Poštar Stefan Mitrović, jedan od radnika ovog javnog preduzeća jedan je od odgovornih lica za obustavu rada ovog Javnog preduzeća.
On napore države da se reše problemi naziva "igrom gluvih telefona", a tvrdi da nikakav dogvoor nije postignut, iako je premijerka Srbije Ana Brnabić danas javno saopštila da je na današnjem sastanku u Vladi Srbije postignut dogovor sa predstavnicima radnika Pošte Srbije, i da će sporazumom biti ispunjeni njihovi zahtevi, a objavljeno je i koji tačno.
Inače, ovo je zgodan trenutak da se postavi pitanje ko je zapravo Stefan Mitrović koji se nalazi na čelu ove obustave, i koji direktno sabotira napore da se problemi u Pošti reše.
Naime, u pitanju je sindikalac Dragana Đilasa i Dragana Šolaka koji je i vlasnik DExpressa. Inače DExpress ima direktan interes da ruši Poštu Srbije, obzirom da su mnogo konkurentniji i jači na tržištu od njih.
Inače, sindikalac Dragana Đilasa i Dragana Šolaka koji je i vlasnik DExpresa, u Pošti Srbije ima 48 članova.
Takođe, sindikat kome pripada Mitrović "Sloga" deo je liste "Srbija protiv nasilja" iza koje stoji lider SSP Dragan Đilas.
Sve ovo potkrepljuje i to što se može videti da na sajtu DExpressa iskaču "pop up" obaveštenja o tome kako se zahvaljuju korisnicima na poverenju, i tamo navode da su sada u "piku" svog poslovanja.
- Ulazimo u vrhunac sezone za dostavu pošiljki i iako se temeljno pripremamo za ovaj period godine, nepredviđene situacije kao što je štrajk jednog poštanskog operatera nas lako dovedu u nezavidnu poziciju... - stoji između ostalog u njihovom obaveštenju, što možete videti na slici ispod:
Pošta Srbije nije platila 1,5 miliona evra na rebrendiranje logotipa i sve informacije koje se objavljuju tim povodom na društvenim mrežama i u pojedinim medijima su apsolutna laž.
Novembarsko istraživanje o rejtingu političkih stranaka Nove srpske političke misli Đorđa Vukadinovića, u narodu poznatijeg na Đorđe Vlah, otvorilo je Pandorinu kutiju u srpskoj opoziciji i bilo okidač za rat do istrebljenja na platformi Iks, ranije poznatoj kao Tviter.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Pošta Srbije nije platila 1,5 miliona evra na rebrendiranje logotipa i sve informacije koje se objavljuju tim povodom na društvenim mrežama i u pojedinim medijima su apsolutna laž.
Pojavio se još jedan šokantan snimak incidenta sa blokaderskog skupa u Valjevu, na kojem se jasno vidi kako blokaderka Dijana Hrka drži motku u ruci, preti, udara, a zatim juri aktivistkinju Srpske napredne stranke (SNS) Nedu Perić.
U prethodnoj epizodi emisije "Na merama" pokazali smo vam kakvu to kampanju vodi političar u pokušaju Miki Aleksić, šta ovih dana radi profesor blokader Milo Lompar, koje propise krši samozvani ekolog Aleksandar Jovanović Čuta, čime se bavi potrčko Dragana Đilasa, Borko Stefanović…
Procenjuje se da će za 28 nedelja primene Zakona o legalizaciji biti upisano 320.000 objekata u Republičkom geodetskom zavodu, koliko je bilo upisano u poslednjih 28 godina, rekao je direktor Agencije za prostorno planiranje i urbanizam Srbije Đorđe Milić.
Putnici iz autobusa srpske agencije koji je jutros oko 3 sata sleteo sa puta u Bugarskoj, krenuli su danas popodne put Srbije. Autobus niških registarskih oznaka stigao je na lice mesta oko 15 časova, preuzeo putnike i oni su nastavili putovanje ka Srbiji.
Teška nesreća dogodila se tokom državnog takmičenja u jahanju, u Kovilovu, gde je dečak sa teškim povredama prevezen u Urgentni centar nakon čega je preminuo.
Policija u Mladenovcu intenzivno traga za muškarcem koji je jutros nožem napao i izbo svoju trudnu suprugu, nakon čega je pobegao sa lica mesta u nepoznatom pravcu.
Fudbaleri Partizana u prvom meču plej-ofa za Ligu Konferencija gostuju Hetafeu, ali je već sada jasno da će Špance u Humskoj sačekati paklena atmosfera.
Vodostaj Rajne pao je na rekordno nizak nivo, dok Evropu i dalje pogađa toplotni talas, pokazali su podaci nemačke Agencije za unutrašnju plovidbu (WSV).
U Varšavi je danas održana velika vojna parada povodom Dana poljskih oružanih snaga tokom koje je skoro dve hiljade vojnika prodefilovalo sa najnovijim naoružanjem, a više desetina moćnih borbenih vozila predstavljeno javnosti sa ciljem da se demonstrira snaga poljske vojske.
Premijer Mađarske Peter Mađar izjavio je danas da su radovi na izgradnji privremene podvodne brane na Dunavu koja bi trebalo da obezbedi nesmetan rad nuklearne elektrane Pakš "trka sa vremenom".
Ovaj jednostavan recept za posnu proju kombinuje kukuruzno i pšenično brašno, a rezultat je zlatno pečena, mirisna i ukusna proja koja se topi u ustima.
Važno birati lagane i nutritivno bogate namirnice za večeru, koje podržavaju zdravu cirkulaciju i opšte zdravlje srca. Odličan izbor su semenke bundeve.
Viber je uveo novu AI funkciju zasnovanu na OpenAI tehnologiji, koja korisnicima omogućava da brzo dobiju rezime nepročitanih poruka u grupnim četovima.
Džini Lu, mops spašen iz trgovine psećim mesom u Južnoj Koreji, pobedio je na ovogodišnjem takmičenju za najružnijeg psa na svetu u petak u Santa Rosi u Kaliforniji.
Skoro svaki čovek kaže da mu je porodica svetinja, ali svedoci smo da nekada postoje i komplikovani porodični odnosi gde nema komunikacije, a takvih primera, nažalost, ima i među poznatim ličnostima.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.