"Blokaderi, spavate li mirno?": Osvanula fotografija Nadžije Mavrić koja je pokušala da se ubije i jeziva poruka (FOTO)
Društvene mreže gore nakon što je Informer juče ujutru prvi objavio informaciju da je blokaderka iz Novog Pazara Nadžija Mavrić pokušala da izvrši samoubistvo, a ljudi ne prestaju da komentarišu kako je ona "direktna žrtva blokaderskog ludila i ideologije "pumpanja", koju šire tajkunski hejterski mediji".
24.06.2026
07:55
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Normalac
pre 3 godine
Uh, gadovi udbaški... Ako je tako dajte presudu da je vidimo a ne Nalog za osuđenog.
Dimitrije
pre 3 godine
Pa kad imate novinare istražite i to zašto je taj sudija tako postupio, po pravu ili zbog nečega drugog pa izađite sa dokazima. Ovako i treba da vas prave budalama kad umete samo da pričate a kad treba nešto uraditi nema snage i pameti
jova
pre 3 godine
Dragi Dragane,molim te da platis te pare,a onda sve umesane u aferu tuzi Evropskom sudu za ljudska prava, Ovakvo nezavisno sudstvo je ocigledno zavisno od visine uplacenih novcanica. Ako odes u äpsanu"samo ces otvoriti vrata hijenama...
Rade R
pre 3 godine
"Obućina laže"! A jel to kao nešto novo!? Lagala, laže i lagaće! To je njen posao, za to je plaćena! Ne radi ona ništa po istini, po pravdi, po moralu! Samo radi ono za šta je plaćaju! Jer takvi ljudi nemaju ništa ljudsko sem oblika! Prazne ljušture! Odvratno!
Radoje
pre 3 godine
Obucina je laze maksimalno,za to je placena,zena nema minimum savesti.Dragane ako mozes da zamenis zatvor placanjem kazne plati,pa se bori za svoja prava i prava svih novinara koji smetaju zutoj bagri koja je vecina u pravosudju.
Petar JVetar
pre 3 godine
"Обућина - каква је то новинарска громада". Страшно - па сви су шиптарски плаћеници овако или онако. Директно или преко оних Кравара преко баре.
Jovana
pre 3 godine
Vučićević je, kako ja shvatam, osuđen da za uvredu plati kaznu od 200.000 din. On neće da plati jer smatra da je u pravu. Za neplaćanje sudske kazne zakonom je predviđeno izdržavanje kazne u vremenu koliko vredi zatvorski dan dok se ne otplati kazna. Vučićević je sam odabrao da ne plati kaznu, ode u zatvor i ne na drugi, već na taj način se bori protiv nepravde za koju smatra da mu je naneta. To je njegov izbor borbe. Za sada, tako je po zakonu. Treba se izboriti za promenu zakona. Meni samo nije jasno gde je NUNS? Onaj NUNS koji je znao da digne neviđenu frku kada neko, ako je iz vladajuće strukture, samo opsuje ili se očeše ili se brecne na novinarku ili novinara? Zašto sada ćute? Možda su šokirani osudom novinara (koji baš i nije iz njihe strukture), pa su zanemeli!? Ili, možda, novinari "sa one strane" nisu vredni njihovog truda?
Bedi
pre 3 godine
Baš me interesuje gde je granica između tzv. nezavisnog pravosuđa i nesposobnog državnog aparata da zavede istinsku vladavinu prava na svojoj teritoriji i da hiruški precizno ukloni one iz tog istog aparata koji svoje pozicije zloupotrebljavaju, a finansiraju se iz poreza koje obični građani plaćaju. Nikad više tzv. vrhunskih pravnika u vrhu države i nikad više nekažnjivih očiglednih zloupotreba onih koje finansiraju građani iz redova takođe pravnika. Očigledno imamo za jednu ozbiljnu državu suviše onih koji primaju platu iz budžeta, a tu platu ne opravdavaju rezultatima svoga rada. Ako imamo takvu situaciju, Vrhovni savet sudstva nam je samo vrhunski promašaj i ništa više!