Odjekuje poruka Parandilovićevog dede! Stigao na skup u Beograd da podrži Vučića, pa se obratio unuku - Pozivam ga... (VIDEO)
Drago Parandilović, deda opozicionara Miloša Parandilovića, predsednika Novog lica Srbije, krenuo je danas iz Priboja kako bi prisustvovao veličanstvenom skupu u srcu Beograda i pružio podršku predsedniku Aleksandru Vučiću.
27.06.2026
10:05
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Ja
pre 4 godine
I onda mi nevakcinisani krivi, a skupovi na sve strane.
Vera
pre 4 godine
Negira se srpski genocid i još se kuka za to šta su Hrvati pustili žive Srbe da idu za svojim pobeglim borcima? Nema tu sreće ni napretka, ko šta ga nije ni bilo od 95...
Zaharova
pre 4 godine
Dnevna doza Vucica na Pinku mora da se ispostuje bez obzira na posledice.
srb
pre 4 godine
Vjecnaja pamjat!
Bolno
pre 4 godine
Bolan dan za sve srpskog roda!
21VEK
pre 4 godine
Helsinški odbor za ljudska prava u Srbiji u svojoj povelji piše:…Ko god započinje rat zna da svaki rat neizbežno izaziva stradanje civila i da su civilne žrtve često brojnije od vojnih. Prema tome, onaj ko započinje rat unapred zna da će njegovo stanovništvo stradati, ali se svejedno odlučuje za rat radi ostvarenja nekih političkih ciljeva. A neuspeh u ostvarivanju tih ciljeva, gubitak rata i stradanje agresorovog civilnog stanovništva nisu nikada u istoriji bili definisani kao zločin suprotne strane. Nemoguće je da Srbija ne zna da ‘Oluja’ i ‘Bljesak’ predstavljaju, sa stanovišta međunarodnog prava, legitimne vojne operacije radi oslobađanja državne teritorije zaposednute od strane neke druge države uz pomoć pobunjenog lokalnog stanovništva. Celokupna međunarodna zajednica smatra te operacije legitimnim i u skladu s međunarodnim pravom, pa zato Srbija svojim nepriznavanjem tih operacija stavlja samu sebe s one strane međunarodnog prava....
Beduin
pre 4 godine
17.8.1990. padaju prve barikade po hrvatskim cestama. 4.8.1995. sve pizdarije gotove. Oteglo se malo
Zvezdica 0707
pre 4 godine
Nadam se da om duse gore u paklu svima koji su pocinili ovo monstruozni zlocin nad Srbima
Aha
pre 4 godine
Ko je na Boga mislio '91 do '95 ???? 700.000 hrvata napustilo svoja ognjista...
Vesna3112
pre 4 godine
Srbi vam ovo nikad zaboraviti nece
Zvezdica 0707
pre 4 godine
Ovo je veoma strano i tuzno sra je pocinjeno, nad srpskim, narodom
Anna
pre 4 godine
Tako je ! Sam naslov je i mene dirnuo ??
Anna
pre 4 godine
Mir je najbitniji
Anna
pre 4 godine
Nećemo dozvoliti da niko gazi po nama Srbima !
Čiča Avalski
pre 4 godine
A šta bi sa 'svi Srbi u jednoj državi' ,,,'nikada Glina neće biti hrvatska', ...' Karlovac , Karlobag, Virovitica ---' zaboravio narod mladog radikala ?? Kod Srba sećanje traje kraće od smrkavanja...
Sss
pre 4 godine
Da se nikada ne ponovi a zauvek pamti patnja i stradanje naroda proteranog u "Oluji"
NIKOLALONDONKRAJINA
pre 4 godine
'Oluja-genocid nad Srbima' Tako bi trebali zapocinjati svi natpisi o pocinjenom genocidu nad Srbima u hrvatskoj. I ne samo pisati vec na to tako i gledati . Iako kasnimo 26 godina , moramo naznaciti razliku . Onako kako pisu i vide 'Oluju' hrvati i kako 'Oluju-genocid nas Srbima' vide i sta znaci Srbima. To nije nikako nije isto.
Mark
pre 4 godine
Srbija je kiva za raspad juge.na celu sa milosevicem. U srbiju treba novi politicari kao albin kurti na kosovo, ocistio ratne politicare. Novi ljudi u srbiju, koj nemaju prlave ruke po ratovima u bivsoj jugi. U regionu treba MIR. A ne MITOVI
Mauser
pre 4 godine
Tvoj govor u Glini govori sve o tebi kao osobi, pametnom dosta.
Brankić
pre 4 godine
Zrtve Oluje ce zauvek ostati u nasim srcima.
Brankić
pre 4 godine
Srbija ne može da zaboravi šta je učinjeno srpskom narodu u zločinačkoj akciji "Oluja".
Brankić
pre 4 godine
Nikada Srbija ne sme da zaboravi današnji dan i uvek treba da ga se secaju.
Brankić
pre 4 godine
Veoma je važno da Srbija vodi računa o svojim žrtvama stradanja
ĆORKA BATO
pre 4 godine
Pičkousti, zar nemaš obzira ni za stradale i raseljene, pa i njih koristiš u predizborne svrhe?
Aha
pre 4 godine
Da se izvinuo ' 95 do ovog ne bi doslo...
Ksenci
pre 4 godine
Secanje na sve prognane, ubijene i nestale! Oluja je etnicko ciscenje srpskog naroda, najvece posle Drugog svetskog rata! Zar mozemo da zaboravimo?!
Ksenci
pre 4 godine
Veoma je važno da nikada ne zaboravimo ovaj dan
Ksenci
pre 4 godine
Dan koji srpski narod nikada ne može da zaboravi.
Ksenci
pre 4 godine
Sećanje na stradale u "Oluji" i dalje živi! Tužan dan za ceo srpski rod!
Ivana
pre 4 godine
Njaveće stradanje srpskog naroda i ratu 1992-2021 strdanjenašeg naroda još traje. Niko nikada neće više napadati Srbe bez razloga.
Ivana
pre 4 godine
Njaveće stradanje srpskog naroda i ratu 1992-2021 strdanje našeg naroda još traje. Niko nikada neće više napadati Srbe bez razloga.
Gde ste komsije
pre 4 godine
Hoces da se izvines zato sta si huskao srpski narod u hrvatskoj, govorio kako nikad nece Glina da bude u Hrvatskoj,a da ce Srbi da zive u velikoj Srbiji.. Hoces da se izvines zato sta si ljepio bulevar osudjenog zlocinca ratka mladica umjesto bulevara z.djindjica.. Hoces da se izvines zato sta si govorio o 100 muslimana za 1 Srbina u Skupstini Srbije,sta se nije culo u Evropi od nacisticke Njemacke.. Hoces da se izvines zato sta si sa svojim mentorom i politickim ocem,jos jednim osudjenim zlocincem Seseljem bio iznad opkoljenog Sarajeva,nosio pusku,a mozda i pucao po civilima,zenama i deci..
Dejan
pre 4 godine
Srbija nikada ne sme da zaboravi " Oluju" i stradanje nedužnih Srba.
Akademiks
pre 4 godine
rimskosolomonska jezuitska venecijansko saudijsko britanska oligarhijska kruna na zastavi Srbije je vrsila pokolj Srba jer su im Srbi bili neposlusni robovi koji su zeleli slobodu i jednakost a ne rimskosolomonsku okrunjenu nacisticku i klasnu diskriminaciju na bazi klasnog i genetskog imperijalnog robovlasnickog dvorskog prioriteta . rimskosolomonskosulejmanska Saudijska Islamska Habsburska Arabija bas kao rimokatolicka Leopoldova Brizelsko -Habsburska Eurabija ili engleskodvorska srpska okrunjena Serabija i Vatikanska Kroasanija su svi zajedno jedna te ista zapadna robovlasnicka oligarhijska firma i svi su zajedno financijeri organiziranog kriminala i nacizma i terorizma koji destabilizira ekonomij i bezbednost , pljacka i porobljava radnicku klasu , otima teritorije i energetske resurse .
Pera
pre 4 godine
Tadić se izvinjavam hrvatima a to što je to radio bez posledica u srbiji pokazuje karakter državne administracije a nikolić je prisustvovali promociji hrvatske u eu na kojoj je u zagrebu tesla predstavljena kao hrvat pa su on i tadić jedno te isto!
Smrad
pre 4 godine
Pa i Vučić je bio sa njim
Sara
pre 4 godine
Nemoguće je zaboraviti ono što su Srbi preživeli u Oluji, žrtve Oluje ce zauvek ostati u nasim srcima.
Sara
pre 4 godine
Nemoguće je zaboraviti ono što su Srbi preživeli u Oluji, žrtve Oluje ce zauvek ostati u nasim srcima.
Neca
pre 4 godine
Ne treba se izvinjavati lepo predsednik kaze treba se sačuvati mir u nasoj zemlji!
Sofija
pre 4 godine
Злочин који се не сме заборавити ни поновити
Jelena
pre 4 godine
I treba ovakvim manifestacijama podsecati na zlocine nad Srbima a ne da nam lepe etiketu genocidnog naroda!
Aca
pre 4 godine
Žrtve Oluje ce zauvek ostati u nasim srcima
Jelena
pre 4 godine
Toliko tuge u jednom secanju i na jednom mestu. Ne ponovilo se.