Vučić iz Svilajnca: Da postanem premijer bez izbora? To je legalno i legitimno, ali... (FOTO/VIDEO)
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas radove na mostu preko Velike Morave, a potom je posetio centar za dualno obrazovanje u Svilajncu.
20.07.2026
07:05 >> 13:07
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Sara
pre 1 godinu
Podskra za presednika
Ana Jovanovic
pre 1 godinu
Pohvalno je videti trud i rad Vučića za svoju zemlju. Pojavljuje se na značajnim događajima i gleda da se Srbija razvija u što boljem smeru.
Vanja
pre 1 godinu
Podrska za naseg predsednika
Ivi
pre 1 godinu
Odlično,lepe vesti za Srbiju
Milan Š
pre 1 godinu
Svetski samit CAPA 2024. je zaista od izuzetne važnosti za Srbiju.
Sanja
pre 1 godinu
Puna podrska za naseg predsednika
Dana
pre 1 godinu
Prisutnost Vučića na Svetskom samitu o avijaciji CAPA 2024. pokazuje da Srbija ozbiljno razmatra svoj razvoj u avio-sektoru. Ovaj samit može doneti nove prilike za ulaganja, poboljšanje infrastrukture i bolju povezanost Srbije sa ostatkom sveta.
Kristina
pre 1 godinu
Srbija će u budućnosti vladati nebom.
Alexa
pre 1 godinu
Samo mu mozemo reci hvala, covek nema odmora. To je borba za Srbiju.
Sinisa
pre 1 godinu
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, učestvovaće na Svetskom samitu o avijaciji CAPA 2024, gde će diskutovati o ključnim pitanjima u oblasti globalnog transporta i avijacije.
Ivana
pre 1 godinu
Ovo je veliko poštovanje i čast za Srbiju
Neven
pre 1 godinu
Avijaciju Republike Srbije treba prinoviti radi bezbednosti države.
Ана
pre 1 godinu
Браво Вучићу,авио превоз је од изузетног значаја за све нас.
Jana
pre 1 godinu
samit je odlična stvar da se čuje glas Srbije.
Jovana
pre 1 godinu
Prisustvo predsednika na samitu govori o tome koliko je ovo važan događaj. Sjajna prilika da pokaže posvećenost unapređenju vazdušnog saobraćaja na globalnom nivou.
Svetlana
pre 1 godinu
Odlično za Srbiju.Vučić samo unapređuje Srbiju.
Vukan
pre 1 godinu
Ovo je posebno važno u kontekstu međunarodne promocije nacionalne avio-kompanije Air Serbia, kao i Beograda kao sve relevantnije regionalne saobraćajne čvorišne tačke.
Ivana
pre 1 godinu
Ovo je dokaz da je Vučić veoma cenjen lider.
Mili
pre 1 godinu
Vucic ce da izominira kao na svakom sastanku.
Milan Š
pre 1 godinu
Na ovom Svetskom samitu avijacije učestvuje preko 250.lidera avio-kompanija koji će razgovarati o onapređenu avio-prevoza u svetu.
Milan Petrović
pre 1 godinu
Predsednik Aleksandar Vučić vodi pametnu i odgovornu politiku koja Srbiju vodi sigurnim putem ka EU!
Crna Mamba
pre 1 godinu
Samit će biti veoma koristan,važan i značajan za Srbiju.
Maja
pre 1 godinu
Cekamo povoljne veati za nasu zemlju.
Iva
pre 1 godinu
Svi cemo se boriti da sacuvamo nasu drzavu.
Suncica
pre 1 godinu
Od kad je Vucic dosao na vlast, Srbija se razvila u svakom smislu.
Nemanja
pre 1 godinu
Air Serbia postaje simbol uspeha srpske privrede. Aerodrom Nikola Tesla raste kao regionalni centar, što donosi ekonomsku korist za celu Srbiju.