama regiona i za bolje prijateljstvo.

Ksenci

pre 4 godine

Samo saradnjom u regionu i trgovinom može da nam svima bude bolje!

Ksenci

pre 4 godine

Ovo je dobar projekat jer će od njega svi imati benefite.

Ksenci

pre 4 godine

Vučić gleda da gradi mir i prosperitet za ceo Balkan!

Ksenci

pre 4 godine

Јако битан је пројекат за цео наш регион.

Mir i ekonomski prosperitet

pre 4 godine

Овај балкан опен ме подсети на Момира Булатовића и Слободана Милошевића који створише СР Југославију 1993 у јеку рата када су сви остали народи стварали своје државе. И након тога направише чувену фотографију како заједно корачају кроз поље жита у бољу будућност. Већ могу да замислим Вукашина из Никшића како заједно са Милорадом из Требиња стрпљиво чека на граници посматрајући камионе из Тетова и Лазарета који без задржавања превозе парадајиз за Лесковац. Успут дивећи се српским камионима на њиховој супериорности због ригорознијег техничког прегледа у односу на " савезнике". Вероватно заједнички закључујући да је све то " виша" политика нашег мудрог " вође" за наше боље сутра. Негде у подсвести ће им бити Тито и сви они чланови породице, кумови и пријатељи који су животе дали за Балкан, или можда грешим?

Nemanja

pre 4 godine

Istinski verujem u ovaj projekat. Sjajno! Puna podrška predsedniku Aleksandra Vučiću!

Milica

pre 4 godine

Srbija je zaista postala prava zemlja, pravi komšija i prijatelj, i prava kolevka za svoje građane. Veliku zahvalnost za to zaslužuje naš predsednik zajedno sa svojim timom. Živela Srbija!

kontesanera

pre 4 godine

Otvoreni Balkan je projekat koji će osnažiti i omogućiti bolje povezivanje zemalja u regionu.

Pročitaj celu vest

Društvo

Hronika