Predsednik Srbije Aleksandar Vučić opet se našao na meti napada Danijela Servera, osvedočenog plaćenika premijera lažne države Aljbina Kurtija, i to samo zato što vodi nezavisnu i srpsku politiku.
Kurtijev plaćenik nastavlja da vodi najprljaviju kampanju protiv predsednika Srbije, a u tome mu potpomaže džihadistički portal "Slobodna Bosna". Ovo nije prvi put da Danijel Server na najstrašniji mogući način govori protiv predsednika Srbije i Srba i da mu u tome pomažu mediji iz Sarajeva.
Ovoga puta na meti udara su se našli i predsednik Srbije i predsednik Republike Srpske Milorad Dodik.
- Profesor Danijel Server upozorava: Ako Tramp pobedi na Balkanu će Vučić i Dodik pokušati da sprovedu politiku "srpskog sveta" na terenu - tako glasi sraman naslov na islamističkom portalu.
Foto: printscreen
"Slobodna Bosna" napada predsednika Vučića
- Vlada u Prištini mora da ubedi Srbe koji žive u severnom delu zemlje da će im biti bolje da budu građani Kosova. Kao građani Kosova oni bi se suprotstavili takozvanom srpskom svetu koji je zamišljen u Srbiji - rekao je Server.
U toku je brutalna islamistička kampanja protiv predsednika Aleksandra Vučića i Srbije, a sve kako bi se pomoglo premijeru prištinskih institucija Aljbinu Kurtiju da ostvari svoj cilj i lažnu državu nazove pravom. Da ostvare svoje namere, ne biraju sredstva!
Ismistička "Slobodna Bosna" samo u jednom danu piše najgore moguće tekstove o Srbiji i napada predsednika Srbije Aleksandra Vučića, dok su im na drugoj strani Nenad Čanak, nekadašnji predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine i tajkunski mediji Dragana Šolaka, veliki uzor.
Ekstremistički portal "Slobodna Bosna" se sa radošću oglasio povodom dolasku ustaše i srbomrsca Tonina Picule na funkciju izvestioca Evropskog parlamenta za Srbiju.
Glasnogovornik opozicije Srđan Milivojević postao je pravi miljenik islamističkog portala ''Slobodna Bosna'', za koji je dao intervju u kojem pljuje predsednika Vučića, Srbe i državu Srbiju!
Oni koji su tokom prethodnih godinu i po dana tražili izbore sada se ne raduju zato što znaju kakav će rezultat biti i da će poverenje građana opet da dobiju odgovorni i ozbiljni ljudi!
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je da svoju funkciju ne doživljava kao privilegiju, već kao služenje državi i građanima, ističući da je svoj politički angažman u potpunosti posvetio Srbiji.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oštro je reagovao i sasekao sramnu kampanju i gnusne laži koje blokaderski mediji i opozicioni lešinari danima plasiraju protiv heroja koji se bore sa vatrenim stihijama širom zemlje.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
U toku je brutalna islamistička kampanja protiv predsednika Aleksandra Vučića i Srbije, a sve kako bi se pomoglo premijeru prištinskih institucija Aljbinu Kurtiju da ostvari svoj cilj i lažnu državu nazove pravom. Da ostvare svoje namere, ne biraju sredstva!
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovaće danas svečanom puštanju u saobraćaj novih 28 kilometara moderno izgrađenog Dunavskog koridora, čime naša zemlja nastavlja nezadrživ ekonomski i infrastrukturni uzlet uprkos svim opstrukcijama koje su nas zadesile.
Reper Gazda Paja pokazaće svoje veštine u najvećem sportskom rijalitiju Exatlonu, a njegova žena Vesna je takođe u sjajnoj formi, pa je suprugu komotno mogla da se pridruži u takmičenju.
Lanu Stanišić, Nemanju Radovanovića i Jovana Ikića veoma je iznenadila informacija da će Exatlon 2 trajati tri meseca, a njihova reakcija će se prepričavati.
Manastir Kalenić na obroncima Gledićkih planina jedan je od najraskošnijih srpskih manastira, a hiljade vernika svake godine odlaze u ovu svetinju po lekovitu vodu i mir.
Na području Gračaca, u lovu koji se odvijao u noi između petka i subote, teško je povređen 57-godišnji muškarac. Policija je dojavu o ranjavanju u blizini mesta Begluci primila oko 1 sat ujutru, a povređeni je hitno prevezen u bolnicu, saopštila je zadarska policija.
Šestogodišnje dete povređeno je u saobraćajnoj nesreći koja se sinoć dogodila u Beogradu, a prema navodima lekara Hitne pomoći, u pitanju su lakše povrede.
Tokom protekle noći u Beogradu se u naselju Surčin oko 21.00 sata dogodilo ubistvo muškarca, a ekipa Hitne pomoći je po dolasku na lice mesta konstatovala njegovu smrt, saopšteno je iz službe Hitne pomoći.
Na auto-putu A6 Rijeka-Zagreb, četvrtak popodne dogodila se saobraćajna nezgoda između raskrsnica Čavle i Orehovica, na vijaduktu Svilno u smeru ka Rijeci. Policija je saopštila da je nezgodu izazvao 28-godišnji Indijac koji je bežao od policije.
Ukrajina je zvanično zatražila međunarodnu blokadu ruskog satelitskog sistema "Rasvet", koji Moskva razvija kao odgovor na Starlink, strahujući da bi njegova puna upotreba mogla ruskoj vojsci da obezbedi znatno bolju vezu i mogućnost upravljanja dronovima duboko iznad ukrajinske teritorije.
Predsednik Finske Aleksander Stub odbacio je upozorenja iz Nemačke da bi Rusija mogla da napadne NATO do 2029. godine, poručivši da za takav scenario ne vidi ni dokaze ni činjenice i da Moskva nema razloga da krene na najmoćniji vojni savez na svetu.
Izraelska služba bezbednosti Šin Bet potvrdila je da je sin premijera Benjamina Netanjahua, Jair Netanjahu, hitno evakuisan iz SAD i vraćen u Izrael zbog ozbiljne pretnje po njegov život.
Sinoć je u Zaječaru počeo tradicionalni rok spektakl, 59.Gitarijada koja se održava u podnožju Kraljevice uz rokere koji su pristigli iz svih gradova Srbije, ali i iz inostranstva.
U studiji sprovedenoj na jednom paru istraživači su došli do zaključka da misionarska poza sa jastukom ispod karlice dovodi do najvećeg protoka krvi ka klitorisu.
Iako se često smatra da je osam sati sna idealno za svakoga, stvarna potreba za odmorom varira od osobe do osobe. Dok nekima ista količina sna nije neophodna da bi normalno funkcionisali, drugima je potrebno znatno više vremena u krevetu da bi se osećali odmorno i produktivno.
Pevačica Jovana Nikolić Mišković prisetila se davnog susreta sa slavnim holivudskim glumcem Bred Pitom, koji je igrao u filmu njenog oca reditelja Božidara Nikolića.
Voditeljka Dragana Katić prisustvovala je koncertu pevača Milančeta Radosavljevića, gde je u razgovoru sa okupljenim medijima podelila utiske o atmosferi, ali se dotakla i aktuelnosti sa domaće javne scene.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.