Potpredsednica stranke Slobode i pravde Marinika Tepić, iskoristila je svoje poltronske medije "Nova S", "N1" i "Danas" da predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću pošalje otvoreno pismo, i na taj način plasira niz laži!
U otvorenom pismu, Marinika Tepić je bez ijednog dokaza i povoda optužila Andreja Vučića za saradnju sa izvesnim Gorancem. Ovo nije jedini napad na porodicu Vučić, već su Marinika i njene opozicione kolege napadale decu, roditelje, a posebno predsednikovog brata.
- Marinika Tepić je žena koja je poznata po raznim aferama, ne samo ovo što je izmislila o raznim političarima. Ona je bila pokrijinski sekretar i kao takva je na jedan vrlo specifičan način opredeljivala vlast kao pokrajinski sekretar za sport. Žena koja je sklona da uništava državu i sistem, optužuje Aleksandra Vučiuća i njegovu porodicu za kriminal, i sebi daje za pravio kao svedočeni saradniuk kriminalaca da nešto priča, a uz pomoć kriminalaca pokušava da se dočepa vlasti - Dejan Bulatović narodni poslanik.
Kome zaista odgovara smena vlasti u Srbiji, Mariniki, opoziciji ili njihovim prijateljima kriminalcima.
Podsetimo Mariniku je od izvesnog Novaka Filipovića, koji je uhapšen zbog šverca 1,5 kilograma kokaina, tražila da iseli iz Pančeva novinara Miću Milakova, za taj "poslić" častila ga je milion dinara iz budžeta Vojvodine dok je bila pokrajinski sekretar za sport, što je Filipović i potvrdio. Ali to nije sve!
Foto: Aleksandar Jovanović Cile
Marinika je takođe prisna i sa Dragana Milovanovića Crnog sa kojim je nakon prebijanja bageriste na protestima, koje je opozicija organizovala , sedela zagrjena u kafani i proslavljala učinak.
Dok Marinika iseljava novinare, i deli milione iz budžeta, njene opozicione kolege obilaze Srbiju sa prijateljima, takođe kriminalcima.
Dragan Đilas uslikan je sa poznatim licima kriminalnog miljea, a to su: Dušan Jeremić, Vlada Japanac, Milutin Bakić, Milan Dabović, Dušan i Stevan Jeremić. Tu je i Vuk Jeremić koji je proslavljao slavu sa inspektorom za seksualne i krvne delikte, a koji je uhapšen zbog saradnje sa klanom Veljka Belivuka. Kome zapravo ide u prilog smena vlasti, opopziciji ili njihovim prijateljima kriminalcima.
Marinika Tepić, narodna poslanica SSP i perjanica llidera te stranke Dragana Đilasa, priznala je da ni ministar u ostavci Goran Vesić, ali ni vršilac dužnosti generalne direktorke Akcionarskog društva "Infrastruktura železnice Srbije" Jelena Tanasković, a koji su danas uhapšeni po nalogu Tužilaštva u Novom Sadu, nisu krivi i odgovorni za nesreću koja se dogodila 1. novembra u Novom Sadu.
Novinarka Nove S i perjanica Dragana Đilasa Marinka Tepić optužila je jednog od policajaca koji je juče obezbeđivao zgradu Suda u Novom Sadu da je tukao članicu Demokratske stranke Draganu Rakić. Međutim, istina o ovom incidentu je potpuno drugačija i jasno je zabeležena kamerama, i to njihovih kolega sa opozicione N1 televizije.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Marinika Tepić, narodna poslanica SSP i perjanica llidera te stranke Dragana Đilasa, priznala je da ni ministar u ostavci Goran Vesić, ali ni vršilac dužnosti generalne direktorke Akcionarskog društva "Infrastruktura železnice Srbije" Jelena Tanasković, a koji su danas uhapšeni po nalogu Tužilaštva u Novom Sadu, nisu krivi i odgovorni za nesreću koja se dogodila 1. novembra u Novom Sadu.
Drago Parandilović, deda opozicionara Miloša Parandilovića, predsednika Novog lica Srbije, krenuo je danas iz Priboja kako bi prisustvovao veličanstvenom skupu u srcu Beograda i pružio podršku predsedniku Aleksandru Vučiću.
Ruski zagovornici najtvrđe linije traže od predsednika Rusije Vladimira Putina da odustane od diplomatije i drastično pojača rat protiv Ukrajine, piše Rojters, posle serije ukrajinskih napada dronovima na Moskvu, Sankt Peterburg i Krim, kao i smrtonosnih napada na putničke autobuse.
U Grčkoj su saobraćajni prekršaji strogo kažnjivi, a među najskupljima su prekoračenje brzine čija kazna može dostići i do 8.000 evra, kao i prolazak kroz crveno svetlo zbog čega možete biti kažnjeni sa čak 4.000 evra!
Na društvenim mrežama osvanulo je šokantno iskustvo Srbina koji je, kako kaže, pretpreo pravu torturu sa jednim Grkom, koji svakodnevno ponižava i vređa svoje mušterije!
Nova deonica Moravskog koridora od petlje Adrani kod Kraljeva do Preljine kod Čačka juče je svečano otvorena, a saobraćaj je pušten danas u 09:00 sati.
Više javno tužilaštvo u Beogradu pokrenulo je istragu protiv četvorice muškaraca zbog postojanja osnova sumnje da su 5. juna 2026. godine izvršenjem različitih krivičnih dela učestvovali u bacanju bombe na porodičnu kuću S.Č. na teritoriji opštine Novi Beograd.
Iznoseći svoju odbranu pred Višim tužilaštvom u Beogradu, Danka Vuković, supruga Saše Vukovića Bosketakoji se sumnjiči da je 12. maja u restoranu "27" na Senjaku ubio Nešovića, ispričala je da je izričito bila protiv druženja njenog muža sa Aleksandrom Nešovićem.
Specijalno policijsko odeljenje po nalogu Specijalnog državnog tužilaštva Crne Gore izvršava hitne dokazne radnje lišenja slobode više osoba u Rožajama, što je treći talas hapšenja zbog šverca cigareta.
Sve više se priča o motivu likvidacije Darka Veskovića Prike, a prema nezvaničnim saznanjima, mogao bi biti povezan sa njegovim navodnim kontaktima sa istražnim organima i spremnošću da govori o pojedinim događajima iz kriminalnog miljea.
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski zapleo se u sopstvenim pretnjama Belorusiji i njenom predsedniku Aleksandru Lukašenku, ocenio je kiparski novinar Aleks Hristoforu, tvrdeći da takva retorika ne pokazuje snagu Kijeva, već očaj.
Tanker koji je prolazio kroz strateški važan Ormuski moreuz pogođen je neidentifikovanom raketom, saopštila je u subotu Pomorska trgovinska služba Ujedinjenog Kraljevstva (UKMTO), a to je najnoviji bezbednosni incident na tom plovnom putu.
Trinaestogodišnja britanska turistkinja završila je krvava, sa sumnjom na slomljen nos, nakon brutalne tuče koja je izbila zbog ležaljke pored bazena u hotelu Santa Susana u Kataloniji, oko 65 kilometara od Barselone.
Penzionisani potpukovnik američke vojske Danijel Dejvis ocenio je da Volodimir Zelenski neće uspeti da obezbedi za Ukrajinu povoljne uslove mirovnog sporazuma sa Rusijom.
Slavni glumac i reditelj Radoš Bajić odlučio je da svoj godišnji odmor provede u Srbiji, tačnije u svom voljenom zavičaju, selu Medveđa kraj Trstenika.
Promene u učestalosti mokrenja kod pasa mogu ukazivati na probleme sa bubrezima, dijabetes ili bolesti mokraćnih puteva, zbog čega ih ne treba ignorisati.
Neverovatni podvizi kojima se pomeraju granice ljudske izdržljivosti ne prestaju da iznenađuju, a jedan Nemac sada je postavio rekord koji je mnoge ostavio bez reči.
Starinski kolač sa orasima, mekanom korom i laganim kremom od slatke pavlake godinama se priprema za slave i porodična okupljanja, a krasi ga jednostavna izrada i elegantan izgled.
Iako je Miloš Teodosić rođen u Valjevu, njegovu suprugu, od koje se razvodi, Jelisavetu Orašanin, Valjevci su retko kad mogli da vide u gradu, o čemu su sad i govorili.
Orkestar Perice Jaćimovića nastupio je na velikom narodnom veselju u Kraljevu, organizovanom povodom otvaranja auto-puta, a svečanosti je prisustvovao i predsednik Srbije Aleksandar Vučić.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.