Ekskluziva! Pogledajte šta radi Aleksandar Radić nakon pretresa njegovog stana - Vučićević otkrio šokantne detalje (VIDEO)
Aleksandra Radića, čoveka koji širi paniku i laži o zvučnom topu u tajkunskim medijima, uhvatila je ekipa Informera koja svakoga dana radi na emisiji "Na merama".
24.06.2026
18:46
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Crna Leptirica
pre 3 godine
Nadlezni organi resavaju sve po pitanju ekologije i sns je stvarno uradio dosta povodom toga.
Drina
pre 3 godine
Crna Leptirica: Jedina stranka koja se iskreno zalaže za što bolju životnu sredinu u Srbiji je SNS i to svi znaju.
sonja
pre 3 godine
Mnoge teme i pitanja su ljudi IZ Sns-a otvorili. Zivotnu sredinu nije spomenuo nijedan politicar na nasoj sceni do sada.
Buki
pre 3 godine
Sonja, svaka čast. Ti kad lažeš, ti LAŽEŠ KRAJNJE NEUMERENO DRSKO I POKVARENO.
Ana
pre 3 godine
Za Srbiju je veoma važno očuvanje ekologije
Romanija
pre 3 godine
Da je Srbiji veoma važna ekolokija, govori činjenica da postoji ministarstvo koje se bavi ekologijom u Srbiji.
Taša
pre 3 godine
Očuvanje ekologije i životne sredine je vrlo bitno pitanje kojim se treba pozabaviti. Sns radi na rešavanju te vrlo bitne stavke za svakog pojedinca .
Pavle
pre 3 godine
Poštuje sve što su do sad uradili ali ima još puno posla samo da nastave tako do sad jedini koji su nešto uradili po tom pitanju.
Srdjan
pre 3 godine
Ja sam iskreno i za kopanje litijuma jer je cena trzistu ogromna i zemlja moze da ekonomski napreduje dodatno od ovog retkog materijala.
Maja
pre 3 godine
Zahvaljujuci ozbiljnoj politici Vucica Srbija je na svim poljima krenula napred pa tako i kada je u pitanju ekologija, sada se vise nego ikada radi da smanjenju zagadjenja i ocuvanja zivotne sredine.
Milan
pre 3 godine
SNS se ozbiljno bavi ekologijom, zato sto je prethodno resio mnogo vece probleme u drzavi i postavio Srbiju na stabilne noge. Pre SNS-a su krali, doveli drzavu do bankrota, nisu imali vise ni za plate i penzije, a ekologija bilz zadnja rupa na svirali.
Danijela
pre 3 godine
Za Srbiju je vrlo važno ocuvanje ekologije
magdalenamagdalena
pre 3 godine
Sns je stranka koja je preporodila Srbiju,koja je Srbiju spasila od bankrotsva i to je ocigledno.
MK
pre 3 godine
SNS prepoznaje potrebe za unapređenjem ekologije u Srbiji.
Ers
pre 3 godine
SNS je mnogo toga za ovo vreme uradio za ekologiju
valentinavalentina
pre 3 godine
Gradjani vrlo dobro znaju da je vlast na celu sa Vucicem veoma ozbiljna i da rade sve sto je u interesu Srbije i to gradjani znaju a samim tim su mu i dali veliku podrsku na izborima.
zoricazorica
pre 3 godine
Kakav crni protest,pa oni ne mogu ni 30 njih da skupe,toliko o njihovoj moci.
sladjanasladjana
pre 3 godine
Poznato nam je kako oni cuvaju zivotnu sredinu?Videli smo to po Cuti,Tuti i Muti,sve nam je bilo jasno.
milosmilos
pre 3 godine
A kada su oni pa imali nekakvu konstruktivnu ideju,nikada?Pokusavaju sve na galamu ali nista od toga.Treba da shvate da Srbija ulaze sve vise i vise u zastitnu sredinu sto se i vidi.
Ceca
pre 3 godine
Da su ovi što se predstavljaju kao ekolozi deo uradili koliko sadašnja vlast čini sada za zaštitu životne sredine, gde bi nam kraj bio.
Boba
pre 3 godine
Vlast u Srbiji je veoma odgovorna i racionalno pristupa rešavanju problema očuvanja životne sredine.
Sanja
pre 3 godine
Vlada je odgovorna prema narodu i bavi se pitanjima! Jedina stranka koja je ozbiljno preduzela mere za očuvanje životne sredine je SNS! Vlada je odgovorna prema narodu.
Djoka
pre 3 godine
Vlada Srbije resava ovaj problem sto bolje moze dok mnogi za to ne mare.
Djoka
pre 3 godine
Svi oni koji krive Vladu Srbije za zagadjen vazduh su prvi koji zagadjuju u prekomernoj meri.
Djoka
pre 3 godine
Mnoge nije briga za zivotnu sredinu, kao da imamo rezervnu planetu.
Djoka
pre 3 godine
SNS je jedina stranka koja se ikada borila za zivotnu sredinu.
Rada
pre 3 godine
Zivotna sredina kpoziciji sluzi da prave metez i nasilje. Ni jedan pametan predlog nisu nikada sproveli u delo.
Zvonko
pre 3 godine
Ovo što je rekla da gradjani sada imaju odgovornu vlast koja se bavi rešavanjem problema je totalno tačno. Prethodne vladajuće garniture su mislile kratkoročno, bacanjem problema pod tepih a sa ciljem postizanja ličnih interesa.
Milijana
pre 3 godine
Za Srbiju su zaštita životne sredine i unapredjenje kvaliteta vazduha glavni problemi i drago mi je da se vlast bavi rešavanjem tih pitanja.
Marko
pre 3 godine
Velika većina tih ljudi danas na protestu u Beogradu su ustvari zaludni ljudi bez ideje i predloga, dosli da se vidi da su oni eto protiv vlasti...nemaju oni pojma o zaštiti životne sredine.
Strahinja
pre 3 godine
Ovi protesti oko zaštite životne sredine su toliko ispolitizovani da mislim da vlast uopšte ne treba da obraća pažnju na njih već da nastavi da se odgovorno bavi problemom očuvanja životne sredine i unapređenja kvaliteta vazduha kao i investiranjem novca u projekte za rešavanje tog problema.
Beogradjanka
pre 3 godine
Heh, lako je izaći na protest i kritikovati tudji rad i trud. A da čujem ideje, predloge kako nešto poboljšati, promeniti, popraviti, toga nema medju tim praznim glavama što protestvuju. Ispolitizovani protesti totalno.
Slobodanka
pre 3 godine
Građani Srbije dobro znaju da imaju odgovornu vlast koja se time bavi, investira novac u projekte za rešavanje problema, a ne bavi se praznim pričama.Za Srbiju je veoma važno očuvanje ekologije.
Željko
pre 3 godine
Iza tzv. ekoloških protesta stoji čisto politikanstvo. To što lažni zeleni rade, nema veze sa ekologijom, to je namerno izazivanje haosa i nereda po Srbiji.
Saša
pre 3 godine
Jedini cilj protesta lažnih ekologa jeste izazivanje haosa po Srbiji i destabilizacija zemlje.
Lazar
pre 3 godine
Kakvi su to "ekolozi" koji ne vade cigaretu iz usta, a kao protestuju zbog zagađenog vazduha? Pa, lažni, naravno.
Milan
pre 3 godine
Lažni ekolozi ne nude nijedno konstruktivno rešenje za ekološke probleme, jer je njihov cilj isključivo političke prirode, a to je pokušaj destabilizacije države i dolazak na vlast.
Zoran
pre 3 godine
Država ima i sprovodi programe za očuvanje životne sredine i ne treba neki tamo lažni ekolozi da uče stručnjake kako se radi na polju ekologije.
Dušica
pre 3 godine
Srbija je zemlja sa dosta lepih delova zemlje,zato je važno da se očuva životna sredina
ui
pre 3 godine
Za Srbiju je veoma bitno očuvanje ekologije.
ui
pre 3 godine
Nadlezni organi resavaju sve po pitanju ekologije i sns je stvarno uradio mnogo povodom toga.
ui
pre 3 godine
Sadasnja vlast mnogo brine i mnogo radi sto tice pitanja ekologije.
ui
pre 3 godine
U Srbiji je mnogo toga uradjeno povodom ekologije.
ui
pre 3 godine
U drzavi Srbiji je mnogo toga uradjeno povodom ekologije.
Daca
pre 3 godine
Ovu su lažni ekolozi i veoma mala grupa građana, kojih ekologoja ne interesuje, već licni. Interesi!
Boško
pre 3 godine
Generalni problem u Srbije je koliko ja vidim da čjudi sada očekuju od SNS-a da reši i danu mnoge stvari koje niko decenijama nije radio, obnjavljao, poprvljao i sada kada se sve to nakupilo kriv Vučić il njegovi. E, to je po meni najveći problem, a ti što napadaju i sami su vladali pa ništa po tom pitanju nisu uradili. Sramno, majke mi.
Milica
pre 3 godine
Vlast koja se bavi u resavanju svakojakih problema a da ne pricamo o zastiti zivotne sredine.
Boris
pre 3 godine
Jedina koja je uradila i koja radi sve za Srbiju, nasu zemlju najlepsu.
Nikola
pre 3 godine
O zivotnoj sredini se u ranijim vremenima dok su drugi ljudi bili na vlast nije spominjalo, dok danas non stop. Zato svaka čast SNS-u.
Pera
pre 3 godine
Ovde nema neresenih pitanja,Vucic resava sva pitanja iako su mnoga teska ali ne bezi od problema.
Zoran
pre 3 godine
SNS je uradio mnogo toga po pitanju zivotne sredine ali i poboljsanju zivota stanovniszva uopste.Bravo
moma1965
pre 3 godine
Lažnim ekolozima samo je bitna gola vlast!
Oki
pre 3 godine
Nadlezni organi resavaju sve po pitanju ekologije
Icko
pre 3 godine
sns je stvarno uradio dosta povodom toga.
Ferika
pre 3 godine
Za Srbiju je veoma važno očuvanje ekologije
Icko
pre 3 godine
Moramo raditi na očuvanju životne sredine.
Dragan
pre 3 godine
Sada mnogi političari vide šansu da preko ekoloških pokreta pokušaju da se opkoriste i ostvare svoje političke ambicije.
Icko
pre 3 godine
Moramo voditi računa gde i u kojoj sredini živimo,a o tome vodi računa sns.
Moša
pre 3 godine
Za SNS ekologija nije prazna priča već se ozbiljno bavi tom oblašću!
Nikolina
pre 3 godine
Sns je jedina stranka koja se zaista bavi rešavanjem problema ,ne samo po pitanju zivotne sredine,već uopšte.Zato što joj je narod prioritet.
Sonja
pre 3 godine
Vazduh u Srbiji možda jeste zagađen ali se mnogo toga radi po pitanju očuvanja životne sredine.
Veljko M
pre 3 godine
Ma kakvi su ekolozi Ćutas i njegov pajtos Sava Manojlović. Da je država podlegla njihovim pritiscima pa zatvorila rudnike i termoelektrane, danas pola Srbije ne bi imala struje, a ljudi bi se smrzavali u hladnim stanovima.
Dora
pre 3 godine
Važno je čuvati životnu sredinu, a sadašnja vlast nam dokazuje da se na njih može računati.
Urke
pre 3 godine
Kod lažnih ekologa nema nijedne konsturkvine ideje, nijednog predloga samo borba za vlast!
Nikola
pre 3 godine
Važno je da građani znaju na koga mogu da računaju. Lažni ekolozi bezveze organizuju bespotrebne proteste koji ničemu ne služe.
Zjab
pre 3 godine
Vlast je angažovana na uređenju prostora i okoline ali oni koji protestuju najviše ga prljaju.
Luka
pre 3 godine
SNS je stranka koja se bori za interese naroda. Za razliku od nekih drugih kojima je samo svoj interes važan..
dada
pre 3 godine
Sadasnja vlast mnogo radi na svim poljima, tako i na ekologiji
Branko N
pre 3 godine
Ma kakav Ćuta i njegova ekologija. Njemu je bitno da se nekako dočepa vlasti, a ekologija mu je na poslednjem mestu.
dada
pre 3 godine
Oni sto protestuju samo znaju da idu po ulici a nista dobro nisu uradili na ovu zemlju, za ekologiju
Mirko
pre 3 godine
I onda nam ozađu takozvani ekolozi i protestvuju, a gde su bili prethodnih decenija. Pa neće biti da su tek sada stasali nego je veliki novac dobijen da se pravi haosu državi!
Katarina
pre 3 godine
Važno je da se nešto uradi po pitanju zagađenosti vazduha, a jedino na SNS možemo da se osloni da će nešto i uraditi po pitanju kvaliteta.
Nikola
pre 3 godine
Pogledajte samo koliko je deponija očišćeno u poslednjih nekoliko godina. Dok su oni godinama taložili đubre, našao se neko pametan da to i počisti!
ana
pre 3 godine
Ucesnici protesta znaju samo da kritikuju vlast i predsednika, nista drugo
ana
pre 3 godine
Gradjani znaju da mogu da se oslone i racunaju na vladajucu stranku
ana
pre 3 godine
Ponosni smo na SNS i to koliko radi na ocuvanju zivotne sredine
Jovan
pre 3 godine
Takozvani ekolozi najmanje imaju veze sa ekologijom, bukvalno se vidi da je sve politička priča i da je plaćena i usmerena protiv vlasti koja je uradila 100 puta više po pitanju ekologije od bilo koje prethodne vlasti!
Olja
pre 3 godine
Premijerka Ana Brnabcih izjavila je večeras da je SNS jedina stranka koja se ozbiljno bavi problemom zaštite životne sredine i unapređenja kvaliteta vazduha, za razliku od učesnika protesta, koji se samo bave politkanstvom i nemaju nijednu konsturktivnu ideju za rešavanje problema
Stefan
pre 3 godine
Ljudi okrenite se oko sebe, trenutna vlast je uradila toliko stvari po svim pitanjima, ne samo ekologije, da to samo zlonameran čovek ne može da primeti!
Nina
pre 3 godine
Sadasnja vlast se pored ekonomskog razvoja brine i o ocuvanju zivotne sredine kako bi gradjani imali zdrav i bolji zivot.
Patak
pre 3 godine
Ovi sto protestuju,jedino do cega im je stalo je borba za licni interes i sopstveni dzep
Stefan
pre 3 godine
Odgovorni ljudi brinu o svim aspektima društva. Uporedite samo periode vladavine pre i u toku sadašnje vlasti i sve će vam biti jasno. Toliko mnogo je urađeno na polju ekologije a kako stvari stoje tek će da se radi!
stefan
pre 3 godine
Ova vlast je uradila mnogo na poboljsanju kvaliteta vazduha,pre svega na polju zastite zivotne sredine i to je realnost,tj,.nepobitna cinjenica
Pavlovic
pre 3 godine
Laznih ekologa koliko hoces da tako kazem,.a zapravo stalo im do ekologije kao do lanjskog snega!!
Tijana
pre 3 godine
Za razliku od ucesnika protesta koji nude samo protest a nemaju nijedan predlog kako resiti pitanje zagadjenosti, SNS ulaze u projekte i radi na ocuvanju zivotne sredine.
sasa
pre 3 godine
Politikanstvo,jeftina propaganda,skupljanje jeftinih politickih poena.To je zapravo ono sto karakterise lazne ekologe i kvazi protestante
stevo
pre 3 godine
Sbve je Ana u pravu,sve sto je rekla,Cuti,Zelenovicu i pajtosima,jedino do cega je stalo je borba za svoj dzep i interes licne prirode
Ana
pre 3 godine
Sadasnja vlast vodi odgovornu politiku i misli na resavanje svakog problema pa i na resavanje pitanja zivotne sredine.
Marko
pre 3 godine
Ucesnicima protesta je jedino bitno da kritikuju rad predsednika i sadasnje vlasti a pritom ne nude nikakav plan za resavanje ovog pitanja.
Hana
pre 3 godine
Očuvanje prirode će uvek biti na prvom mestu. A protestanti, klasika. Obični neradnici željni pažnje, praznih glava, bez ideja o nekoj konkretnoj realizaciji očuvanja životne sredine.
Minea
pre 3 godine
Za Srbiju je pitanje ekologije od kljucnog znacaja.
Sandra
pre 3 godine
Sns vodi odgovornu politiku a ekologija je pitanje od velikog znacaja.
Tijana
pre 3 godine
Sns cini puno toga po pitanju ekologije.
Sanja
pre 3 godine
Sve su to glumci i lazni ekolozi.
Aleksandra
pre 3 godine
Sve su to lazni ekolozi koje tajkuni placaju da prve predstavu
Ana
pre 3 godine
Ćuta i tajkunski mediji koji ga promovišu zagađuju sve oko sebe. Od ekologije do zdrave pameti
Tijana
pre 3 godine
Ocuvanje ekologije je pitanje od velikog znacaja za Srbiju.
Saska
pre 3 godine
Lazni ekolozi su krivci za to sto Srbija ne kopa litijum.
Sandra
pre 3 godine
Ja znam da predsednik uvek misli najbolje i korak ispred nas. Ali mi smo ponekad težak narod
Kristina
pre 3 godine
SNS je uradila najvise od svih po pitanju ocuvanja zivotne sredine i to se jasno vidi na svakom koraku.
Goran
pre 3 godine
Za razliku od laznih ekologa koji jedno pricaju a drugo rade, vladajuca SNS ulaze sredstva u posumljavanje i zastitu zivotne sredine.
Kosta
pre 3 godine
Ovi koji kritikuju Srpsku naprednu stranku su krajnje licemerni, samo to mogu da kazem. Vidljivo je sve sto se radi po pitanju zivotne sredine, od posumljavanja pa do svega ostalog.
Spomenka
pre 3 godine
Mislim da kritike ovih lažnih ekologa koji tobože brinu o vazduhu i životnoj sredini, a sami ga zagađuju više nego iko, ne treba da brinu. Narod jasno vidi i zna ko je šta uradio.
Trajko
pre 3 godine
Vlast radi sistematicno i resava sve. A to sta pricaju tamo neki bezveznjakovici iz opozicije koji na pricu o navodnoj "borbi za zivotnu sredinu" dobijaju poneki glas, uopste ne treba nikoga da dotice.
Dušan
pre 3 godine
Očuvanje životne sredine je važno i SNS sve radi da poboljša kvalitet života.
Kole
pre 3 godine
Sns radi sve što.je u njihovoj moći povodom toga.
Saradžogla
pre 3 godine
Вучићевићу,бато,члан СНС од оснивања недавно трећи пут није успео да постане министар саобраћаја и грађевине?Човек има за то квалификацију,знање и ауторитет.И?Изабрани су све сами ПОЛУПИСМЕНИ ГИМНАЗИЈАЛЦИ?Особе без икаквог знања и искуства?Сутрадан су се показали да благе везе немају.Најгора од свих је била Зорана.Није,бре,ни пипнула допис саобраћајаца чланова СНС.Ни погледала?Да буде још горе од горега на пријаву НИЈЕ РЕАГОВАО ПРЕДСЕДНИК И ПРЕМИЈЕРКА?Зорана је ,,награђена'' следећим министарством где јој се десила УЖАСНА ЕЛЕКТРО ХАВАРИЈА У ОБРЕНОВЦУ.Упозорена је да са копа угаљ грабе препродавци а у електрану иде ,,црна земља'' чију горивост ће помоћи мазут. Затим је изабран Мона који беше карикатура од министра.Одузету земљу за путеве није плаћао?Километри аутопута катастрофално лоше изграћено!И када се очекивало да најзад министар буде права особа од знања то постаде опет ПОЛУПИСМЕНИ ГИМНАЗИЈАЛАЦ Весић?Јер је то желела Премијерка Ана?Човек без квалификације за саобраћај и грађевину.Човек кога су грађани улицом јурили да га туку.Човек зараже ,,ђиласитизмом,,!Као што видимо бави се политичким глупавим речником а нема никаве идеје за бољи саобраћај?ОН НЕ ЗНА ДА МУ АУТОБУСЕ И ЛОКОМОТИВЕ ВОЗЕ ПЕНЗИОНЕРИ СА РАЗОРЕНИМ ЗДРАВЉЕМ.У паметној држави возача има колико треба и плус резерва. ПС.На основу броја становника Србија треба да има 70 посланика а не 250?А број министарства од 25 треба да буде 120!СТО ДВАДЕСЕТ!