• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

18.03.2024

06:37

Ne znaju za sramotu! Đilasove lažovčine tvrde da se u Niš "uvoze fantomski birači", a danas ih je 3.504 manje nego u vreme bivše vlasti! (FOTO)

ATA Images

Vesti

Ne znaju za sramotu! Đilasove lažovčine tvrde da se u Niš "uvoze fantomski birači", a danas ih je 3.504 manje nego u vreme bivše vlasti! (FOTO)

Nedeljama se priprema alibi za debakl opozicije u Nišu pa su sada smislili laž da se već doseljavaju "fantomi" u Niš kako bi obezbedili pobedu SNS-a.

Međutim, vrlo je važno znati pravu istinu. Evo zvaničnih podataka:

U vreme vlasti DS-a:
▪️broj upisanih glasača 2000.: 𝟮𝟭𝟯.𝟮𝟯𝟲
▪️broj upisanih glasača 2012.: 𝟮𝟯𝟬.𝟵𝟲𝟭
Dakle, za 12 godina je skočio broj glasača za 𝟭𝟳.𝟳𝟮𝟱!

U vreme vlasti SNS-a:

▪️broj upisanih glasača 2012.: 𝟮𝟯𝟬.𝟵𝟲𝟭
▪️broj upisanih birača na dan 23.01.2024.: 𝟮𝟮𝟳.𝟰𝟱𝟳
Dakle, za 12 godina je smanjen broj glasača za 𝟯.𝟱𝟬𝟰!

 

 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Društvo

"Danas počinje Atinska konferencija": Formira se Balkanski savez
Društvo

"Danas počinje Atinska konferencija": Formira se Balkanski savez

Za domaću javnost koja je već danima bila pod utiskom dominantnih vesti o unutrašnjem obračunu u Gvatemali, u centralnoj Americi, 28. jun 1954. doneo je jednu sasvim novu temu, koja je bila istaknuta tog dana velikim naslovom: "Atinska štampa pozdravlja predstojeći savez" i nadnaslovom "Danas počinje Atinska konferencija".

28.06.2026

10:06

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set