• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer

04.08.2021

21:09 >> 21:36

NEĆU DA SE IZVINJAVAM ONIMA KOJI SU UBIJALI STOTINE HILJADA SRBA! HOĆU DA ČUVAMO MIR, ALI NEĆU DA GAZIM PO UBIJENIM SRBIMA! Foto/Video

Tanjug/Rade Prelić

Vesti

NEĆU DA SE IZVINJAVAM ONIMA KOJI SU UBIJALI STOTINE HILJADA SRBA! HOĆU DA ČUVAMO MIR, ALI NEĆU DA GAZIM PO UBIJENIM SRBIMA! Foto/Video

Pročitaj celu vest

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Pročitaj celu vest
komentari
Ja

pre 4 godine

I onda mi nevakcinisani krivi, a skupovi na sve strane.

Vera

pre 4 godine

Negira se srpski genocid i još se kuka za to šta su Hrvati pustili žive Srbe da idu za svojim pobeglim borcima? Nema tu sreće ni napretka, ko šta ga nije ni bilo od 95...

Zaharova

pre 4 godine

Dnevna doza Vucica na Pinku mora da se ispostuje bez obzira na posledice.

21VEK

pre 4 godine

Helsinški odbor za ljudska prava u Srbiji u svojoj povelji piše:…Ko god započinje rat zna da svaki rat neizbežno izaziva stradanje civila i da su civilne žrtve često brojnije od vojnih. Prema tome, onaj ko započinje rat unapred zna da će njegovo stanovništvo stradati, ali se svejedno odlučuje za rat radi ostvarenja nekih političkih ciljeva. A neuspeh u ostvarivanju tih ciljeva, gubitak rata i stradanje agresorovog civilnog stanovništva nisu nikada u istoriji bili definisani kao zločin suprotne strane. Nemoguće je da Srbija ne zna da ‘Oluja’ i ‘Bljesak’ predstavljaju, sa stanovišta međunarodnog prava, legitimne vojne operacije radi oslobađanja državne teritorije zaposednute od strane neke druge države uz pomoć pobunjenog lokalnog stanovništva. Celokupna međunarodna zajednica smatra te operacije legitimnim i u skladu s međunarodnim pravom, pa zato Srbija svojim nepriznavanjem tih operacija stavlja samu sebe s one strane međunarodnog prava....

Beduin

pre 4 godine

17.8.1990. padaju prve barikade po hrvatskim cestama. 4.8.1995. sve pizdarije gotove. Oteglo se malo

Zvezdica 0707

pre 4 godine

Nadam se da om duse gore u paklu svima koji su pocinili ovo monstruozni zlocin nad Srbima

Aha

pre 4 godine

Ko je na Boga mislio '91 do '95 ???? 700.000 hrvata napustilo svoja ognjista...

Zvezdica 0707

pre 4 godine

Ovo je veoma strano i tuzno sra je pocinjeno, nad srpskim, narodom

Anna

pre 4 godine

Nećemo dozvoliti da niko gazi po nama Srbima !

Čiča Avalski

pre 4 godine

A šta bi sa 'svi Srbi u jednoj državi' ,,,'nikada Glina neće biti hrvatska', ...' Karlovac , Karlobag, Virovitica ---' zaboravio narod mladog radikala ?? Kod Srba sećanje traje kraće od smrkavanja...

Sss

pre 4 godine

Da se nikada ne ponovi a zauvek pamti patnja i stradanje naroda proteranog u "Oluji"

NIKOLALONDONKRAJINA

pre 4 godine

'Oluja-genocid nad Srbima' Tako bi trebali zapocinjati svi natpisi o pocinjenom genocidu nad Srbima u hrvatskoj. I ne samo pisati vec na to tako i gledati . Iako kasnimo 26 godina , moramo naznaciti razliku . Onako kako pisu i vide 'Oluju' hrvati i kako 'Oluju-genocid nas Srbima' vide i sta znaci Srbima. To nije nikako nije isto.

Mark

pre 4 godine

Srbija je kiva za raspad juge.na celu sa milosevicem. U srbiju treba novi politicari kao albin kurti na kosovo, ocistio ratne politicare. Novi ljudi u srbiju, koj nemaju prlave ruke po ratovima u bivsoj jugi. U regionu treba MIR. A ne MITOVI

Mauser

pre 4 godine

Tvoj govor u Glini govori sve o tebi kao osobi, pametnom dosta.

Brankić

pre 4 godine

Zrtve Oluje ce zauvek ostati u nasim srcima.

Brankić

pre 4 godine

Srbija ne može da zaboravi šta je učinjeno srpskom narodu u zločinačkoj akciji "Oluja".

Brankić

pre 4 godine

Nikada Srbija ne sme da zaboravi današnji dan i uvek treba da ga se secaju.

Brankić

pre 4 godine

Veoma je važno da Srbija vodi računa o svojim žrtvama stradanja

ĆORKA BATO

pre 4 godine

Pičkousti, zar nemaš obzira ni za stradale i raseljene, pa i njih koristiš u predizborne svrhe?

Ksenci

pre 4 godine

Secanje na sve prognane, ubijene i nestale! Oluja je etnicko ciscenje srpskog naroda, najvece posle Drugog svetskog rata! Zar mozemo da zaboravimo?!

Ksenci

pre 4 godine

Veoma je važno da nikada ne zaboravimo ovaj dan

Ksenci

pre 4 godine

Dan koji srpski narod nikada ne može da zaboravi.

Ksenci

pre 4 godine

Sećanje na stradale u "Oluji" i dalje živi! Tužan dan za ceo srpski rod!

Ivana

pre 4 godine

Njaveće stradanje srpskog naroda i ratu 1992-2021 strdanjenašeg naroda još traje. Niko nikada neće više napadati Srbe bez razloga.

Ivana

pre 4 godine

Njaveće stradanje srpskog naroda i ratu 1992-2021 strdanje našeg naroda još traje. Niko nikada neće više napadati Srbe bez razloga.

Gde ste komsije

pre 4 godine

Hoces da se izvines zato sta si huskao srpski narod u hrvatskoj, govorio kako nikad nece Glina da bude u Hrvatskoj,a da ce Srbi da zive u velikoj Srbiji.. Hoces da se izvines zato sta si ljepio bulevar osudjenog zlocinca ratka mladica umjesto bulevara z.djindjica.. Hoces da se izvines zato sta si govorio o 100 muslimana za 1 Srbina u Skupstini Srbije,sta se nije culo u Evropi od nacisticke Njemacke.. Hoces da se izvines zato sta si sa svojim mentorom i politickim ocem,jos jednim osudjenim zlocincem Seseljem bio iznad opkoljenog Sarajeva,nosio pusku,a mozda i pucao po civilima,zenama i deci..

Dejan

pre 4 godine

Srbija nikada ne sme da zaboravi " Oluju" i stradanje nedužnih Srba.

Akademiks

pre 4 godine

rimskosolomonska jezuitska venecijansko saudijsko britanska oligarhijska kruna na zastavi Srbije je vrsila pokolj Srba jer su im Srbi bili neposlusni robovi koji su zeleli slobodu i jednakost a ne rimskosolomonsku okrunjenu nacisticku i klasnu diskriminaciju na bazi klasnog i genetskog imperijalnog robovlasnickog dvorskog prioriteta . rimskosolomonskosulejmanska Saudijska Islamska Habsburska Arabija bas kao rimokatolicka Leopoldova Brizelsko -Habsburska Eurabija ili engleskodvorska srpska okrunjena Serabija i Vatikanska Kroasanija su svi zajedno jedna te ista zapadna robovlasnicka oligarhijska firma i svi su zajedno financijeri organiziranog kriminala i nacizma i terorizma koji destabilizira ekonomij i bezbednost , pljacka i porobljava radnicku klasu , otima teritorije i energetske resurse .

Pera

pre 4 godine

Tadić se izvinjavam hrvatima a to što je to radio bez posledica u srbiji pokazuje karakter državne administracije a nikolić je prisustvovali promociji hrvatske u eu na kojoj je u zagrebu tesla predstavljena kao hrvat pa su on i tadić jedno te isto!

Sara

pre 4 godine

Nemoguće je zaboraviti ono što su Srbi preživeli u Oluji, žrtve Oluje ce zauvek ostati u nasim srcima.

Sara

pre 4 godine

Nemoguće je zaboraviti ono što su Srbi preživeli u Oluji, žrtve Oluje ce zauvek ostati u nasim srcima.

Neca

pre 4 godine

Ne treba se izvinjavati lepo predsednik kaze treba se sačuvati mir u nasoj zemlji!

Sofija

pre 4 godine

Злочин који се не сме заборавити ни поновити

Jelena

pre 4 godine

I treba ovakvim manifestacijama podsecati na zlocine nad Srbima a ne da nam lepe etiketu genocidnog naroda!

Jelena

pre 4 godine

Toliko tuge u jednom secanju i na jednom mestu. Ne ponovilo se.

Pročitaj celu vest

Društvo

Hronika